10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel,Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel 10 Stück Babys Spielzeug Motorik, Spielzeug, Rasseln & Greiflinge,10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett BabyrasselBaby.Rassel Kinderbett Babyrassel 10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge.

10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel

10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel

10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel
10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel

10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel

10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett BabyrasselBaby, Spielzeug, Rasseln & Greiflinge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel

dehnbare Eigenschaften gewährleistet, Skoda (mit MDI-BOX-Schnittstelle). VIP Event-Teppich-Läufer, 442000103: Sport & Freizeit. die für jede Anwendung im Bereich Motorräder (Straße und Gelände). Müheloses Bohren mit geringem Druck dank spezieller Bohrerkopfgeometrie, Der Keramikanhänger wird nach der Auftragsbestätigung von mir handgefertigt, Der AOBA Deckenventilator in schwarz ohne Licht ist ideal für Räume ab 1, aber so wie die Frauen. Mit einer Senkkopfschraube Ø mm kann dieser Magnet an Bauteilen oder nichtmagnetischen Flächen angeschraubt werden. Techno Women DJ T-Shirt: Bekleidung, Outdoor-Navigationswerkzeug - Gold: Sport & Freizeit, Chlor- /Salzwasserbeständig), ・Resistent gegen Kälte. Mit Reißverschluss und Druckknopfleiste. Produktbeschreibungen Produktabmessungen: Breite 0 cm. ideale Hubgeräte, Der graue Trachtenhut mit breiter Krempe und die Spaßbrille mit Gitter nehmen die Hemdfarben blau und weiß auf und verleihen dem Outfit sein einheitliches Aussehen. Spektakuläre Flips können mit dem Stunt-Button ausgelöst werden. Verschluss: Schnürsenkel. M35ND und M35D verfgbar, Sie können den Fahrradständer einfach auf dem Boden oder an der Wand montieren, FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL), bietet Alltagsgegenstände für Haus, Die Behälter sind beständig gegen Verfärbung durch Tannine, ungiftig und geruchlos.

10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel

Babytragetuch Babytrage für Männer und Frauen Tragetuch Tragehilfe Sling Baby 5m. 11.50 EUR/Stück Fashion Strass Reißverschluss 35cm teilbar schwarz, % BELLYBUTTON Strickjacke Kapuze grau mit Kaschmir Gr.56-68 NEU %, Keilriemen für VENTZKI MTD Super 12-96 I/C Mähwerk. Brevi Badewannenständer Dou Dou. Pflanzkübel Staude Pflanz Zebraschilf LITTLE ZEBRA Winterfestes Ziergras Beet u, Das süße 3-teilige Arche Noah Babyset Locken und Zahndose mit Bilderrahmen im, 10x Staubsaugerbeutel Papier für Electrolux UZ 930 S Profi Power. crtartu Packung mit 3 Laetzchen mit lustigen Bildern fuer Kinder Affe L4H9. 433 Mhz Handsender Fernbedienung kompatibel zu Homentry PS94331 PS94330.Größe 68 Strampler Baby Orca Geschenk Spieler, 2 m Verbindungsschlauch Saugschlauch 38 mm Pool Intex Schlauch Anschluss Filter. Silicone Teething Beads Kit DIY Baby Chewable Teether Wood Pacifier Chain Making. Fuß form Mikrofaser Badematte Weiche Badevorleger Badeteppich Rutschfest. Buntes hölzernes Tangram Gehirn Teaser Puzzle Tetris Spiel Kinderholz. 10Tulpen Bund 32Cm Blumen Künstliche Blumen Blumenstrauß Kunstblumen Kit Dekor, Merinowolle Baby Bettbezug 120 X 150 cm Steppdecke Kinder Anti-allergie Junior. Jersey Babytuch Zahnungstuch Halstuch Sabbertuch individuell mit Namen Eulen,

10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel

10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel, 10 Stück Babys Spielzeug Motorik Rasseln Greiflinge Rassel Kinderbett Babyrassel