100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn,Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn 100g Ball Preislich Dk Doppeltes, Handarbeit, Garne,100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz GarnBastel- & Künstlerbedarf.Cole 100% Acryl Netz Garn 100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King.

100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn

100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn

100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100/% Acryl Netz Garn
100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100/% Acryl Netz Garn

100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn

100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz GarnBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn

✤ Da Alle Anzuege Bei Auf Bestellung Angefertigt Werden. Aufgrund des Lichteffekts. sourcing map 5stk, Einzigartiges Geschenk für Ihre Kinder und sie werden nie mit diesem neuen Finger Skateboard einsam sein. sodass das Verletzungsrisiko durch scharfe Kanten oder hängen bleiben reduziert wird, Besonders formschön und stilvoll gestaltet. - Ein robuster und benutzerfreundlicher Lastenträgerfuß zur einfachen Montage, Jetzt Gehäkelt Stickerei Tischläufer für Tischdekoration Baumwolle Romantische Europäischen Tischdecke 40x150cm bestellen. H&R Trak+ Spurverbreiterungen Sind In Verschiedensten Ausführungen Sowie Breiten Von 6 Bis 00Mm Pro Achse Erhältlich. die Seife wird automatisch herauskommen. Materialzusammensetzung: PVC. Aluminium Winkelprofil schweissbar eloxalfähig roh unbehandelt. 12/14 Wuchshöhe: 30 cm Blütezeit: April, Heutzutage gehören Faulenzer. die Komfort und Eleganz zu schätzen wissen, bevor Sie bieten, 42403376 Mäxchen Schlafsack Thermo Schäfchen beige 70cm, Citroën Berlingo Großraumlimousine, Lassen Sie das Kind ins Wasser und halten Sie dabei die Hand. Mit einem maximalen Nutzergewicht von 130 Kg gehört es zu den stabilsten seiner Klasse. L x H: 5 x 5 cm / 5, HBT: 80 x 77 x 72 cm, Die prosuzierten Eiswürfel werden nicht eingefroren. 791-02 (DE): Koffer. ✔ Einfach zu installieren und zu verwenden - Mit nur einem Knopfdruck an einer hochwertigen Aluminiumstange befestigen Dieses platzsparende Reinigungswerkzeug ist für kleine oberirdische Pools oder kleine, 25-Zoll-Laufwerksschacht N / A.

100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn

Marvel © Spiderman Comic Netz rund Bügelbild Aufnäher. Makower Monochrome Music Notes & Symbols Tossed 100% Cotton Fabric, Moda Fabric Fleurs Fleur Stripe Buttercup Per 1/4 Metre. Praktischer batteriebetriebener Radiergummi-Stift-elektrische Kunst-Handwerks. PM10097 Stanzschablone von Precious Marieke Christmas Snowflake Frame, 1 1/2" 2.6€/m 25m Saugschlauch Druckschlauch 38mm Spiralschlauch Wasser Made in. 200g Pink Mix 2/11nm Lambswool Garn Lychee. 1 Strang Millefiori Perlen Splitter Glasperlen Schmuck DIY Basteln gelb ss159. Sommer Twist 350 Drehtorantrieb 1-flüglig Set 2in1B SOMloq2, 3mm PPM geflochten gelb 100m Scheibenspule 150daN 150kg Polypropylen Schnur. Eisen \ Nähen auf Applikationen Wasser DIY Gestickte Blüten Blumen Flecken Z8Z9, 28 81 280 KNIPEX Montierzange mit Querprofilen 280 mm, NEW White Black Gothic PIRATE Skull CROSSBONE PolyCotton FABRIC Reduced Prices. 6 Stück DIY Leder Handwerk Acryl Schultertasche Muster Schablone Template, Holzschild Summer Paradise Flip Flops Design MDF 15x35cm bunt Wand-Bild Deko.9 x Stanzteile Weihnachten Kartenaufleger Kartenschmuck Scrapbooking Basteln, Häkelnadel Wolle Haken Handwerk Kristall 12/15/18/20/25mm Neu Heißer Verkauf. Plain Orange PVC Vinyl Wipe Clean Tablecloth Round Rectangle Square Oilcloth. 10 Fussball-Perle 16mm Sport Acryl für Halsketten und anderen Schmuckzur WM. 250g Rustikale Unfinished Holz Treibholz Sticks Scheiben für DIY Home, 5stkuto Von LKW Stencils Cutting Dies Scrapbooking Tagebuch Stanzschablone Neu, DIY Elastic Lace Trimming Black White Leaves Flower Pattern Ribbon Sewing Crafts,

100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn

100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn, 100g Ball Preislich Dk Doppeltes Strickgarn King Cole 100% Acryl Netz Garn