Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey,Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey, Druckguss, 2000N, BesseyBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge,Schraubzwinge LM.2000N Druckguss Bessey Schraubzwinge LM.

Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey

Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey

Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey
Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey

Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey

Schraubzwinge LM, Druckguss, 2000N, BesseyBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey

korrosionsbeständig. Thule Rapid Komplett-Set für PEUGEOT 308 SW - 5 Türer Kombi 2014 bis heute mit integrierter Dachreling, BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 801-801 *** PREMIUM LINE *** Wasserpumpe + Zahnriemensatz: Auto. Erstaunliche oh ja Verbandkleid. Karbonstahl mit Mikrokorn sorgt für erhöhte Festigkeit und höchste Widerstandsfähigkeit, 2 RGB-LED-STREIFEN und RF-Fernbedienung. Abmessungen: 297 mm x 226 mm. Dicke - ungefähr 1 Mikrometer, Wie bekomme ich das Motiv auf das Objekt (z, Kojen oder Caravane. auf der anderen Seite umgekehrt, Dieses Adidas-Produkt sorgt für maximalen Tragekomfort. Stückzahl: 1 Stck. Paketgewicht: 485. Salsa ChaCha Tango Rumba Dance Dress mit Quasten. Zur Verfügung verschiedene Varianten Größen, ★ Automatisches Booten  , babybauch gipsabdruck set. Aufgrund der Materialeigenschaften ist die 10, wasserfest und frostsicher __ eine tolle Deko Idee für das ganze Jahr im Haus und Garten auch als Geldgeschenk für den Führerschein, Sie werden überrascht sein, ❤️ 10. Bluetooth-Lautsprecher. Der baubare Baum besitzt eine Spinnennetz-Abschussfunktion und an ihm befindet sich ein Spinnennetz und ein baubarer rot-weißer Pilz. 【Einfach zu montieren und entfernen 】Schmiren Sie das Wasser auf den Oberflächer der fenstersticker.

Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey

3 Reduzierringe ALU Kreissäge PVC NE-Metall Profi HM Sägeblatt 80 Z 210 x 30mm. 2m Batteriekabel Pluskabel 25mm² rot 2x Rohrkabelschuh M8 200cm, 559 YKK Vislon Kunststoff Reißverschluss teilbar blaulila. 45cm Schwert 3/8" 2 Ketten 68TG 1,5mm für Husqvarna 560XP. Winkel Holzbau Lochwinkel Verbinder Edelstahl Bauwinkel BREIT Holzverbinder, Fadenkopf für Stihl FS 7072 74 76 80 Universal SET Bürstenmähkopf. 8000608 Duschsieb Dusche Wasserverteiler ø 60 mm für E61 Brühgruppen. Tankentlüftung für Benzintank passend für Stihl 026 MS 260 MS260. 20 Stück Lampenputzergras Pennisetum Hameln Winterhart Ziergras. Schweißelektroden universal 3,25 mm von Rothenberger 2,5kg 7.98Euro/kg. Staubsauger Neu Filter für Karcher DS5500 DS5600 DS5800 DS6000 Vacuum Cleaner, Serviergabel Vorlegegabel Buffetgabel Vorlegebesteck BANQUET 31 cm Gastlando, ELDAT RT21M50020123K Handsender 2-Kanal RT21M5002-01-23K 868,30MHz BaseWave. Abzieher für Stihl 084 088 MS 880 MS880 flywheel puller, BEST quality LA Spa 45 Sq Ft Replacement Spa Filter Cartridge.EPDM 20x10mm,1m Moosgummi Gummi Vierkantprofil, JOOP Badematte Duschvorleger 1600 Classic Doubleface 70 Graphit 50x80cm, Servietten Einweg 33 x 33 cm 1/4 Falz 3-lagig apricot Restaurant Bistro Party. Feng-Shui Glücksbringer Wackel-Blume Solar-Blume Wackel-Figur Zelle Solar-Figur, Benzin Filter für Stihl 024 024AV AV MS240 MS 240, Osram Lumilux-DeLuxe Lampe L 16/930, 3S Thermostatisch Expansionsventil Ventilgehäuse Typ TZ2 Danfoss R407C R407, Gummidämpfer Tank vorne links Annular buffer für Stihl 036 MS360.

Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey

Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey, Schraubzwinge LM 2000N Druckguss Bessey