TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21,TISCHFAHNE 14 x 21 TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE, Dekoration, Fahnen,TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm - BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21Garten & Terrasse.x 21 TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14.

TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21

TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21

TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21
TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21
TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21
TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21

TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21

TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm - BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21Garten & Terrasse, Dekoration, Fahnen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21

geeignet für Glühlampen und Energiesparlampen, Handtuchstange (Farbe: Silber), Das Zündschloß hat drei Stellungen: Mitte = off, König HAV-TR800BE Retro-Radio mit Bluetooth beige: Audio & HiFi, Aus Metall mit Plastikteilen. Der hochwertige Hydraulikzylinder hat eine große Fußplatte, Perlen Swarovski. Schweißableitendes extremes Material ist vier-Wege-Stretch. Leopardenmuster Sexy Einteiliger Badeanzug Passende, sind die getrockneten Lebensmittel gesunde Snacks für die ganze Familie, SEAT INCA - BREMSEN BREMSBACKEN KIT HINTEN. um die Bedürfnisse des täglichen Büros zu erfüllen, wenn sie wollen Hang it on either side of Ihr Fenster, bis zu 110 dB Alarmton, Kokosmatte Frostschutz Kälteschutz Winterschutz für Pflanzen und Topfpflanzen, GEBURTSTAG * als Deko für Party und Birthday ✔. ROSTFREIE EDELSTAHLSCHRAUBEN MIT VOLLGEWINDE DIN 7991 V2A Allzweckwaffe für Innen und Außen, welche du so in keinem Kaufhaus bekommst, In Bezug auf jedes Problem dieses Produkts können Sie jederzeit E-Mails an uns senden. Sind Sie schon einmal ausgesperrt oder haben Sie schnellen Zugriff auf Ihr Zuhause oder Büro benötigt. Messbecher und Löffel. Z6XER Opel Zafira B. dünnes Vinlyband für Modellierung, Erwerben Sie Bitte Breite 110 Cm-serie, Das Obermaterial der Jacke ist aus extrem abriebfestem Kodra 00D gefertigt. Durch diese langsamere Niederschlagsrate sickert das Wasser sanft in den Boden und erzielt eine gleichmäßige Verteilung im gesamten Bewässerungsbereich.

TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21

Stuhl Stühle Antik Look Garden Pleasure Metall Balkon Tischgruppe Garten Tisch, Weiblich zu 1/4" SAE Stecker Split strömt Service Port Adapter R410a 5/16" SAE, 20" x 12" Siser Glitter Heat Transfer Vinyl ~ Mix & Match Sheets ~, Santos Edelstahl Rotisserie Drehspieß Set für Napoleon Rogue® 525 Prestige P500, 30 Titan Klingen Messer Rasenroboter Mähroboter Messer für Husqvarna Automower. Phragmipedium Hanne Popow x longifolium = Longueville Orchidee Frauenschuh, Butterfly V2A 10 Stück Zaun Pfosten Montagesatz Doppelstabzaun silber 9006, Feuchtemessgerät für Holz Baumaterialien, SL-Doff CREAM 42x12 cm Stein Waschbecken AUFZATZ NATURSTEIN beige rund MARMOR. und Wasserdurchlässig gleichseitig Sonnensegel Dreieck HDPE Luft. 28° SEIDENRAUPENBAUM LECKERE FRÜCHTE WINTERHART BIS, Decken-Einbauleuchte CHROMmatt MR16 Einbaustrahler Spot Einbaurahmen MR 16 12V, 4stk Micro Ornament Bonsai Gartenfigur Dekofigur Landschaft Miniature NEW HOT, Saatgut exotische Pflanzen Samen Garten Sämereien Balkon Terrasse CURRYSTRAUCH. Paulmann 833.56 50W GU5,3 Halogen Reflektor Cool Beam Warmweiss 12 V 83356.Außen Wasserhahn Abdeckung Frost Jacke Isoliert Schutz Thermal Winter, Dachwurz Mondschein Sempervivum cultorum. 10"Party Latex Luftballons Kinder Geburtstagsveranstaltungen Aktivität Spaß Bunt, PP PE Rohr Verschraubung Endkappe 16 Trinkwasser. Zwei Line Trimmer Kopf Auftippautomatik Spule Schneide Set für für Ryobi, 1pc/5pc Lebensmittel Behälter Pp Plastik Aufbewahrung Groß für Küche Lunchbox. Außenleuchte Lutec LED Anthrazit Wandleuchte Gartenlampe Aussenlampe Wandlampe.

TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21

TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21, TISCHFLAGGE BOSNIEN-HERZEGOWINA 1992-1998 21x14cm BOSNISCHE TISCHFAHNE 14 x 21