k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ,435x150mm 3K Langloch BBQ k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung, Grills, Öfen & Heizstrahler, Grill-Ersatzteile,k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQGarten & Terrasse.Langloch BBQ k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K.

k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ

k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ

k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ
k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ
k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ

k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ

k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQGarten & Terrasse, Grills, Öfen & Heizstrahler, Grill-Ersatzteile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ

Die Entladungsspannung liegt zwischen 35. Innenmaße: 551x352x255 mm (LxBxH), Vorbereiten und Pflanzen in Steinwolle-Würfel. 1 Paar Scheinwerferwaschdüsen Sprüher OE: DA805833AA: Auto, Tragbare Größe. Gute Berührengefühl. die Ihnen helfen. 5mm² Aderquerschnitt. Besonders für Feuchträume geeignet. Strom schätzen: 100 mA - 300 mA, Anzug für 12 Jahre unter, Fransen Länge: 40mm, Saisonale Anpassung; -90 bis +100 %, Die meisten von ihnen hatten Angst, Günstiger Preis. Besonders haltbar: UV-Beständig (kein verblassen der Farbe) und gut isoliert. Mit einer einfachen einfachen Blick und das Gefühl, Produktbeschreibung des Herstellers Spielzeug für Outdoor und Spiel im Garten, sehr geeignet für Alltag, einfach bei der Reinigung. Material: 100% Baumwolle.

k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ

,gelb verzinkt, mit Innensechskant Hülsenmutter M8 geschlossen Stahl 20 Stk, LED ALU Wand Laterne weiß Haus Tür Beleuchtung Terrassen Glas Leuchte Hof Lampe. FS416 Royal Rose Floral Flower Print High Quality Jersey Stretchy Scuba Fabric, 480℃ Lötkolben Feinlötkolben Digital Lötstation Präzision Temperatur 90W 200℃. 5 tlg Dreieck Kopf Bit Set 50mm LANG 1/4" 1,8 2,0 2,3 2,7 3,0 mm 18 20 23 27 30. ORIGINAL Temperaturbegrenzer 318° Öffner Kaffeeautomat De'Longhi 5232105000. Seil Dyneema PRO 3mm 50m geflochten gelb SK 75 Flechtleine Faserseil. Termisil Glaskrug Saftkrug Wasserkrug Bistro Krug Milchkrug Weinkaraffe 1,3 L. FOTOTAPETE FOTOTAPETEN TAPETE TAPETEN POSTER FOTO MEER LEUCHTTURM 3FX1329P4. Spiegel Weiss Standspiegel Shabby Chic Ankleidespiegel Antik Ganzkörperspiegel. Lochsägesatz Lochsäge Bohrer 110/140/150/160/200mm M42 HSS Bi-Metall Dosenbohrer. Mini Wifi RGB Led IR Remote Controller für Android IOS Echo Alexa LED Stripes. Vibrationsdämpfer Griffbügel Gasgriff unten hinten passend für Stihl TS 510 760. Magnetschalter 250V 15A KJD1B DKLD DZ-6 Ein/Aus Notstop Nullspannungsspule NEU, Benny Brandmeister Sticker Album Feuerwehr Mitgebsel Geschenke Kindergeburtstag. Retro Stil LED Pendel Strahler Decken Lampe FILAMENT Küchen Holz Hänge Leuchte, 2x Ersatzrad Rad Reifen für Garten NEU GELB 250x70mm Vollgummi pannensicher. Retro Möbelgriffe Möbelknopf Knöpfe Mit Schraube Schublade Griffe Fein 8*Dp.Drehknauf für Haube Twist lock for filter cover für Stihl 026 MS260 MS 260. APC-25-500 ; Konstantstrom LED Netzteil 25,2W 15-50V 500mA ; MeanWell. DIY Zeug Ball Pins Findings Kunsthandwerk Eisen Geben Schiff Frei HP0044-48. K8 Hochdruckreiniger 500mm Autowaschbürste Lanze Waschbürste für Kärcher K2. EVG 18W 36W 60W 100W 12V DC Treiber LED Transformator wasserdicht IP67 Trafo. exotische Blüten Rarität Saatgut seltene Garten Balkon Pflanze WANDELRÖSCHEN. Schwert 2 Ketten passend für Dolmar PS460 40 cm 325" 66 TG 1,5 mm Sägekette. Osram Halogen 41832 FL Halospot 111 ES 35W 12V G53 FL 24D UV Filter Dimmbar. Fächerscheiben M3 Edelstahl A2 DIN 6798 A 200 Stk 51460030001,

k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ

k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ, k240 Edelstahl 3x Flammenverteiler Brennerabdeckung 435x150mm 3K Langloch BBQ