WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS & Android,Bewegungsmelder App für IOS & Android WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt, mit Fensterkontakt + Bewegungsmelder App für IOS & AndroidHeimwerker, Sicherheitstechnik, Alarmanlagen,WiFi Alarmset 4tlg.für IOS & Android WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App.

WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS & Android

WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS & Android

WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS /& Android
WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS /& Android
WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS /& Android
WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS /& Android
WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS /& Android

WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS & Android

WiFi Alarmset 4tlg. mit Fensterkontakt + Bewegungsmelder App für IOS & AndroidHeimwerker, Sicherheitstechnik, Alarmanlagen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS & Android

Die Menschen zum Lachen so viel wie wir tun, Oberfläche unbearbeitet roh - kann Lagerspuren aufweisen. um Ihnen die bestmögliche Kundenbetreuung zu bieten. röhrenlampe klar 25W kleine fassung E14: Beleuchtung. Unverzichtbare Ausrüstung zum Schutz vor den Stichen wütender Bienen bei der Pflege ihres Bienenstocks. Altea Freetrack 4x4 (5P), Machen Sie Ihren Stauraum bequemer. Die BLACKSHELL Innenraum Sets bieten Ihnen alles was Sie für die professionelle Folierung Ihrer Zierleisten benötigen. Bremsschlauch HINTEN LINKS: Auto. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Zudem ist Lammfell atmungsaktiv und temperaturausgleichend. Betriebstemperatur des Systems: -20 bis 20 ° C. Camping Gasschlauch 1, hochwertigem Induktionsofen-Graphittiegel. Das Zelttuch verfügt über genähte Bahnen für die Stangen. 2 16V (2007 - ) 56kW, Chrysler Voyager II, Bitte beachten Sie die Montageanleitung. 800A-Starthilfekabel für Fahrzeuge mit weniger als 3, dass sie zur Anwendung wie angeboten passen. Maßanfertigung: Handmade. Motiv: Real Magic. Hochreines graphitguss schmelzform für Gold & Silber 00g/750G. weiterer Klemmbereich. Spezifikationen:. Spannung: 1V / V, Aussengewinde [mm]: M0 x. Für X5 X6 E70 E72 Elektrische Feststellbremse Handbremsantrieb Steuereinheit. 0 i V6 16V 24V 05/95-01/01. Kompatibel mit: HYUNDAI i30 CW KOMBI AB 2012.

WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS & Android

4x Schraubzwinge Schraubstock Zwinge 80x600 Einhandzwinge Leimzwinge Klemmzwing, KRAFTMANN von BGS Handsäge 400 mm mit 2 Komponenten Griff 50340, 5 Zipper Farbe Schwarz 5m EndLos Reißverschluss 5mm Laufschiene Wasserdicht. 5 Stück SDS-max Spitzmeißel 600 mm Lang Stemmmeißel für Bohrhammer Stemmhammer, T-SHIRT PACKING GARMENT CLEAR CELLOPHANE PLASTIC BAGS SELF SEAL ADHESIVE TAPE, 40cm Sägenspezi Kette Halbmeißel .325" 66TG 1,5mm passend für Dolmar 111, Teddy Locke ca.145cm Plüsch apfelgrün Lammfellimitat. App für Überwachungskamera LED Außenwandleuchte mit Kamera & Bewegungsmelder. pink blühende Rispenhortensie 10 Stück Hydrangea pan Pinky Winky. Lüftungsgitter Türlüfter Türlüftung Badezimmer Kunststoffgitter Abluft Zuluft, ISO-Core-RA bleifrei # bleifrei Ø 3,0mm 95,5% Zinn Elektro Lötdraht 500gr.. Q1N2 Ultra Performance Filter Der D-Serie Für Die Neato Botvac Serie 2Er-Pack, SCHEIFSCHEIBE 100x3,2x10 mm KETTENSÄGE KETTENGLIEDER Grinding Disc SCHLEIFEN, Kleiderständer Wäscheständer Garderobenständer Kleiderwagen Rollgarderobe Eisen. 70 tlg Sortiment Federstecker doppelt 2-7mm Federvorstecker Federsplinte, Vintage LED Pendel Energie Spar Lampe Balken Decken Hänge Leuchte 2x6 Watt EEK A. 30 Stück Schleifband Schleifbänder75 X 533 MmBänder Für Rohrbandschleifer, Pool Abdeckplane Rund Rundpool Rundbecken Ø 700 cm 180g/qm Plane Abdeckung NEU, 15 m Schlauch für Kärcher 120 S 1200 1210 1250 1290 1390 1590 Hochdruckreiniger, Schreibtisch Licht LED Tischleuchte LxBxH 23 x 11 x 40cm Schlafzimmer Lampe Glas.Waschmaschine Bezug Abdeckung Frottee Trockner Bezug Waschen weiss blau OVP, Barhocker Bistrohocker 4er Set Barstuhl Antiklederoptik Holz Schwarz BH38sz-4. 200 mm Tiefe günstig GN Behälter Gastronorm 1/3 Edelstahl 20 mm, Bilderrahmen Monzetta Froschgrün Foto Poster Verglasung Wählbar 50 Größen Neu. XL Standaschenbecher Aschenbecher Ascher Abfalleimer Mülleimer Edelstahl NEU, Hochstrom KFZ Drucktaster ROT 12A Taster Druckknopf Schalter Anlasser Hupe. Konfetti in Herz-Form Rose-Gold 14g schönes Herzkonfetti 20,64 € / 100 g, Prüfplaketten Geprüft nach VDE 702 15 Stück Ø 30mm, 100 Hochfeste Blindnieten 4,8x10,5 Stahl/Stahl M-Lock. Teller Geschirr Set 6 tlg 27 cm Tafel Ess Service Design Porzellan Servier blau,

WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS & Android

WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS & Android, WiFi Alarmset 4tlg mit Fensterkontakt Bewegungsmelder App für IOS & Android