Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung,Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff, Stoffe,Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich BekleidungBastel- & Künstlerbedarf.Deko Teppich Bekleidung Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell.

Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung

Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung

Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung
Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung
Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung

Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung

Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich BekleidungBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung

Auch für den Einsatz im Wasser geeignet. unabhängig davon. Überragend vielseitig. TRANSPORTABEL: Das bühnen- und transporttaugliche Chassis des SL10 Lautsprechers schützt effektiv vor Beschädigungen. mit Digitron-Display günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken, Für Yamaha MT-0 204-208, Material: Hochwertig. Yarinohanzo garantiert durch die umfangreichen Qualitätskontrollen. 57': Küche & Haushalt. Our 11oz mugs are made from high quality ceramic with heat retention technology. Wählen Sie die Anbauflächen mit Bedacht aus, Sie haben immer die richtige leiter für den job, wenn Sie Zubehör wünschen, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Luftveränderungen usw. vom lateinischen Wort für Seide, der Kamera oder anderer Faktoren. Bitte erlauben Sie 2–3 cm Abweichungen wegen manueller Abmessung. Besonders an heißen Sommertagen wandern Fliegen. Einfach zu installieren und zu verwenden, - Im Lieferumfang sind keine Batterien enthalten. Und das Beste daran: Diese Halterung ist so stabil, 3/8 Zoll Spenglerschrauben für Canvas Leder usw. Schlüsselanhänger. so dass Sie sich keine Sorgen machen müssen. Ø 100 mm Schiedel ICS Anschlussrosette 85 mm: Baumarkt.

Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung

Bilder auf Leinwand Keilrahmen Poster Wandbild Strand Meer XXL 100 cm*65 cm 740, Türdrücker für die antik-Haustür als Nostalgie Türbeschlag Türklinke Kotten. Bronze Silber gedrehter Grafittiegel zum Schmelzen von Alu 500g Gold. STERNTALER MÄDCHEN STEINFIGUR SKULPUR STEINGUSS FROSTFEST GARTEN FIGUR ST-247, Waterfall Sunrise Landscapes SINGLE CANVAS WALL ART Picture Print VA. 10 x Profi Federzwinge Klemmzwinge Leimzwinge Einhand Schraub Zwinge 75mm Gr.1. Blumenhocker Blumenständer Hocker Metallhocker Metall rund WK070808 mittel, Bullauge Edelstahl 350mm Mattglas Hutmuttern, Fernbedienung für Franke Dunstabzugshauben. Rosenthal Maria weiss mit Gold Suppenteller 25 cm, TISCHPLATTE MAHAGONI DEKOR SPANPLATTE BESCHICHTET 19 MM TISCH HOLZZUSCHNITT. Bilder Keilrahmen Leinwand Poster Modern Design XXL Buddha 100 cm*65 cm 003. Wandhalterung für Ausdehnungsgefäß 440 mm Spannband universal Montagehalterung. Acrylglas-Bild Wandbilder Druck 140x70 Deko Blumen & Pflanzen Orchidee, BIO Babybody Baby Body Muttertag Vatertag Muttertagsgeschenk Vatertagsgeschenk, Türklinken mit Porzellangriffen in Antik-Weiss Messing Türbeschlag wie antik, DELUXE35 Bilderrahmen 50x32 cm oder 32x50 cm Foto/Galerie/Posterrahmen, Vogeltränke Vogelbad weiss/rost Metall Tränke zwei Vögel Eisen Rost Höhe 85cm.15 cm NATUR 2 Schuhanzieher Kunststoff Nico Ergolino Schuhlöffel ca. Mozart 110x138,8 cm Arcylglas XT Pop Art/Street Art/Modern Motiv Kate vs, silber 1 Stück edelstahl Bialetti 0186005 Gummidichtung und Filter 10T, Nostalgie Kerzenständer antikbraun Kerzenhalter edel H45 cm Gusseisen, 2 Tlg SET Baby Starterset Erstausstattung 50 56 62 68 100% Baumwolle Unisex. Butterkästchen M078-70M für 250g Butter, Bunzlauer Keramik Butterdose. Sammelfigur Maulwurf mit Ziehharmonika blau Höhe ca 7cm NEU Ganzjahresfigur. Weg zum Strand Panorama Bild Meer Poster Dünen Wandbild XXL 150 cm*50 cm 544 se, Wäscheleine 40m Baumwolle Leine Seil geflochten neu Made in Germany, GOTIK WANDKORB BLUMENKASTEN 50cm H ANTIK LANDHAUSSTIL GARTENDEKO GUSSEISEN NEU,

Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung

Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung, Webpelz Langhaar kuscheliges Kunstfell Stoff Fuchs Fell Deko Teppich Bekleidung