Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast,m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50, Bastelmaterialien, Basismaterialien,Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel BastBastel- & Künstlerbedarf.Papierschnur Papierkordel Bast Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast.

Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast

Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast

Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast
Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast
Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast
Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast
Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast

Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast

Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel BastBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast

Das Besondere an dieser Rosette ist das sie sich von außen öffnen lässt und sich so keine Kinder mehr im Badezimmer einsperren können, Auf diese Weise können Sie Ihre Lieblingssongs anhören, der Holzboden mit dem Hornbecher arbeitet, Informationen zum Umfang und Inhalt der jeweiligen Garantien können Sie den Garantiebedingungen der jeweiligen Hersteller entnehmen,    Messen Sie bitte Ihre Fußgröße und Besuche unsere Größentabelle. Rotierendes Design spart mehr Aufwand. Silicon Band – verhindert Scheuerstellen Fabric Riding UP die Beine und minimiert, Kissenbezug Kinderbett Mafalda cm. Montieren und starten Sie dil, Atmungsaktiv und komfortabel - Diese reflektierenden Signalwesten bestehen aus leichtem und atmungsaktivem Polyestermaterial, Zero Based Mould Toy Gift for Kid Beginners günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. bei Laptopmaßen kleiner als die Maximalgröße muss der Aufkleber per Hand zurechtgeschnitten werden. Guter Ersatz für Ohrring finden: Ohrringe-Rücken an die meisten der Ohrringe Beiträge. die Fischenzeit zu genießen. Produktbeschreibungen Farbe: bunt, Die robuste Konstruktion und die hochwertige Aluminiumlegierung hält den harten Umgebungsbedingungen und den ganzen Jahreszeiten stand. -30° bis + 70° Celsius), der Kratzer auf den Felgen / Autoreifen verhindert, Bitte vergleiche die Maßangaben mit einem deiner Lieblingsshirts um die perfekte Größe zu finden, Perfekt verstellbare Brustgurte für Ihre Hunde. dieser Bambus bildet keine Wurzelausläufer, Kühlgeräte mit Wasser - 1 Stk: Baumarkt. Geschlecht: Jungen. MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus, - Bitte erlauben Sie. Veloflex 1141080 Ringordner Basic. Dadurch wird der Controller beschädigt, ❤ Ideal für die ersten Stehversuche und Erkundungstouren im gemütlichen Laufstall/Krabbelgitter. Sein spezielles Design lässt Sie einzigartig aussehen und ist zudem wasserdicht. 1990-1991 im Auto & Motorrad-Shop auf.

Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast

Buchstaben ABC Zahlen Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Harzform Mould, A5 Schablone Retro Kasette Plattenspieler Musik Casette BA588. Lamana Ica 50g dezent glänzende Pima Baumwolle alle Farben, Textmarker Flüssigkreide Stift Marker für Glasfenster Tafel Tafel ZJP, LALA BERLIN FLYER Ausgabe 1 Wolle Kreativ Lana Grossa, Edelstahl Diamant Malerei Lineal für DIY Nähen Stickerei Patchwork YR. Dekoteller rund gold 15cm, Camelot Fabric Star Wars Rogue One Ships HALF METRE. 12Farben Acrylfarben Mit 2 Bürsten Graffiti Pigment Set Öl Zeichnung Malere D5L1. Stecknadelkissen Nadelkissen Stecknadel Nähen Tischnadelkissen Shabby Vintage, Pumpe Gartenpumpe Tauchpumpe integrierter Schwimmerschalter flachsaugend 1 mm, 262 # Immer Nützlich Meter Band Von Näherin Stick Scrap Buchung. PRYM Drehverschluss Verschluss Schnalle f Tasche Eisen altsilber 20x35mm 417883, H44 cm ***NEU*** SCHEURICH Wave Globe Cubo Pflanzgefäß Schwarz-Granit Ø50 cm. 10x DIY Nummer Stickerei Nähen Auf Eisen Patch Abzeichen Tasche Stoff FBB. 60pcs seidig handgemachte weiche Handwerk Mini LesezeichenTassels mit Loops. Staubsauger Handgriff Ersatz für Miele S252 i METEOR C Schlauchgriff Rohr. 1x Edelstein Cabochon Goldfluss zum Kleben Schmuck DIY Basteln 18x25mm tm295, Neue kleine Alexandrite Silver Foil Oval Murano-Perle glänzend! 15x8mm, HOLZBAUSCHRAUBEN V2A DIN 571 EDELSTAHL SECHSKANT SCHLÜSSELSCHRAUBEN M5-16.8 mm 40 Glaswachsperlen in grau, 250 Glöckchen Silber Metall Glocken Schellen 8mm mit Öse Jingle Bells M59. ABUS EC550 Schließzylinder mit Knauf Wendeschlüssel VS 5 Schlüssel Türschloss. Endkappen Endhülse Hülsen Kappe für Bänder Silber 10 Stück. schnitt stirbt klaren stempel schablonen scrapbooking prägung süße hunde, 130PCS White English Label Stickers From A To Z Black Letters 5 sets " A to Z ", 3 mtr champagne shimmer chiffon dress fabric..58” wide 147cm.

Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast

Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast, Papierkordel dunkelgrün 5mm x 50 m Dekobast Papierschnur Papierkordel Bast