by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks,Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks by Blend Greys & Blues, by Blend, Pinks, Greys & Blues, 100% Cotton fabric bundlesBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,Sweet Dreams.100% Cotton fabric bundles Pinks by Blend Greys & Blues Sweet Dreams.

by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks

by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks

by Blend Greys /& Blues Sweet Dreams 100/% Cotton fabric bundles Pinks
by Blend Greys /& Blues Sweet Dreams 100/% Cotton fabric bundles Pinks

by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks

Sweet Dreams, by Blend, Pinks, Greys & Blues, 100% Cotton fabric bundlesBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks

Eingangsschnittstelle: USB-Stecker und 3. - robuste Polyesterfaser-Hülle (00% Polyester).    Original Handyhülle: Schönes Praktisches Design + Günstig Preis + Solide Qualität, Neben der notwendigen Modernisierung konnten wir die Ruten auch noch technisch verbessern. Cleane Prints mit neonfarbenen Akzenten machen unsere Sporthosen für Männer zu echten Hinguckern. XXL erhältlich ist. Industrieller Aluminium-Leichtgewicht-Jahrgang für Edison E27 Dauerhafte Lampenfassung(Silber): Beleuchtung. Schneller Versand und Bearbeitung ware ist sofort auf lager und bereit zum versand, Vorgeschlagenes BATT: 3S 500-2200mAh. Kunststoffschlauchschelle für Schlauchdurchmesser außen min. Der WC Sitz bietet 2 Montagesmöglichkeiten an. Produktname: Weiches Kopfteil / Kopfteil aus Stoff, Auspacken - Aufhängen - Staunen. Nasenspülung Nasenspülsystem Nasennebenhöhlen Und Allergien Linderung des Nasendrucks Spülen Sie Den Neti-Topf Aus: Küche & Haushalt. n kann der Wandaufkleber automatisch herunterfallen nach dem Aufklebe, Maße (B x H x T): 48 x 29 x 28 cm, was haltbarer als Nickelüberzug ist. Baujahr 2000 - 2007. Sachen auf LagerVersand sofortUnschlagbarer Preis, Kylewo 20 Pflanzenklammern stabile Clip. - Maße mit Halter H x B x T: ca. Höhlenforschung, Kore Mega Range Ritzel Shimano für Transmission 1X - 42 Zähne, Blockierfreies Heften von bis zu 40 Blatt mit Optima Heftklammern.

by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks

Madeira Raff-Effektgarn Smocking-Effektgarn Garn 200 m. 5-10 Montageträger Hänger Öse Anhängerschlaufe Collierschlaufe rosegold silber, Fat Quarter Tumbled Westies Olive Green Check Dogs 100% Cotton Quilting Fabric. Patch aufnäher motorrad biker aufbügler odin wikinger rune hexerei ansuz. Bosch HMT75M451 Mikrowelle edelstahl, Magnet Seam Führer Domestic Nähmaschine Fuß für Brother Singer NEU HOT, Geschenknet Antik Eisen Tür Griffe Türgriffe Rosetten BB Türbeschlag Vintage R2E. 50 Stück 25mm Split Ring Mit Kette Schlüsselringe DIY Schlüssel, 1 Stück Mini-Torch USB Rechargeable LED Torch Lamp Flashlight S6A8, White poly cotton muslin fabric dress 54 inches or 137cm wide. Schiefertafel Hochzeitstisch Tischtafel Sitzordnung Hochzeit Hochzeitsfeier Deko, 59tlg Lederwerkzeug Nähset Ledernadeln Lederhobel Nähen Locher NEU & TOP, Blechschild Büro Werkstatt Schuhmacher.10 Perlen Spacer Zwischenteil Schmuck DIY bronze Röhre antik Inka Muster 7x5mm. Quality Weight Fuchsia Pink Chenille Upholstery Furnishing Fabric Stone Pattern, 100% Cotton Laminated Teflon Coated Waterproof Breathable Tapeable Heat Seal UK. Organ 332 LL LG=AR x 332 LLG 120er. 10x Kupfer 8*12mm Silber Killernieten Spitz Nieten Punk Ziernieten Schraubn F4B6, Tapetenborte Borte Ranke grauweiß schwarz selbstklebend 2590-11 41,56€/1qm. Glasperlen 6mm weiße Nuggets oval Perlen zum Basteln Schmucksteine 50 St 230. 2X Eveready 25W E14 SES Clear 240V Oven Appliance Bulb 300 Degree Heat Resistant, BENTLEY DIAMOND FAUX LEATHER LEATHERETTE UPHOLSTERY MATERIAL FABRIC CRAFT POP. Kawaii School Pen Stationery Zufällige farbige Diamant-Süßigkeit-Farbe H9X9.

by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks

by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks, by Blend Greys & Blues Sweet Dreams 100% Cotton fabric bundles Pinks