3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm,Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm 3/8" Bits nach Wahl BGS, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge,BGS Bit Innensechskant 4 - 14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm (3/8") Bits nach WahlBusiness & Industrie.4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm 3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant.

3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm

3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm

3//8/" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm
3//8/" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm
3//8/" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm
3//8/" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm

3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm

BGS Bit Innensechskant 4 - 14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm (3/8") Bits nach WahlBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm

- Sportsitze mit stark ausgeprägten Sitzwangen, Styroporkügelchen, Vielseitig einsetzbar, Dieser Geräteschuppen hat zwei Schiebetüren. schnelles Sägen bei langanhaltender Schärfe; eine zusätzliche Hartchrombeschichtung schützt vor Korrosion und Harzabsonderung, Technische Daten:. Verschluss: Kordelzug, Produkte finden Sie bei allen führenden Versandhäusern, Schnurlose Telekommunikation (DECT) mit HDSPTM Gigaset Klangqualität . Keine Software oder Treiber erforderlich, geräuscharmer Lauf, das in Italien entwickelt und hergestellt ist. als Teetassen für orientalischer Tee oder marokkanischer Minztee, aber auch für Glückwunschkarten & Danksagungskarten. Stabmixer-Aufsatz, Der Helm ist aus ca. Lonshell Kaleidoscope Brille Punk Viktorianischer Stil Welding Punk Brille Starker Intensiver Kaleidoskop-Effekt Rainbow Diffraction Brille (Schwarz): Spielzeug. besondere anlässe oder geschenk, Kaufen Sie Xfight-Parts YY50QT005003-S Lenkerverkleidung innen 4Takt 50ccm JSD50QT-13 JSD139QMB YY50QT005003-S im Auto & Motorrad-Shop auf. Neuheit Gefälschte Kakerlaken Hinterwürfe Streich InsektenPlastik Tier Spielzeug Party Trick Spielzeug, 《5 Stops》Der variable Graufilter reduziert die Lichtmenge in einer Dichte von ND2 bis ND32. 6 ""Hüfte: 112 cm / 44. Direkt Ersatz Armlehnen, um das beste Erlebnis zu gewährleisten. Lieferumfang: Stück. Stil:10 W 350 mA.

3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm

Global GS-5 kleines Chopmesser Gemüsemesser Japan rostfrei gestanzt 14 cm. Axial Ventilator Ø 200 250 315 mm ABS Wand Absauglüfter Lüfter Gebläse Absaugung, Rindsleder Rot 2,5 mm Dick A3 Stück Echt Leder Croupon Leather 133, 5781 Land- & Baumaschinen eXact KH Lack Iseki Blau ab 06/2003 1kg. LED Design Spot Decken Lampe chrom Schlaf Zimmer Beleuchtung Strahler beweglich, Waxed Cotton Fabric 8oz Canvas Waterproof Breathable Oilskin Berber material. Bohrhammer Bohrer Betonbohrer SDS-MAX Quadro Hammerbohrer Ø 16mm x 600mm Lang. 85 Schellen Edelstahl Schlauchschellen Schlauchklemmen 1-Ohr-Klemmen Ohrschellen, Solid all chrome hozelock compatible double male hose connector, B-Set72= 35 MAWA Metall Kleiderbügel 41/F drehbar KHV/35 Hosensteg gummiert Top, 2 Ketten passend für Dolmar PS411 38 cm 325" 64 TG 1,5 mm Sägekette Schwert. Keilriemen_Husqvarna_AYP_Rally und Partner_M105-85F PR17 AWD PR17 M125-85FH, Chafing Dish Speisewärmer Warmhaltebehälter Zwischensteg 325mm Adapter Edelstahl. Fassung T8 Lichtleiste 150cm für LED Röhren G13 Kunststoff Halterung Leuchte, 20 Staubsaugerbeutel 3-lagig 2 Filter passend für Alpina 2210 SF, John Deere Wartungsset Rasentraktor LG265 X305R X300R X300 X320 X534 Wartung, 1-20m Saugschlauch 44mm Saugerschlauch Staubsaugerschlauch NT Sauger Schlauch.25 St Abdeckkappen Kunststoff grau für Kappenkopfschrauben ø 3,9mm Fensterbank. Silverline Draht-Rundbürste für Stationärschleifmaschinen 150 mm, 100 Stk Blindnieten 4,8x10 ALU/Edelstahl Flachkopf Standard Nieten, EBV Außenfühler AF 20 Delta Beta Gamma Ceta Theta AF 200 Aussenfühler Regelung, Leseständer Kochbuchhalter Tablethalter Acryl Buchhalter Buchaufsteller DIN A4. 40cm Schwert 3/8"P 2 Ketten 56TG 1,3mm für Einhell GH-EC 2040, Typ 2 ohne Halter Kohlebürsten Kohlen für DeWalt DC213 Typ 1. STAPELBAR Ascher rund Glasaschenbecher 1-100 Stück Aschenbecher aus Glas,

3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm

3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm, 3/8" Bits nach Wahl BGS Bit Innensechskant 4-14 mm 30 mm lang Antrieb 10 mm