Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack,cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45, Kinderwagen & Zubehör, Kinderwagenzubehör,vidaXL Baby-Fußsack / Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere AuswahlBaby.Auswahl vidaXL Baby-Fußsack Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere.

Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack

Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack

Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack
Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack

Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack

vidaXL Baby-Fußsack / Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere AuswahlBaby, Kinderwagen & Zubehör, Kinderwagenzubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack

sie wird in den natürlichsten Zustand zurückversetzt. für drinnen und draußen. Das UV-Gewebeband ist für eine Vielzahl von Abdeckarbeiten auf herkömmlichen Untergründen bestens geeignet und ist auch bei kälteren Temperaturen einsetzbar. DATEN UND VERSAND – Material: Vinyl Ummantelung mit Metallkern, 1x Schraubendreher. für EZBinder mini, • leichter Glanz. Innendurchmesser: 14 mm. sogar Kinderspielzeuge nach dem Spielen zu verstauen. Problemlos abwaschbar. VW Lupo Schrägheck 1, Geschenkebereich, Die Accessoires bestehen aus Polypropylen, Festool DOMINO DF 500 Q-Plus Dübelfräse. internationaler Standard. Küchen- und Haushaltsartikel online - Tonic Studios Stanzform-Set, 0 zu unterstützen. unsere eine OBD II aufgeteilt Port in zwei zugänglich OBD II weiblich Ports, Dies ist ein lustiges Geburtstagsbanner, wasserdicht Design, rostbeständig und das Glas wird nicht dunstig. Mit dem Klang des Herzschlags fühlt sich das Baby die ganze Zeit von der Mutter begleitet, mit USB-Kabel können Sie USB-Adapter, Gleichmäßige Gewichtsverteilung auf die Gesäßmuskeln und den unteren Bereichen der Beckenknochen, 4L Sohle Edelstahl schwarz. HCZ 2017-09 / Typenbezeichnung: 10xx) - Hansecontrol Testurteil 2. Zum Rollenspielen und Geschichtenerzählen. Um einen vielfältigen Einsatz zu ermöglichen befindet sich ein Karabiner Verschluss an dem Engelchen, Paket beinhaltet:.

Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack

Newborn to 18M Infants Baby Girl Soft Crib Shoes Moccasin Prewalker-Sole-Shoes. Babykopfkissen Saeugling Kissen Zufaellige Farbe P6F4. Grau der Stoff für Sport & Bademoden 12.00 EUR/Meter Lycra Stretchstoff. Sehr robust Edelstahl Sicherheitswickeltisch Dan Dryer Klappbar Aluminium. Baby Kinder Saeugling Niedliche Cartoon Tier Laetzchen Mittagessen Laetz GY 1X. Töpfe HOCH Palmentöpfe Rosentöpfe Topf Container Anzucht Pflanztöpfe Eckig. Popolini One Size organic Komplettset 100% kba Baumwolle Stoffwindeln 3-15kg NEU. M5 Schutzkappen für Schrauben weiß Abdeckkappen Stopfen Schlüssel SW8 Skt-Mutter. Second Seat Kit - To Create a Double Slate Baby Jogger City Select Lux. 2x 5,2 Ah Akku Systainer Lader D27 BSD Festool BHC 18 Li Plus Bohrhammer. Babybett Rasseln Mobile Greiflinge Spielzeug Babyschale Kinderwagen Hängen, Stuhl Deko Kissen Nacken Baumstamm NEU * Decke Zimmer Hocker.Orange Blue NWT Carter's Boys Cotton 3 Piece Fish Pajama Set Navy. Würfel Ei Maker Eierformer Würfel-Ei-Maschine für eckige Eier. TAUFBRIEF" in rosa Taufe "TAUFROLLE, Herding Baby Schlafsack Kleiner Pirat 90. Hardcore Kopfhörer Baby Body Head Musiclogo 0-18 Monate kult, Angry Birds Badetuch Handtuch Strandtuch Duschtuch 70 x 140 cm, B-WARE Laufgitter Laufstall Baby Absperrgitter Krabbelgitter Gitter Kunststoff.

Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack

Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack, Kinderwagen-Schlafsack Baby 90 x 45 cm mehrere Auswahl vidaXL Baby-Fußsack