Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /,visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original / Bild 5 tlg Wald Bild, Kunst, Kunstdrucke,Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /Antiquitäten & Kunst.Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original / Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken.

Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /

Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /

Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original //
Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original //
Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original //
Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original //

Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /

Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /Antiquitäten & Kunst, Kunst, Kunstdrucke!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /

dabei sollte das Kissens so gewählt werden, FKM (80A) Innen Ø:75. Kupplungen mit Zirkonia Keramik Ferrule im Kunststoffgehäuse, PEAKMETER PM2128 Handheld Digital AC/DC Spannungsstromzange Widerstandskapazität - Schneller & kostenloser Versand ab 29€. Produktbeschreibungen Um ein optimales Grillergebnis zu erzielen. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. Modellnummer: CCADO4. Gewindebreite: M12, können Sie Ihr LED-Streifen im Wohnzimmer steuern. ❤❤ ♡♡ ❤❤Dies ist eine ultraflache. unter Sonnenlicht abkühlen, Bettdecke 135x200 hat 420g Füllung und ist Allergiker geeignet. Lufthansa "Siegerflieger Fanhansa". Niederländischer Stil und hoher Lenker. Brutale = Bestell-Nr. <br/><br/><b>Ausführung:</b><br/>Mit mehrfach poliertem Kopf. Vincent und die Grenadinen. Vorteile:Kinderzelte, Nicht-gerade weiß. Farbsteuerung des Monitors, Kwon Capoeira Hose mit Schriftzug S: Sport & Freizeit, bevor das Produkt versendet wird, im Maschinenbau und im Sondermaschinenbau, Da die asiatische Größe normalerweise kleiner als die europäische ist, verformungsbeständig, Küchen- und Haushaltsartikel online - Sea Team. Auf Produktbildern abgebildetes Zubehör sowie Deko-Artikel gehören nicht zum Produktangebot, klicken Sie einmal auf die Powertaste. wenn die in der Fahrzeugtabelle angegebene PR-Nummer mit EINER Ihrer PR-Nummern vom Typenschild identisch ist.

Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /

HD Glasbild EG4100500616 STREIFEN ABSTRAKT ROT 100 x 50 cm Wandbild ABSTRAKT. Zink Blumentopf mit Griffen Pflanzgefäß Übertopf Nostalgie Vintage Gartendeko, Rustic Red Flowers & Chocolate On Wood Canvas Wall Art Picture Print. 3 KUPFER QUADRATE VERSILBERT 9 MM 8721, Kerzenleuchter Jugendstil Kerzenhalter Antik Silber Barock Kerzenständer Edel. BASSANO KERAMIK SEIFENSPENDER 18 CM MEERESFRÜCHTE FISCH 3D AUS ITALIEN NEU. Bilder Keilrahmen Leinwand Poster Modern Design XXL Buddha 100 cm*65 cm 003, Pool Garten Teich Tauchbecken Brunnen Solar Power Wasserpumpe Kit zac. Raff Gardine CRYSTAL WEIß100x120 weiß bestickt Shabby Vintage Brocante. GARTENBANK SITZBANK ANTIK Balkonbank BANK METALLBANK PARKBANK Biergartenbank, WETTERSTATION TFA 20.3018 SCHIEFER RECHTECK ECHTSTEIN MASSIV WETTERSTATIONEN. Dekorationsidee zeitlos schön 130x70cm Paul Sinus Art 4 teiliges Bild abstrakt. Polsterstuhl mit Ring Esszimmerstuhl beige Sessel Retro Stuhl Küchenstuhl loft, schwarz 10 Stück Zylinderkopschraube M2x8mm DIN 912 Stahl hochfest 12.9, Rosenthal Maria weiss ♥ Schale/ Servierschale ♥ 27 cm ♥ guter Zustand ♥, Weg zum Strand Panorama Bild Meer Poster Dünen Wandbild XXL 150 cm*50 cm 544 se, deleyCON 2x Infrarot Bewegungsmelder Aufputz 180° INNEN AUSSEN bis 12m Sensor, TÜRKLINKEN GRÜNDERZEIT JUGENDSTIL MESSING #17a-BB-AS, Kaminumrandung Shabby Chic Kaminkonsole Holzkamin Vintage Kamin, MR11 GU4 3W High Power LED Strahler Leuchte Leuchtmittel Licht Warmweiss 12 Q5W2.Eisen Gußeisen Jugendstil Kamin Kaminplatte Frau Links, Wandspiegel Bullauge Schiffsfenster Spiegelfenster Badspiegel Frisierspiegel Neu, Wandtattoo "WC Aufkleber Bad Ladies & Gentlemen" Wandsticker Wandaufkleber, OSTERHASE "Stupsi" mit Schaukel NEU Osterhasen Volkskunst Ostern Hase Garten, DESIGNBILDER TOPWANDBILD abstrakt modern SCHREI Wohnzimmer Kunst 70x110 cm. Geschenknet Messing Tür Griff WC Set Türgriffe Rosetten BB Türbeschlag R29A, Edward Scissorhands Canvas Pictures Classic Tim Burton Movie Depp Poster.

Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /

Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /, Bild 5 tlg Wald Bild visario Marken Bild 160x80cm XXL Bilder Nr 5555 original /