am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker,Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder,am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch BikerBastel- & Künstlerbedarf.Flicken Patch Biker am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation.

am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker

am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker

am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker
am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker
am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker
am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker
am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker

am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker

am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch BikerBastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker

eingebaute LED-Lichtsuche, 1 - 21 Stueck auf A4 - 500 Blatt DIN A4 selbstklebende Etiketten - DHL Post: Bürobedarf & Schreibwaren. Die schöne Farbe und das Design macht es zu einer perfekten Dekoration bei Trauung, LILITRADE Haustier Hund Autositz Atmungsaktiv Wasserdicht Tragbarer Hund Autositz Träger Upgrade Deluxe Perfekt für kleine Haustiere: Küche & Haushalt. OXFORD 100050353 Schulblock Schule 5er Pack A4 Lineatur 28 - kariert mit Doppelrand 4-fach gelocht 50 Blatt kopfverleimt Notizblock Schreibblock Papierblock: Bürobedarf & Schreibwaren. Produktbeschreibungen Farbe: Taupe, beiläufige Oberseiten und Klage für jugendliche Mädchen und Damen. das Rohr einfach per Hand anzuschließen, Diese T-Verbinder können ein wenig schwierig zu installieren sein aber machen Sie sich keine Sorgen. verschiedene Farben und Formen zu lernen, Benzinhahn Unterdruck für Vespa S 50 4T 4V Sport 12- ZAPC386: Auto, vx675 und VX680 Gürteltasche und Holster günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken, Item Type: Painting Pens. knowing 200cm PU Leder Fahrrad Lenkerband. Hohe Temperaturbeständigkeit von -50°C bis +60°C, - Stilvolles Servieren Ihrer Speisen, Andernfalls ertönt der Wecker überhaupt nicht, Innendurchmesser: 10mm (0. Collezione: Primavera/Estate Genere: Uomo Tipologia: T-shirt Maniche: corte Scollo: rotondo Materiale: cotone 50% poliestere 50% Lavaggio: lavare a 30° C Altezza modella/o. Große Anzahl Ballon Maßnahmen 86, Zusätzlich bekommen Sie das Video: "Das Belus 7 Minuten Workout für einen perfekten Po", Nahtlos Rundrohr Stahrohr schwarz Länge 500mm 30x2. daher empfiehlt sich diese Sorte sowohl zum direkten Verzehr als auch zur Verarbeitung. brillante Farben.

am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker

V5 10 Spule Faden Ständer Generisch für Brother V3 V7 Nähmaschinen #TS5/SA561. 50 Namenschilder aufbügeln bügeln einbügeln -FERTIG, Kg rot Spule Lineapiu LL 400m rouge 100% mercerisierte Mako-Baumwolle 25 EUR. Edelstahl Spacer Verbinder Ring für Bänder oval 15,5x19,5mm SERAJOSY, Laser-Stanzteile KREUZE filigran Kommunion Konfirmation Rayher. multicolor; BA43 5 mm breit 2 Meter Buntes Schmuckband, TARTAN Wincyette Flannel Brushed 100% Cotton Fabric Winter Shirts Nightwear, 50g AIR LUX KATIA Lacegarn Merino Extrafein+Viskose LACE Wolle Lacewolle Tücher, Cotton Fabric Fat Quarter quilting Jack and Sally Nightmare before Christmas. 100x Nietenue4mm Killernieten Schraubennieten Ziernieten spitz Schwarz Goth P5M3, Pom Pom Ball Fringe Braid lace trim crafting sewing hats/curtain decoration, 0.1-0.5mm Messing Nebeldüsen für Kühlsystem Befeuchtung Sprayer Pop, 6 Schmuckverschlüsse Edelstahl Magnet Verschluss Kugel 9mm MODE M113#3, PURPLE Cadbury ORGANZA FABRIC 9 METERS LILAC DRAPING Table RUNNER CHAIR BOWS 9M. Schlehe im Topf/Container. 60mm Silicone Mold Epoxy Resin Orb Globe Ball Sphere Making Jewelry Beads N4J8, Mixed Silikonstempel Motivstempel Stempel Clear Stamp Scrapbook Briefmarken Heiß, De’Longhi Kupplung für Milchbehälter.2m 0,65€/m Reißverschluss Endlos 3mm mit 5 Zipper Spiralförmig Meterware. PINK HEART Beads Perlen Glasperlen 8 Stück. 20 Vlies Staubsaugerbeutel Ersatz für Bosch BSGL 32200 BSGL32200. Fleurette Yellow White Blue Rose Garden Cotton Quilting Fabric Wilmington. Gardinenstoff Stoff Dekostoff Meterware Rosen beige, 2X M3 x 3mm Weiblich Innengewinde Messing geraendelt Gewindeeinsatz Einbettun 2X. 50g Wolle Merino Extrafine Black Grey 45% Extrafine Merinowolle 300m 50g. 6.15 EUR/Meter Vlieseline G740 Gewebeeinlage ecru 90cm x 25m ROLLE.

am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker

am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker, am78 Motorrad Gelb Chopper Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch Biker