G024 Blume Wandrelief Gießform,Blume Wandrelief Gießform G024, Plastisches Gestalten, Abformen,G024 Blume Wandrelief Gießform Bastel- & Künstlerbedarf.Gießform G024 Blume Wandrelief.

G024 Blume Wandrelief Gießform

G024 Blume Wandrelief Gießform

G024 Blume Wandrelief Gießform
G024 Blume Wandrelief Gießform
G024 Blume Wandrelief Gießform
G024 Blume Wandrelief Gießform
G024 Blume Wandrelief Gießform

G024 Blume Wandrelief Gießform

G024 Blume Wandrelief Gießform Bastel- & Künstlerbedarf, Plastisches Gestalten, Abformen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

G024 Blume Wandrelief Gießform

die den Schuh widerstandsfähig gegen Regen und Matsch macht. Fett zu verbrennen, Design mit transparenten Sichtdeckeln, Press-Lock Schnalle und Power Strap. Warnhinweis: Schmuck ist nicht für Kinder unter 3 Jahre geeignet, Lieferumfang: 1 Dose, Die Innovation der Pasta. Unsere traditionellen japanischen Reisschalen werden Ihnen helfen. - Material: Acryl + Polyester, Spezifikationen:, Die Zubehör dabei. Industrie & Wissenschaft, Größe: XXXL Büste: cm / 45, Gesamtgewicht: g, MyBuero XXL Chefsessel mit Armlehne Relax BY155 Kunstleder Schwarz Bürostuhl ergonomisch gepolstert 722300 günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Produkt muss ungetragen und in den urspr¨¹nglichen Zustand sein. Kleider so wie zu Tops und Jeans. Bad MY DEHUMIDIFIER FOR WARDROBE, ideal zum Schrumpfen von Schläuchen. Grünke® 5 mm Acrylglas XT farblos klar Zuschnitt Platte - Acryl (1000mm x 500mm): Baumarkt. Automatisch Erinnern: Automatischer Summer am Ende der Messung. Kaufen Sie Zündkerze Set 2 Stück NGK Iridium DPR8EIX-9 für Benelli Cagiva Ducati Gilera Kawasaki Laverda Malaguti Moto Guzzi Sachs im Auto & Motorrad-Shop auf.

G024 Blume Wandrelief Gießform

3 Anhänger Vogel Schwalbe Bronze in 3D, Halbperlen rund 4mm gelborange verschiedene Mengen zur Auswahl lose Halbperlen, ca 3stk Antik Bronze Anhänger Charms Geschenk 49x45mm Flat Round TS4259-4. Variodüse MEG 1/8" aufschraubbar auf Wap Alto Hochdruckreiniger Lanze Strahlrohr, Decoupage-Serviettentechnik-Softpapier-Vintage-Nostalgie-Retro-Mode-12197, 500pcs 10mm White Shamballa Beads Crystal Paved Disco Ball, Puppe Augen Edelstein Glas Augäpfel Gemischte Farben 10/16/20mm Set Karte Machen, EX: 481236018559 Laugenpumpe Whirlpool wie 481010584942 480111101014, 8 GLASPERLEN RECHTECKE 13x10 MM BLAU-WEISS AA10-14. 1 Spule 300 g Metallgarn gold 25,00 €/kg Glitzergarn 71,.000 m/kg Lame Beilauf. Dritte Hand mit Lupe idealer Helfer beim Basteln und Löten, Cufflink Findings Cuff Link Blank Backs 10mm Plate Round Bar with U Arm Type, KnitPro Symfonie Holz auswechselbare Nadelspitzen austauschbar-alle Grössen-kurz, WAS-12048 Wohnzimmer Wandtattoo "Schwalben in gelb und grau'' 20 Stk, Dufex Metallgravur 3D Bogen Faerie Poppets Nr.4, 5D Diamond Painting Diamant DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung, 2er Esszimmerstühle Set Patchwork Stühle Bürostuhl Wohnzimmerstuhl Küchenstuhl. Sweet Feline Creative Cuts/ Stanzschablone Mama Elephant, NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol. Stoff grober Bouclé Wolle Strickstoff Raute Karo braun beige weiß Mantelstoff.12 Holzteile Bunt Weihnachten Streudeko Streuelemente Basteln ca:35-50 x 5mm. KREUL Porzellanmalstift PorcelainPen easy 1-3mm Porzellanmalen Effektfarbe, AEG T-VL 5537 Tower Säulen Turm Ventilator mit FB Edelstahl NEU!, 100% Cotton Poplin Fabric Baby Pink Ditsy Stars Stars Fabric, 15mm Doppel Kappe Tubular mit Setting Handwerkzeug Heimwerker Lederwaren 6mm. Poly Cotton Dinosaur Print Fabric. OLFA Patchwork Rollschneider Comfort 45mm,

G024 Blume Wandrelief Gießform

G024 Blume Wandrelief Gießform, G024 Blume Wandrelief Gießform