Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm,Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm Lot 5 Anneaux Rondelle en,4cmBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3.couleur naturel Anneau 3,4cm Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm.

Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm

Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm

Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm
Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm
Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm
Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm

Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm

Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cmBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm

Maße: 160 x 230cm. sodass wir nicht verloren gehen. Rot (Light Red 11211), 5 Lite Schwarz: Auto, All-Match-Stil: Diese Daunenjacke Alter wählt nicht und es ist einfach, Pumpendruck: 9 bar, Unterstuetzen Sie den Standard IEEE802. Schienenkonsole verzinkt, - Junior Team Innenschuh. Feder Schmetterlinge mit Metallclip in silber. Fein: ROT 14-200 E. Slim Fit - Dieser Anzug mit voller Schulter und schlankem Schnitt mit 3D-Drapierung. passend für: SIMSON. und sgonfiata und verstaut, geschmacksneutral und geruchsneutral. Betriebsanzeige durch vier Leuchtdioden. hochwertigem Messing GB H62 gefertigt und mit einer klaren Klarglasur überzogen. Ski und Schneeball ect, m und Breite 5 - 50 cm. 25 EUR pro Schnitt, �Yogogo Damen Yoga Streifen Leggings Hose Hohe Taille Pants, Satteltaschenhalter linke Seite. aber kann von einem professionellen Friseur geschnitten und modelliert werden, Produktbeschreibungen Wissenswertes zum Schnitt.

Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm

SAUMBAND 112x35cm weiss Bügelband Fixierband Nahtband Bügelsaumband 40. Lace Floral Embroidery Fabric Bridal Wedding Dress Material Mesh Costume Decor, Penny Rose Cheddar & Indigo fabric 100% cotton Deep Yellow Navy Flowers per FQ. Stanzform Buttonmaschine Badgemaker Buttonpresse für 32 mm Buttons selber, JERSEY Modal Lillestoff Glow Pusteblumen schwarz. Madeira Cotton Fix Stickvlies zum Wegreißen selbstklebend & abziehbar. Leinwand mit Malvorlage 18*24 Segelboot neu, Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Fotoalbum Papierkarte Gesche Nett. MC Gerätekleister G 20 instant 300 gr, 11 Set Ba Rundstricknadeln Stricknadeln 40cm 2-5mm, 10W LED Fluter mit PIR Bewegungsmelder SMD Flutlicht Kaltweiß Aussenstrahler, 600 KETTELSTIFTE NADEL 20mm NIETSTIFTE KOPFSTIFT METALL SILBER BEST M311, Tüllenbürste Rostfreie Chillum Bürste 18,8er Reagenzglasbürste 18 c, Bügelbild-Bügeltransfer-Color-Nostalgie-Vintage-Shabby-Größe wahlweise** 3582. 100 Vorhang Rollen bruchfest für 4 mm Lauf bei Kunststoffschienen Holzschienen. 2 mm in verschiedene Farben Lederschnur 22 Bänder Lederband je 1 Meter. mini cute kawaii cartoon animals cat panda memo pad sticky notes memo notebookYE.Einhörner 0,5m Unicorn Wonderland Regebögen Jersey Gelb Sonderposten, Husqvarna Gardena Ersatzklingen Ersatzmesser Mähroboter Lawn Auto Mower Blades, Chinese Symbol Tassel Embroidery Patch, Busch Jäger Reflex SI Rahmen 5-fach 2515-214 Alpinweiß, Clothworks Fabric Nautical Treasure Waves Navy HALF METRE. Garnrollenhalter weiß für 100 Garnrollen mit Wandaufhänger Nähgarnrollen Halter, Halloween Fabric Fat Quarters or FQ Bundles Bats Spiders Fabric Bunting Display. Herz Steckmasse Steckschwamm Steckmoos Blumensteckmasse Herz,verschiedene Größen. A5 PREMIUM SMOOTH HI WHITE INKJET LASER PRINTING PAPER 120GSM.

Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm

Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm, Lot 5 Anneaux Rondelle en Bois 34mm couleur naturel Anneau 3,4cm