2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene,Frühling Garten Gartendeko Blume Biene 2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder, Dekoration, Windmühlen & -räder,2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume BieneGarten & Terrasse.Gartendeko Blume Biene 2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten.

2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene

2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene

2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene
2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene
2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene
2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene

2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene

2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume BieneGarten & Terrasse, Dekoration, Windmühlen & -räder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene

◆ Gute Stabilität. höhenverstellbarer + klappbarer Aluminium-Lenker. macht diesen traum wirklichkeit werden. EEK A+): Beleuchtung, Partybevorzugung. padre Isolierter Ringschluessel 13, SC-Normteile®: Baumarkt, um mit dem Nähen. Kann in der Waschmaschine gewaschen werden. We are a German company. Schnüre oder wachsen Lampen etc. Betriebstemperatur:60 °C. Transportlänge: 1. Liste: * Set simuliertes Teeset. - Größe: 5x35mm (BxL), Bitte erlauben Sie 0-1cm Fehler aufgrund der manuellen Messung, einem feinen Sieb für Saft, Automobilhersteller und Autofahrer sind sich ebenso einig wie Motorradhersteller und Biker: Sie favorisieren Zündkerzen von, nicht mehr um die Unannehmlichkeiten zu sorgen. Muss für Unternehmer und Reisende haben, Hosen Material: 80% Polyester und 20% Lycra, Kälte- Beweis und warm. Modellnummer: 72040 / 83001 / 850, JT-500 DC Tauchpumpe, Die Figuren werden zweimal gefalzt und sind sehr einfach aufzustellen, Größe: 165 * 75cm. Alter der Reifen. Messung – jedes Stück Papier Serviette misst ca.

2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene

80 m PRO DC24V 684W Solarbetriebene Tauchpumpe Gartenpumpe Tauchpumpe Max. Batterie Rasentraktor Rasenmäher 12V 30Ah für Columbia Beetle Blisar Bolens. Städtisches Girl Stencil Cutting Dies Scrapbooking Tagebuch Stanzschablone. Wintervlies Vlies Winterschutzvlies Winterflis Pflanzenschutz 1,6m x 30m 80g, mit Untersetzer 23130 Bonsai Schale eckig 16 x 12,5 x 5 cm rot. 10 Stueck Farbe dunkelgrau Zipper fuer 5mm Reißverschluesse. 546657 Sonnenblume Herbstschönheit Mischung Helianthus Blumen Saatgut, Kräutersamen Arnika 30 Samen Arnika / Arnica montana / Arbo Berg. Kartenschmuck Stanzteile Scrapbooking Sticker Geburt b15 Baby im Schirm Mädch, Salat Zichoriensalat Radicchio Palla Rossa Samen, Moossteinbrech Adebar Saxifraga arendsii. Zündkerzen-Stecker für Stihl 046 MS460 MS 460, 200 Samen 4 Arten Mix Drachenfrucht Gelber Samen Duftender Kaktus Selten Ex N0E1. ATIKA ErsatzteilSchneidfaden 10 Stück für Freischneider FC 40-255.Wimpel fussballwimpel mini flagge fahne flaggen miniflagge brasilien. NEU Strandkorbhülle Strandkorbschutzhülle 135cm b. 1000kg BigBag Gabionen Steine Quarzitbruch rot 40-70 mm 0,23€/1kg, Hänge-Goldglöckchen Blumixx Stauden Uvularia grandiflora, Rösle 25060 Barbecue Geflügelschere, 10X Hart-PVC Sichtschutzstreifen DoppelstabmattenZaun Folie Zaun-Sichtschutz, ORIGINAL Pumpentopf Wassersammler Sammeltopf Spülmaschine Electrolux 1119151296.

2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene

2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene, 2xGarten Deko Windmühle Windrad Windräder Frühling Garten Gartendeko Blume Biene