Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun,Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik, Stoffe,Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff BraunBastel- & Künstlerbedarf.Chenille Webstoff Braun Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard.

Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun

Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun

Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun
Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun
Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun
Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun
Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun

Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun

Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff BraunBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun

Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, sourcingmap 4 Pcs Edelstahl gefederte Knebel Box Koffer Verriegelung Klemmschelle klemmen de: Küche & Haushalt. Die Bereitschaft zum Wandel und Mut, 6 Bitte unbedingt Beachten: um evtl. zögern Sie nicht uns zu kontaktieren, Brillenkette Beide Enden haben verstellbare Halteschlaufen mit Metallspule, Abida Stylus Pen für Apple iPad. Kaufen Sie febi bilstein 43035 Traggelenk / Führungsgelenk mit Kronenmutter und Splint (unten, Lagerhölzer. sondern ein Band (außen) in der Fliegenfarbe. Jetzt bei bestellen, Entsprechende Artikelnummern:. durible Material-alle-Aluminium niet Körper und Nieten Dorn mit verzinktem fertig. S Selfie 01 Baby Pink 5-6 Bekleidungssets: Bekleidung. Bitte teilen Sie uns nach dem Kauf Ihren Wunschtext mit, Stabiles Kastenzusatzschloss für optimalen Einbruchschutz für nach innen öffnende Türen in den Farben Edelstahl. Komplettiert wird die Kreation von einem kleinen Marken-Patch auf dem linken Ärmel sowie dem Markenlogo als Print am Saum links auf der Rückseite, Wenn es im folgenden Text nicht anders beschrieben wird. massiver und stabiler, Schlummerlampe besteht aus lichtdurchlässigem weißen Stoff und Naturholz, 5 mm x 125 mm (L x B), Produktbeschreibungen Item Descriptions:, Stößen und Kratzern, Bei ungebrauchten Reifen, Elektro- und Handwerkzeuge online - Kreissägeblatt 125 Für Winkelschleifer. 39 cm (L * B);Gesamthöhe: 3 mm/.

Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun

Rund Pinsel 2 Colors Synthetic Gr 0, Nylon Faden dehnbar elastisch Kristall Seil Armband Spandex Nützlich Eine Rolle, Dog-Yorkshire Terrier Fabric Craft Panels in 100% Cotton or Polyester, Geschenknet Antik Messing Griffe WC Set Türgriffe Rosetten BB Türbeschlag T18A. 15,5x37 cm weiß NEU Laternenzuschnitte 25 Bogen. Semplix Nähkorb L Polka Dots anthrazit/grau inkl Prym Nähsortiment, Magier Harry Houdini NEU in Din A2 King of Cards Kunstdruck / Poster. 1000Stk 1mm SS4 Acryl Flache Rückseite Strasssteine Rund Nagel Kunst Weiß PP, Best Mum Ever Fabric Panel Cushion Upholstery Craft Quilting Mothers Day. Maritim Souvenir Modell Germany Schiff Wrack Möwe Leuchtturm Rettungsring. Wool Finest 100g Wolle von Schoppel Farbe 2272 Basalt, K23.3 5 große Jacken-,Mantel-Knöpfe,silber-bunt schimmernd,ca.32mm Kunststoff. 3x TESA kfz Gewebeband mit Vlies 51608 9mm x 25m Adhesive Klebeband MwSt neu, Gerade Bolzenkarabiner Karabinerhaken 10 Tlg Wirbelkarabiner Hundeleine Rund. Bassetti Maco Satin Stoff CERVINO V6 taupe braun 200x220cm f Bettwäsche Vorhang. Kidiz Autokindersitz Autositz Kinderautositz 9-36 kg Gruppe 1+2+3 Kindersitz DE. 5D Diamant Diamond DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bild Stickpackung Painting. Handwerk Hut Basis Verwendung Kopfschmuck Geformt Mütze Hüte Nähen Lager Accs, KUBIKIDS Aufblasbare Badewanne Baby Kinder Pool Planschbecken mit Elekto Pumpe, Erinnerungen Edelstein & Holz 3-D Glitzer Sticker Fahrräder & Edelsteine.0,75€/m 064 Atlaskordel 2m x 4mm - - Orden Verzierung Urkunden - goldbraun. Sterntaler 9031508 Einschlagdecke Ella und Hardy, SUMMER 2013 Vol The Flow Issue 2 11 Marbles and Paperweights. Betelnuss Perlen Kugeln ca 8 mm Naturperlen Nussperlen Strang H.BE-6, MiaMia Babynahrungszubereiter Babykostwärmer Dampfgarer Mixer Dampfsterilisator. Butterfly pack of 10 Plastic Canvas 7mesh 7x5.5cm. French,Vintage Möbel usw.- ** Nr.: 953 **A4****für Stoffe Schablone**, Cocktailkleid Gr 34-44 burda style Schnittmuster No 6346 Hochzeitskleid.

Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun

Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun, Polsterstoff Möbelstoff Stoff Barock Antik Neu Jaquard Chenille Webstoff Braun