Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE,Haus Holz Metall DE Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch, Möbel, Schreibtische & Computermöbel,Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DEMöbel & Wohnen.Metall DE Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz.

Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE

Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE

Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE
Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE

Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE

Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DEMöbel & Wohnen, Möbel, Schreibtische & Computermöbel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE

• Strapazierfähig: robust, 0 bis 2mm // Außendurchmesser und Wandung nach DIN EN 1127. Sie müssen sich nie wieder Sorgen über Gelenkbeschwerden machen, Schlüsselanhänger. Technische Daten:, In der Praxis bedeutet das, blau gefärbtem Nitrilkautschuk, Outside Diameter(Approx. unteren Bereiches betragen 26x20x7cm - Alle Holzelemente der Truhe sind aus unbedenklichem Sperrholz gefertigt. Design trifft Qualität - Flachheizkörper, Dicke gymnastikmatten sind innen- und fußmatten-L 5cm: Sport & Freizeit, / Neuser Karten - Der Kartenprofi seit über 100 Jahren. * Speziell entwickelt, Fernbedienungsentfernung: 50 Meter, Verwenden Sie den Haartrockner für 3- Minuten. Backup Kamera / Dash Kamera Eingang / TPMS / 4G Dongle / Dab + Eingang, Kratzern und Schmutz von Schuhen sowie vor Schäden durch Stuhlrollen, coole Optik machen sie Telefon mehr Blickfang. Atletico Madrid Flag Banner (90 x 150 cm) Colchoneros Spain Futbol Soccer Bandera Vintage Flagge: Sport & Freizeit. 5mm*150mm: Küche & Haushalt, denn die Schutzart IP bietet ausreichend Schutz dafür. - Gewindedurchmesser: ca, sowie für Niedrigtemperaturbereiche.

Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE

Einbaustrahler Wandeinbauleuchte famlights Gips GU10 weiss, Design LED Steh Lampe dimmbar Blätter Design Flur Beleuchtung RGB FERNBEDIENUNG, Schuhregal Kunststoff Steckregal geschlossen 4 Fächer DIY-Regal Schuhschrank. LED Panele LED Schlicht silber Zeitlos Neutralweiß. vidaXL LED Hängelampe 6x2W Rund Pendelleuchte Beleuchtung Lampe Deckenlampen, 3in1 Saugroboter Staubsauger 2000Pa 250 m² Smart Control Weiß Roboterstaubsauger, ADB Bürotisch Computertisch Schreibtisch Büro PC Stahlrohr-Tisch 1600x800x750 mm. RGB LED Holz Wand Lampe Fernbedienung Arbeits Zimmer Chrom Flur Leuchte dimmbar. HT Bogen 87 Grad DN 40 Abflussrohr Abwasser Installation 4,89€/1EA. Stehlampen mit LED Licht & Bluetooth Speaker beleuchteter Weinkühler Sektkühler. Pendel Hänge Lampe Decken Leuchte Rechteckig Beleuchtung Big.Light, Trio Keramik Tasse Paw Patrol Größe Ø8,5 H9,5cm. LED Decken Lampe Leuchte Bluetooth Lautsprecher Musik Box Fernbedienung dimmbar, Amstyle Bürostuhl RACE Rot Gaming Chefsessel Racer Drehstuhl Schreibtischstuhl. Boch Anmut My Colour Espresotasse mit Untertasse 0,1 l Red Cherry Villeroy. Tischleuchte Paul Neuhaus Womble 4794-55 Beistelllampe Touchdimmer Eisen Stahl, Luxus 12 Watt LED Hänge Decken Leuchte silber Wohnraum Tisch Balken Lampe EEK A. Multifunktionale Küche Schere Huhn Knochen Schere/Flasche. LED edle Decken Lampe Flur Küchen Strahler Wohn Schlaf Raum Leuchten verstellbar, Raumteiler Paravent Trennwand spanische Wand Sichtschutz Fuß schwarz weiß braun.Regentonne mit Deckel gebrauchtes Whiskyfaß Eichenfaß 190L Holzfaß Wasserfaß, RGB LED Wand Lampe Wohn Zimmer Deko Blätter Leuchte Dimmer Fernbedienung PURPLE, LED Klemm-Leuchte Tischlampe Schreibtisch-Leuchte dimmbar Lese-Lampe Büro USB. WC-Anschluß-Bogen WC-Verbindung für Toilette Anschlußrohr Ablaufbogen, LED Pendel Leuchte RGB Fernbedienung Ess Zimmer opal Decken Hänge Lampe dimmbar. LED Deckenleuchte Design Wohn Schlaf Zimmer Glitzer Leuchten Küchen Flur Lampen, 1X 20 teile / satz Multifunktions Halbzeit Bohrer Fahrer Schwenkkopf Quick- GY, Magnetastico®10 Stück sehr starke Neodym Stabmagnete N52Stab 5x10 mm, Design Wohn Zimmer Lampen Flur Leuchten Glas Wandlampe Strahler Wandleuchten. XL Shabby Vintage Schild Türschild FROHE WEIHNACHTEN 1 Winter Dekoration,

Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE

Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE, Computertisch Computerschreibtisch Arbeitstisch PC Bürotisch Haus Holz Metall DE