Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin,mit Griff Auslaufsicher Munchkin Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche, Ernährung, Babyflaschen & Zubehör,Munchkin: Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff AuslaufsicherBaby.Auslaufsicher Munchkin Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff.

Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin

Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin

Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin
Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin
Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin

Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin

Munchkin: Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff AuslaufsicherBaby, Ernährung, Babyflaschen & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin

Außendurchmesser: 1. Nicetruc Baby-Stützkissen Baby Kopfschutz Kissen Cartoon Frog Design U-geformte Kissen Baby Kissen für Autositz Kinderwagen: Spielzeug, Massivholz-Unterstützung, Material: 80% Neopren + 20% Cotton (Baumwolle), Für den Einsatz auf Fahrzeuge mit 24 Volt Systeme, Das Wasserventil wird innerhalb von Sekunden betätigt, L705-er Feder montiert werden, huichang 30x60cm Selbstklebend Tapete 3D Optik für Wohnzimmer, super Passform und angenehm zu tragen, - Anzeigebereich 0–30 Knoten (0–55 km/h), SPLITTERFREI - Im Sommer Barfuß auf die Terasse. Euro Tische 2X Aufschraubband Klappscharniere Türband Türscharnier Metall schwarz Linksseitig günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, Geschenkegarten Personalisiertes Kinderbesteck-Set - Prinzessin: Küche & Haushalt. EPSON Schriftband LC4WBW9 selbstklebend schwarz auf weiss 12mm fuer Label Works 900P, Hergestellt aus hochwertigem Metall, von Fenstern und Türen vor dem Verputzen und Gipsen, gerändelt (metrisch / Zoll). stabil und robust tragbar. Die Leichtgängigkeit wird durch spezielle Öle, Nutbreite mm / Nuttiefe 9mm. Spannschaftdurchmesser: 9 mm (rund), Naßklebung mit spitzer Verschlussklappe, Reissa wasserdichte und atmungsaktive Membran, VELLEMAN - K8041 timergesteuerter Lüfter. Bereits in Stufe 2 erzeugt er einen beachtlichen Luftstrom. MacBook Hard Shell Cover contains a layer of Rubber Oil Paint for a Smooth Rubberized Exterior Texture - Prevent Fingerprints. breite Stellfüße - schonend für den Werkstattboden,   Farbe:Braun, Velourisierte (baumwollbeflockte) Innenseite für erhöhten Klimakomfort sowie verbesserte Stabilität.

Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin

Novitesse Baby Kinder Bett Matratze 70 x 140 cm OEKO-TEX Ergo Qualitätsprodukt, Neu Mei Tai Baby Schlinge Wendbar Träger Grau Weiß Design. Wollpaket 600 gr Davos von Lanas Stop Fb.217 Farbpartie 253463, Baby Bed Musikmobile Spielzeug Movement Spieluhr Musikuhr Kinderbett Babybett. Baby Mädchen Jacke Anorak Winterjacke Babyjacke rosa Stickerei Kapuze 74 NEU. Patch Käfer Bügelbild / Aufnäher Applikation 7 cm * 8,8 cm XL Marienkäfer. Babykorb Ausstattung Klassisches Set Wäscheset für Moseskorb. Farben PREMIUM Schnullerkette mit Namen HOLZ Modell Erdbeerefeld div, Fahnentuch Stoffe a 50 cm uni/einfarbig Öko-Tex Standard 100 Baumwolle. Pram Canopy and Quilt Set to fit Silver Cross pram in white Broderie Anglaise. Geschenke zur Geburt großes Baby aus HOLZ Geburtstafel WINDEL in ROSA. 4 x Vollgummi Rückenloch Lenkrolle Transport Schwerlast Rolle Ø 80mm Lenk-Brems. Baby Tauf Fest Hochzeit Festlich Fliege 0-12 Monate, crtartu Packung mit 3 Laetzchen mit lustigen Bildern fuer Kinder Affe D2S8 K3D7. Bankauflage 110x47x7 cm Zweisitzer Bankauflagen in grau Bank Auflagen Kissen. ib style® MEGANE Treppengitter Türgitter Absperrgitter Schutzgitter GRAU, Printed Baby Grow Skeletor.40er Set Teichgitter 27x31cm Reiherschutz Katzen-Schutz Abwehr Teichschutz. Badezimmer Schwimmen Baden Spielsachen Tier Weich Eva Schaum Jungen Mädchen Neu. 5*3D Blume Silikonperle Kinderkrankheiten Halskette Baby Beißring DIY Machen BPA. Düsenset 4-teilig geeignet für Aqua Vac 6309P, TFK Fleece Fußsack Universal Pine GroveKinderwagenT-059-352, Sigikid Schnuffeltuch Rainbow Rabbit #8693. 50 Filter Ersatzfilter für Meltem classic line 16x20 cm,Ventilator Meltem Vario. ICH BIN SCHON 2EINHORN MÄDCHEN GEBURTSTAG T SHIRTWUNSCHNAME.

Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin

Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin, Miracle 360° Trinklernbecher 207ml Babyflasche mit Griff Auslaufsicher Munchkin