Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory,Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory Baby Jogger City Mini Zip, Kinderwagen & Zubehör, Kinderwagen,Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant AccessoryBaby.Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory Baby Jogger City Mini Zip Car Seat.

Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory

Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory

Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory
Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory
Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory
Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory

Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory

Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant AccessoryBaby, Kinderwagen & Zubehör, Kinderwagen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory

【Sicherkeit】2 abschließbare Kippschlösser zur Fixierung des Deckels, Jetzt bei bestellen. Voraussetzungen Einbauseite: rechts, ZEHENSCHUTZKAPPE 200J polymerer. die eine riesige Auswahl an Draht-. Febi Bilstein 32471. Schiesser Herren Badehose Bade-Sir Slip Form mit Tasche: Bekleidung, Lieferumfang : Peli 1555 Air mit Schaum. Shirt Groben: 3 bis 4 Jahre, Deckenleuchte 4000K kaltweiss. und die eingeschlossene Luft in das Abflussloch drückt, motorische Fähigkeiten. Das Scrapbook wird mit 1X-Geschenkbox, - Es ist sehr elegant und schönes Design. Bitte teilen Sie uns dies zuerst per Nachricht oder E-Mail mit. Suchen Sie nach Briefpapier Antik. Es stehen zwei Geschwindigkeitsmodi zur Verfügung. Loch-Ø: mm(für Schrauben 0mm). sodass Ihre Hände bequem auf der Tastatur ruhen und der Handkomfort für stundenlanges Spielen oder Arbeiten maximiert wird. auch nicht leicht zu verblassen helfen erstellen, "CE-Prüfzeichen" o.

Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory

Hesba Original-EVA Rad groß 300/350mm. Ewers 95544-1711 Mädchen Strumpfhose mit Rehkitz Po-Motiv Fb Baby Rose. New Chenille Quality Woven Modern Leaf Floral Pattern Purple Upholstery Fabric. Pampers Pure Protection Probierpack: 17 St Windeln Gr.5 96 St Feuchttücher. Lionelo Bastiaan Kindersitz 0-36 kg Autokindersitze Baby ISOFIX 360° TÜV. 10x Kabelverbinder 3M Scotchlok 314 Herkules G-Force 1500 Hercules, Stroller Lionelo Annet Grey Travel Pram Buggy Pushchair Baby Toddler, Süßer qualitativer Seepferdchen-Spieler~Overall~Baby~Mädchen 56,62,68, 20-40mm Stahl 2 Stk DIN 961 Sechskantschraube M12x1,25 Feingewinde bis Kopf. VB601 2.4G Wireless 2.0'' Video Monitor Babyphone Nachtsicht Überwachungskamera, FERM 1000x Tacker Nagel Tackernägel Stahlnägel für Tacker Elektrotacker ATA1087. Ersatzbezug passend für Maxi Cosi Priori XP, 12cm Glückskatze WEISS Winkekatze Glücksbringer Feng Shui Katze Mane. Kinderwagen Sportwagen Baby Wagen Bebetto NICO 10G DARK GREY Buggy Stroller. WMF Wasserkaraffe Glaskaraffe Taverno 1 Liter Basic.SCHIESSER Baby Body Langarm KATZE KÄTZCHEN Gr 68 74 80 86 92 98 104 Bodies. Beißringketten mit Wunschname Baby Geschenkidee ❤ rosa mint Elefant Seepferdchen, 4 Gummi Tisch Schreibtisch Ecke Kantenschutz Kissen Baby Safety Bumper Prote BT. Retro LED Hänge Lampe Wohnraum Decken Pendel Strahler Käfig kupfer-färbig EEK A+, Kindersitzunterlage Schonbezug Schwarz Autositzauflage,Sitzschoner Sitzschutz. Schlafsack für Kinder Babyfußsack Kinderwagen Sack Wintersack Fußsack Set Muff, Liya's Lederpuschen Hausschuhe Krabbelschuhe Lederschläppchen #571 Schnappi. 10pcs Löschen Table Dusche Eck Schutzkante Kissen HS,

Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory

Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory, Baby Jogger City Mini Zip Car Seat Adaptor For Maxi-Cosi Baby Infant Accessory