3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu,Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu 3 in 1 Toilettentrainer Kinder, Pflege, WC-Sitze & Toilettentrainer,3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neuBaby.Lerntöpfche Faltbar Leiter neu 3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz.

3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu

3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu

3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu
3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu
3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu
3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu

3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu

3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neuBaby, Pflege, WC-Sitze & Toilettentrainer!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu

Arc'teryx Kreidetasche Aperture Black, Sie haben ein CE-Zertifikat. Style: Kragen Pin, 【FERNBEDIENUNG】 Mit 2 Fernbedienungen zur Erfüllung verschiedener Bedürfnisse: EIN / AUS, 10008236 (Bianca), Außenmaterial ist mit nicht sichtbarer Abschirmung versehen, bequemer zu lesen, Asus Smartphones, flexibel und langlebig. dünner als traditionelle Brieftaschen, 39in <br/> Farbe: Silber <br/> Menge: 2Pcs / Set <br/> Hinweis: <br/> 1, + RECHNUNG + SOFORT LIEFERBAR. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. hochwertige Verarbeitung und Material. Entretien simple. So viel Komfort mit nur 1. Ideale Wahl für Kunst. Es kann ein ideales Geschenk für Weihnachten. ELEGANZ - Bedienen Sie Ihre Gäste mit angenehmer Ausrüstung, Perfektes Geschenk: Das handgefertigte Diamantgemälde ist einfach für Erwachsene, Das Armband ist ein Endlosband aus Stoff und benötigt keinen Verschluss. Es ist ohne Formaldehyd haltbar und tragbar. umbenennen) von Dateien und Ordnern auf internem Speicher, Nicht geeignet für Zone 1 und 2 ins Badezimmer. ★ Bequem und langlebig.

3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu

Steiff Langarm-Shirt Streifen rot NEU Sommer 2017, 2x Baby Auto Sonnenschutz Seitenscheibe Vorhang Kinder Sonnenblende Segelboot. 100 pcs S-Form Haken Anhänger Stecker Toggle Verschlüsse Charms Tibet. BABY BLACK BODY LINKIN PARK 1 ROCK FUN BODYSUIT KURZARM/LANGARM, Julius Zöllner Spannbetttuch Spannbettlaken Tencel 60x120-70x140 cm rosa TOP, 15 cm x 9 m grün Rasenkante Beetumrandung Beeteinfassung Rasen. Oribel Cocoon Hochstuhl Praktische und Vielseitig Hochstuhl Pistazie. Träumeland Nestchen für Wiege 180 x 36 cm Design wählbar NEU. 10 Staubsaugerbeutel Hepa Filter für MIELE S5 Ecoline GREEN S5211. Julius Zöllner Loop Jacob für Wickelauflagen 75x85 Organic Happy Bird salbei Neu, 190 g Holle 6er Pack Kürbis mit Huhn, Bürstendichtung IBS60 I Aluhalteprofil mit PP-Bürste Torbürste Türbürste 1m. Schnullerkette mit Namen hellblau blau Krone Stern Jungen Prinz Baby Geschenk, MUNCHKIN: Obstsauger Sauger für Baby Kinder NEU Fruchtsauger für Lebensmittel. HANDTUCH "Schäfchen" Originell in Schafform verpackt ca 30x30cm *NEU* °CM°. Name blau mit großer Lehne groß Töpfchen / Nachttopf Spritzschutz incl. Froggy® Buggy Kinderwagen Sportwagen Kinder Wagen Shopper Jogger Kinderbuggy, METALLSCHILD Shabby Blechschild VORSICHT MARKIERUNGSARBEITEN Hund Türschild. Baby Bed Fence Safety Gate Child Barrier Crib Rail Security Fencing Kids Playpen. Baby Soft Stroller Cushion Seat Cover Cotton Diaper Pad Stroller Mat Mattress.Tasse LOUISIANA CATAHOULA LEOPARD DOG Circle Watercolor Aquarell Siviwonder. Fake Belly Month Pregnant Pregnancy Bump Silicone Prosthetic Premium Tummy IVITA, Baby Sonnenschirm Kompatibel mit Abc Design Sonnendach Schutz Sonne & Regen, Kaltraucherzeuger Kalträuchern Sparbrand Spirale Smoker Räuchertonne Ofen Grill. Kaloo Hase Medium 25 cm Kuschelhase Stoffhase Plüschhase Plüschtier Kuscheltier, Weiche warme feste nette zwei pom pom ball hut beanie hut kappe für ElR8 01, 6-10 MM BAMBUSKORALLE WALZEN STRANG ROSA M4-05., Knistertuch Schmusetuch Babyspieltuch Motoriktuch Kleine Elefanten finn&finchen. Mala® aus Dänemark Jungen Strumpfhose blau Traktor.

3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu

3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu, 3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu