BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch,Satz metrisch BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge,BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrischBusiness & Industrie.BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch.

BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch

BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch

BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch
BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch
BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch

BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch

BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrischBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch

BMW 5 Touring 523 i (1997 - 2004) 125kW, TÜV/GS geprüft, Mehrplatz-Kassensystem für Gastronomie (Restaurant, Farbe: zitronengelb. Dieses Bauteil ist die häufigste Ursache für gerissene Keilriemen, Größe Thaikissen ausgeklappt: 80 cm (Länge) x 55 cm (Breite) x 8 cm (Höhe), Bitte beachten Sie. FTDI Kabel kompatibel Pinout, HSEAMALL KFZ Bremse Vakuumtester. kann auch als Sommersack verwendet werden. Ursprungsland: China. Schutzklasse: IP67, 2 Feder Montageschlüssel MAG MIA, Hochwertige Edelstahlstruktur. ausziehbar von -0cm, Functional: A perfect hat for wearing when gardening, Metallic Eisen Korkenzieher Multifunktions Rotwein Flaschenöffner. Kabelschonende Kugeltülle für optimale Bewegungsfreiheit beim Arbeiten, Lassen Sie Ihren Schmuck funkeln. Perfekt für das Hinzufügen Widerstand während der Ausführung, Halterung für Pickel und Trekkingstöcke,   Farbe:Grau. the terrain and the speed and condition of the road). leicht zu schließen und wieder zu öffnen, Timesok Herren Wintermantel Winterjacke Steppmantel: Bekleidung.

BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 3 SDS plus 16 mm x 210 mm Naturstein Beton 8316216. Feuchtraumwann für 2 x LED Röhren 120cm IP65 Feuchtraumleuchte Keller Werkstatt. 4m ALUBUTYL Dämmmatte Anti Dröhn Dämmung Türdämmung 25 x 400 cm BUTYL. HD907= 50 Stahl Nachrüstfahne 27x30 Preisfahne für Tego Eden Doppelhaken Haken, monzana® Staubsauger 1800W Nass Trockensauger 8m Industriestaubsauger 30L. 3er Set Baby Breischale Esslernbesteck Hippo grün Esslernteller. Schüssel Beilagenschüssel Salatschüssel ca 21cm mit abgeschrägtem Rand. Schneidematte 7,5" x 6 " für Stempelmaterial Silhouette, Alles Liebe Zum Muttertag Kinder Baby Bio-Langarm-Body von Spreadshirt®. Rundstahlkette Eisenkette Stahlkette Metallkette je lfm 2,4,6,8,10 mm Meter. 100 Pcs Mini Rasseln Baby Dusche Schnuller Pacifier Party Geschenk, Benzin Schlauch altes Modell für Stihl 039 MS390 MS 390, Erinnerungsbox inklusive Fotoalbum Taufe Girl von HOBEA-Germany. KS Tools 1/2" Bit-Stecknuss XZN M12 110 mm. Jewelry Making Real Natural Azurite Crystal Powder for Inlay Resin Craft.ca.145cm Mathildas Popeline Stoff Rosen hellgrau, Totenkopf Gekreuzte Knochen Schablone Nautisch Heim Dekor Malerei Kunst Handwerk. 100x80x4mm Rechteckrohr Vierkantrohr Profilrohr Stahl-rohr bis 1000mm 26,04€/m, 42 m Wolle FERSENWOLLE von LANG YARNS 0084 BORDEAUX - 5 g / ca, 2 Ohr Klemmen W1 Stahl verzinkt Schelle Schlauchschellen Schlauch Klemmschellen. RGB LED Außenleuchte Farbwechsel Wandlampe Edelstahl Glas Balkon Fernbedienung, Gummi Verlängerungskabel Verlängerung 25m H07RN-F 3x1,5 Außen 230V Art 330. M16 DIN934-10 10 Sechskantmuttern Stahl blank Muttern Sechskant-Mutter 20-500St,

BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch

BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch, BGS Gewindeschneidsatz Gewindeschneider Gewindebohrer Schneideisen Satz metrisch