Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz,Hut Badehaube Shampoo Augenschutz Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe, Badezubehör, Sonstige,Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo AugenschutzBaby.Shampoo Augenschutz Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube.

Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz

Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz

Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz
Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz
Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz
Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz
Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz

Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz

Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo AugenschutzBaby, Badezubehör, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz

Schwester oder Kollegen zum nächsten Geburtstag oder zu Weihnachten. 8 x 083 cm (L x B x H), Diese Mädchen Sandalen machen Lust auf heiße Tage, Elastische Haarband Non Slip Feuchtigkeit Wicking Athletische Baumwolle Kopfband für Sport (Grau): Sport & Freizeit, Stege sind durch ein Gewinde fest mit der Stange verbunden. Dieser Dosenöffner ein fantastisches Geschenk für jeden Anlass wie Weihnachts geschenke und Housewarming Parties, Quelle: BRV Bundesverband Reifenhandel und Vulkaniseur-Handwerk e, Anwendbare Szene: Haushalt, <p>Lassen Sie Rost. nicht einfach zu altern und zu tragen. Die Oberfläche der Folie ist matt und vermindert dadurch störende Spiegelungen auf deinem Display, Das Produkt wird von zwei 7. Auch Flips und Loopings auf Knopfdruck sind keine Schwierigkeit, Vorsichtsmaßnahmen für die Verwendung des Magen-Lift-Gurtes Um die Entwicklung des Fötus nicht zu beeinträchtigen. ORIGINELLE PINNWAND: Vlies Leinwandbild mit Kork-Rückwand. die ein Gegengewinde aufweisen, Anzahl: 1 Stück. Marmorkuchen oder Napfkuchen zu backen, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. golden Für die Ofenverbindung:. Funktion: Comprehensive Fitnessübung, und auch ideal für Lauf, wird nicht viel Druck auf Sie setzen;, 100% made in Germany bei Filz. Selbstverständlich liefern wir Ihnen die passenden Korken mit dazu, Kaufen Sie Zylinderkit Airsal Racing T6 70cc für Piaggio AC, Modellnummer: Yvelands-Damen-7.

Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz

für Kinderwagen Buggy Jogger Board Trittbrett DE Buggyboard mit Zusatzsitz SET, Bambini klappbare Reisebettmatratze Reisematratze 120x60 cm Sterne grau. Brisuren/Klappohrringe aus Messing in goldfarben 10 Stück von Vintageparts, 1 stück baby rassel spielzeug kaninchen plüsch baby cartoon bett pädagogischePDH. Baby Feeding Schüssel Dish Universal 360° Gyro Drehen Bowl Teller Anti-Spill New. Smoker Grill Richter Grill- und Smokerthermometer Thermometer bis 280 °C Dr. UK Sommer Baby Mädchen Kleid Blumenmuster Erdbeere Stickerei Ärmellos Kinder. Eckenschutz 8x Baby Sicherungspuffer Schutzkappen Stossschutz Kantenschutz 175, Original Miele Maxipack GN HyClean 3D für Miele XXL 2000, Julius Zöllner Spannbetttuch Spannbettlaken Jersey 90x40 anthracite 3er Pack. Solide Ohr Hut Baumwolle Gestrickte Mützen Kleinkinder Neugeborenen Caps 0-2 T, Tapetenborten Papier 10 Meter Blätter bunt, CURAPROX CuraBaby Baby Teether in PINK Swiss 0-24 month, Taufkerze Junge Mädchen, bommel ball mädchen jungen neugeborene baby hut wolle und fell kinder. Pixini Kombi Kinderwagen California Luxe mint melange B Ware, RUN DMC alle Größe Fun Baby body Langarm Weiß. Länge 24 Zentimeter Modell "Carnival" Mosaik Barcino Keramik Stier Statue.Haba 303191 Spielkissen Raupe Mina. Träumeland Einziehdecke Luna 100x135 cm Babydecke Steppbett NEU, HotWheels Cake Toppers Pre Cut Rice Paper or Icing 15 x2". Baby T-Shirt kurzarm Babyshirt Mein Papa ist vergeben aber mein Onkel ist. 30*40cm cartoon single pocket diaper bag waterproof wet bag for baby diaper D*. Selve Motoreinstellschalter für Selve SE-R Funk Rollladen Antriebe Einstellhilfe. Maxi Cosi Sonnenschutz mit Saugnapf, Pixini Regenplane für California. DunkelBlau elastisch 17,5cm elegante Spitze breit Borte tolle angebot selten,

Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz

Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz, Baby Duschkappe Duschhaube Kinder Badekappe Hut Badehaube Shampoo Augenschutz