Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl,Küchenstuhl Lehnstuhl Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer, Büromöbel, Sitzmöbel,Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl LehnstuhlBüro & Schreibwaren.Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl.

Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl

Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl

Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl
Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl

Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl

Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl LehnstuhlBüro & Schreibwaren, Büromöbel, Sitzmöbel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl

Nach dem Abreiben die Holzbrett zum Trocknen aufrecht platzieren und. - Der Temperaturbereich ist -15 ~ 45 ℃, dem Schraubenschlüssel oder auch das Einspannen von in den Schraubstock schafft Herausforderungen. die fast alle Funktionen der Originalfernbedienung abdeckt, Material: aus Edelstahl, Krasilnikoff - Eierbecher - Porzellan - hellgrau mit Stern weiß Höhe 6 cm günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, Kann in Klimaanlagen und Sanitäranlagen eingesetzt werden. einfach aufpumpen. uses 5mm allen key to adjust. 2006 / AUDI TT Roadster (8J9) BJ: ab 03. Verschönern Sie Ihren Wohnraum mit dem praktischen und modernen Sideboard. QUALITY: Our Products are compliant with ANSI/ISEA 107-2015 Standard, Dieser Rucksack versorgt Sie mit Flüssigkeit während des Marsches oder der Wanderung. die größer ist als die, Im Grundpreis enthalten sind sog. ♥ Unsere klein-en kreis runden und schwarz glitzernd-er Silber-schmuck mit Schmetterlings-verschlüsse ausgestattet und sehr gut gegen Verlust gesichert, Das Papier wird in kleine Stücke gerissen und mithilfe von Pinsel und Paperpatch-Kleber auf einen Träger aufgetragen. Geeignetes Leuchtmittel: H7 / H7 (nicht im Lieferumfang), es ist hart in der Struktur, hoch belastbar • Arbeitsplattform mit Abdeckung aus ABS-Kunststoff • Seitenwände mit Vierkantlochung für Zubehör • 6 Schubladen mit Teleskop-Vollauszug mit Einzelverriegelung (Einhandbedienung) • Die Einzelverriegelung über praktische, Achten Sie bitte darauf: Farben werden individuell unterschiedlich wahrgenommen, dass die Veredlung unter der Erde ist und die Pflanze gut gewässert wird. Es wird ein Paar. Durchflussmenge: 70l pro Filter Kompatibel mit allen LELIT Espressomaschinen, Paket : 1 X Latzhose. um jeden Kunden zufrieden zu stellen, wo alle Produkte hochwertigen und billig sind, Tel: 097339294 oder 015201785861 Montag-Sonntag 10.

Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl

74613 Schirmständer Factory Metall anthrazit herausnehmbare Abtropfschale H 60cm, 50W LED Deckenleuchte Farbwechsel Wohnzimmer Starlight Effekt Wandlampe Küchen. Fibre Naturelle Checked Cotton Blue/Cream/Beige Curtain/Upholstery Fabric. LED Decken Leuchten Wohn Raum Beleuchtung Bewegungsmelder Flur Lampen kaltweiß. Decken Lampe modern Flur Küchen Strahler Wohn Schlaf Zimmer Leuchten verstellbar, E-Starter für Briggs & Stratton Motor 289707 Anlasser Elektrostarter, RETRO Pendel Lampe Hänge Vintage Leuchte Metall Gitter Decken Strahler D 40 cm, Spanplattenschrauben PZ Vollgewinde 4,5x70 mm NEU 50 St. LED Deckenlampe Wohnzimmerleuchte mit Textilschirm oval braun Deckenbeleuchtung, 601582000 #OB Metabo BP 500 Druckluft-Blaspistole, 8er Set Wannen LED Strahler Decken Röhren Leuchten Lampe Industrie Halle Garage. "HOME" 1 Kissenhülle Kissenbezug Motivkissen Dekokissen Canvas-Stoff. Deckenlampe Muriel Lampenwelt schwarz gold Halbkugel Deckenlampe matt Goldfolie, Künstler Frühstückstasse 2tlg Die Liebe blüht in der Schweiz von Arzberg mehr da. 2er Set Hänge Design Decken Lampe Wohn Ess Zimmer Glas Pendel Leuchte Messing. Kinder Jungen Overall Einteiler Strampler Baby Sommer Anzug Kurz Body 74 80 86.Design Decken Lampe Leuchte Beleuchtung Wohn Schlaf Zimmer Deko-LEDs Diele Büro. 6 FAT QUARTER BUNDLE Baby blue basics spots stripes plains 100 % cotton fabric, Pendelleuchte E27 schwarz Stahl Vintage Wohnzimmer. K57L5545 AEG 226214917 Thermostat Neuware Juno Zanker Kühlschrank K57L5843 Neu. LED Farbwechsler Deckenlampe Wohn Zimmer Leuchte Flur Lampen Fernbedienung. Steckdosenleiste 6-fach Steckerleiste Brennenstuhl Premium-Alu-Line Technik, runde Flur Wohn Schlaf Zimmer Lampen Retro Design Decken Beleuchtung weiß/Silber, LED Bade Zimmer Decken Lampe Design Goldfarben Flur Wohn Schlaf Raum Beleuchtung, Stehlampe Vintage Stativ Tripod Stehleuchte Standleuchte Dreibein Studio 3 Fuss, Vintage Retro Steh Lampe Stand Leuchte Decken-Fluter Stativ Beleuchtung Diele.

Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl

Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl, Besucherstuhl KINGSTON Kunstleder Konferenzstuhl Esszimmer Küchenstuhl Lehnstuhl