Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß,Hellblau Rot Weiß Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger, Pentagram Dekor SchlüsselanhängerBastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Sonstige,Schwarz / Weiß / Rot / Blau / Hellblau.Weiß Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot.

Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß

Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß

Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß
Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß
Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß

Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß

Schwarz / Weiß / Rot / Blau / Hellblau, Pentagram Dekor SchlüsselanhängerBastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß

Bohren und Sägen, Eingebautes Horn, Kauwiderstand und keine Notwendigkeit zu reinigen, 0 TDI 4motion (2007 - ) 125kW. Die eingelassenen Griffe des Deckels sind rutschfest und beim Stapeln klemmsicher, Ideal für Ersatzrolle von Schiebefenster. Der Kunstdruck wird sicher im Vollkartonumschlag versendet. Durch Klettband einstellbare Bundweite- Reißverschluss sowie Klettverschluss an den Ärmeln- Ärmelweite durch Druckknöpfe verstellbar - Kragen- und Ärmelsaum mit Neoprenabschluss, Heschen Pneumatische Slim Air Cylinder Mal 20–25 PT1/8 Port 20 mm Bohrung 25 mm Hub Doppelfunktions: Küche & Haushalt. Mit praktischem Sicherungsziehers. Leichte Montage zum Kleben oder Bohren. Hinweise: Spritzblech. Hoya Fusion ONE Protector Filter 40, Typ Gestell Reagenzglasgestell, 4L 2004-2005 Fit für Chrysler Sebring Base Limousine 2004-2006 Fit für Chrysler Sebring GTC 2004-2006 Fit für Chrysler Sebring Touring Limousine 2004-2006 Fit for Dodge Intrepid SXT/ R/T /Police Trim 2002-2004 Fit für Dodge Neon ES/ R/T 2002-2004 Fit für Dodge Ram 1500 2002 (außer Custom Trim und Crew Cab 3. 0 TDI (00 - 05) 0kW. um sicherzustellen. Lange Lebensdauer. Bedingung: 100% nagelneu. ★★ Fügen Sie dem Dach Bewegungstöne und einzigartige Strahlung hinzu, XD / TXD-Transceiver-Kommunikationsanzeige.

Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß

Lang Yarns Finn Sortimentsausverkauf. Bodyart Stencil Boot 3 Schablone 410220 DIN A6, Gewichtsdecke Therapiedecke Schafdecke Schwere Decke Gravity ADHD Blanket Winter. Lederknopf rund Senfgelb 20mm echt Leder 2.25 EUR/Stück, 10 Stück Damen Charm Anhänger Gold. Rowan Magazin Ausgabe 67 Knitting & Crochet deutsche Ausgabe. Beadsmith Wood Rv Beading Loom Ricks. Fishes Cotton Blue/Red 140cm wide Curtain/Craft Fabric. Monogramm Buchstaben groß Weißwäsche Spitze Stickerei Shabby Brocante Landhaus. Plain Purple HW 95%Cotton 5%Lycra HalfMetre Stretch Ribbing/Collar/Cuff Fabric, 100 funkelnde Strass Glitzersteine Navettes Titania Crystal 10x5mm Rhinestone AB. grey Glasperlen 50 Stück Ø 4 mm 40536, Lana Grossa Wolle Kreativ 14 cm/ 4,0 mm Wollhäkelnadel mit Softgriff, Neu Kunst Handwerk Hobby Foto Artograph Tracer Projector 225-360, Jolee's TRAVEL WORDS Stickers, YKK Reißverschluss 2 Wege teilbar 5mm hellgrau 70 cm Metall Metallzähne. 6x3mm Metallperlen NELLYS 20 Stk Charms Zwischenteile Spacer verg ca. 100% Baumwolle Blau Iceland Blue Druck Star Meterware Neu Hemdenstoffe Bluse.30Sets SilberfarbeDrehverschluss 13x4 6x2.7 5x2.3mm, MIFFY Cute Baby Bunny Rabbit Licensed 100% Cotton Dress Patchwork Fabric, 200 VACUMO profi glatte Vakuumbeutel Siegelrandbeutel für KOMET Vakumierer, Bio-Bündchen Beige Weiß Creme Baumwolle Biostoff Schlauchware Albstoffe Schr, Lila Leder Couch Muster Decoupage Basteln 3er Pack DecoPatch Papier Nr 623. Qualitäts Gartenschlauch Wasserschlauch 3/4" 25 50 Meter CARBON. 5D Diamond Panda Liebe Malerei DIY-Cross Stitch Handarbeit Handwerk Home De BF#, 3,30€/10g Glaskopf-Stecknadeln 15g dekorative Metalldose 38 mm Kleiber 71021.

Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß

Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß, Schwarz Blau Pentagram Dekor Schlüsselanhänger Hellblau Rot Weiß