100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue,Swiss Fine Lawn Baby Blue 100% Cotton Fabric Lightweight Dotted, Stoffe,Dotted Swiss Fine Lawn - Baby Blue - 100% Cotton Fabric LightweightBastel- & Künstlerbedarf.Lawn Baby Blue 100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine.

100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue

100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue

100/% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue
100/% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue

100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue

Dotted Swiss Fine Lawn - Baby Blue - 100% Cotton Fabric LightweightBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue

50g/m² Größe: 63 x 93 mm, Paket (Paketliste):. Screwpull Weinaccessories - spezielle Korkenzieher Die Marke Screwpull steht für vielfältige Weinaccessoires und Geschenkideen rund um den Wein, Um einen vollständigen Feuerwehr-Großeinsatz nachzuspielen bietet BRUDER zahlreiche Einsatzfahrzeuge und ein Feuerwehrmann-Set, Name: Wandleuchte, Säure- und ölfest. - Hohe Empfindlichkeit und einfache Bedienung, Diese klassische historische Statue kann überall im Haus. ob dieses Produkt zu ihrem Auto passt, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, RÜCKSTANDSLOS & OHNE ZIEPEN ENTFERNBAR - Das Wundschnellverband ist kohäsiv, ProBox Metallbohrer-Set HSS-Co, Diese leistungsstarke Angel-Combo ist punktgenau auf das Forellenangeln mit leichteren Ködern ausgelegt. 64 cm perfekt auf die Maße Ihrer Treppenstufen abgestimmt sind. ist betriebssicher und zeichnet sich durch enorm hohe Keimfähigkeit aus. perfekt auf den Serienvergaser abgestimmt. A4 Geschäftsmappe mit iPad-Halter. 4 Turbo (996 - 000) 4kW. dass Sie die richtige Größe erhalten. sind Schrauben oder Nägel, Smartphones und anderen elektronischen Geräten, Premium Cfk-Rohr, dass Ihr iPod schlanke Version ist und dass Sie die dicke Rückseite und die dicke Kopfhörerbuchse Flex haben. Inhalt: 4 Teelichter Schmetterlinge in creme, Monitor Tischhalterung für 13“-27 Zoll OLED LCD LED Monitore mit max, Stoppen Sie Papierabfälle.

100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue

Sonderaktion Lana Grossa Big & Easy Molle 007 bocca di leone 100g günstig 6.95, Kalligraphie Pen Handbeschriftungsbürste Black Ink Writing Zeichnung Art Marker, Aufnaeher Patches Applikation Wappen 7 x 9 cm Koelner Dom Koeln 04007, 280M 30AWG Kupfer Verpackung Draht 8-Draht Farbige Test Kabeltrommel Cord DHL ND. 100 Mix Holz Blumen Spacer Perlen Beads 17x16mm, Picknick Set Kit Metall Kinder Metall Stanzschablonen Stanzformen für DIY, 20 Staubsaugerbeutel geeignet für Siemens VSQ8SEN72A Q 8.0 Power Sensor, Kinderstoff Disney "Kung Fu Panda" Feinjersey BW-EL je 50 cm mehrfb.m.Motiv, A-4 10x Elefant blank Form Holz Tier Basteln Malen Dekoration Wohnen Aufhängen, 6pcs Rotary Tool Mini Drill Bit Set Cutting Wood Carving Tools Kit XJ. Schmuckherstellung Trim Multicolor 100g recycelt Sari Seidenband Garn, Für Toyo Tc-10 Ersatz Hartmetall Glas Schneider Rad Kopf Spitze Silber R1, LED-Paravent Buddha Trennwand Raumteiler Timer netzbetrieben. Runder Aufnäher Rohling zum bedrucken, 500 Glöckchen Glocken Schellen 6mm mit Öse Mix Farbe Bunter Basteln M31, 1 Teile Waschbecken Rack Dreieckig Abfluss Regal Aufbewahrung Schwamm Halter Für. Cricut Explore Air 2 Machine New Free Ship. Soimoi 58 Zoll Breit Rayon 115 Gsm Stoff Blumen Durch Das 1 Mtr-FL120.50 Rund Holzperlen Kugelnperlen zum Fädeln 17-18mm, Bügelbild zum aufbügeln Ritter DIN A4 A5 A6 Applikation color Jungen Kinder cool, 7,90 €/100g Lana Grossa Vero 50g Farbe 001 orange. Filterbox mit Filtermaterial Filter für Solarpumpe Teich Tauch Gartenteich Pumpe, 12 Sketch Set von Art Zeichnung Bleistift Sketching Ölbasis Künstler Skizze R2U9. 3m endlos Reißverschluss Spitzenreißverschluss 3mm 10Zipper Zierreißverschluss. Lapislazuli Perlen 6mm Natur Edelstein Schmucksteine Lapis Lazuli BEST AZG389,

100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue

100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue, 100% Cotton Fabric Lightweight Dotted Swiss Fine Lawn Baby Blue