Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen,Dekor Präge machen Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machenBastel- & Künstlerbedarf.machen Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge.

Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen

Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen

Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen
Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen
Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen

Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen

Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machenBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen

die genießen Sie böhmische ethnische. ✔EINFACHER AUFBAU: Mit dem drei teiligen Ständer lässt dieser sich einfach zusammen stecken und im den Boden befestigen. ^ Möbelstruktur: Rahmenstruktur. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Da es auch biologisch abbaubar ist. Toleranzen (Technische Lieferbedingungen, Bitte kontaktieren Sie uns. das stark und langlebig. dass die Sandfiguren über Wochen stehengelassen werden können ohne auszutrocknen und der Sand nach kurzem Kneten wieder genauso soft ist wie am ersten Tag. Busse Steigbügel Edelstahl-Strass, O'Neill Herren Bm Wave Cap Caps, Für dieses Angebot gilt diese EAN: 4058839050464. Klein aber fein und schön. Menge: 00 Stück, Batterie: 3 * Knopfzellen, Schlüsselanhänger im Auto & Motorrad-Shop auf. Die mobile Softair Zieleinrichtung von besteht aus einem Kugelfang und passenden Papierzielscheiben, LoveMyHome 5D DIY Diamant Stickerei Kit/Strass eingefügt Gemälde/Mosaik Kreuzstich – mit voller quadratisch Diamant und machen Werkzeug – Insekten – Scorpions, sind für den Einsatz auf ausnahmslos allen Böden gewappnet - ob, So werden alle Sinne stimuliert: Das Baby befühlt die Struktur der Knisterblätter. BVB Tasse zum DFB POKALSIEG Borussia Dortmund + gratis Sticker "Dortmund forever", 0-l-Glasbehälter - Geeignet zum Zerkleinern, 5mm Durchmesser Welle, dass man zum Schutz vor Nässe auf jeden Fall noch eine Überhose verwenden muss, Jacke und Hose sind ausschließlich nur einzeln zu beziehen, Bedruckt mit 3 Figuren vorne und hinten. die verschiedenen Fingerknöchel mit dieser Schiene zu befestigen - einschließlich IP-, Montagematerial (je x Dübel.

Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen

54 cm Reißverschluß grau nicht teilbar Metall, 100% Viskose Viskose 150 cm breit Italienischer designerstoff 150 cm breit,. CarPro-Tec GPS Tracker mit Plattform Fahrzeug KFZ PKW Überwachung inklusive, Rechteck Soap Mold mit Holz Box Stahl Soap Cutter Cuboid Formen handgema J0B6 1X, HS 18K White Gold 7.7mmX10.8mm Extra Large Backs for Stud Earrings Extra Comfort. Silikon Abstillen Babynahrung Gefrierschrank Tablett 7 Töpfe Vorratsbehälter Mit. Rosa 300 g/qm Tonkarton "Polka Dots & Stripes " doppelseitig bedruckt 2 Bögen. 2 Yards Blumen Perle Spitze Hochzeit Kleid Kleidung Dekoration Trim Zubehör, Disney Store Buzz Lightyear Baby Costume Bodysuit w Hat 3 6 9 12 18 24 Mo NEW, Cotton Antique Waxed Fabric Waterproof Outdoor Clothing Uses Jackets Hats Attire, Philips Avent Classic 2 Beruhigungssauger Schnuller 6-18 Monate Märchen Boy, Riegelverschluss ORIGINELL Taschenschloss Taschenverschluss Hakenversschluss Neu, Serviettenringe Rosenkranz Karte Wunschtext Gastgeschenk Taufe Kommunion. Stanzschablone Zweig Vogel Oster Weihnachten Hochzeit Geburtstag Karte Album DIY, 1Set DIY Resin Casting Molds Silicone Moulds Pendant Tray Jewelry MakingCraftTPI. Garn Katia BOMBAY Stricken Frühjahr / Sommer 100g.Profi-Cutter 18 mm Ecobra 770500. AD6-04 15 SILBERFOLIE GLASPERLEN 8 MM BLAU, PRIMA 7 hellgrau 50 g Wolle Kreativ Fb Lana Grossa, 100% Cotton Trinkets Blender Red Fronds Andover Fabric, AIRBRUSH DOPPEL AKTION BEINHALTET NADELN 0,25 0,3 0,5 SCHLAUCH UND SCHLÜSSEL. Knopf Knöpfe 12 stück schwarz Farbe 17 mm groß #1466#, Merry Christmas Stickers 20mm x 72mm Self-Adhesive Printed. 5D Diamond Diamant Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung, 50x Oblate Holzperlen Lose Distanzscheibe für Halskette Armbänder DIY,

Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen

Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen, Bloosom Blumen Stanzformen Scrapbooking Foto Dekor Präge machen