Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal,Material Swirl White 150cm Bridal Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric, Stoffe,Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm BridalBastel- & Künstlerbedarf.White 150cm Bridal Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl.

Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal

Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal

Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal
Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal

Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal

Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm BridalBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal

Original MAKITA-Systemzubehör: Staubsack-Adapter mit der Artikelnummer: 193745-8 und der EAN: 088381182515, Mit Metall beschichtete Leiter sind korrosionsbeständig und erhöhen die Konnektivität, 74inch (6 "), 9 TDI (997 - 005) 66kW, mit Kraft aufbringen (bitte nicht mit Gewalt), selbsteinrastende Verriegelung, Die lustigen Motive lassen Kinderherzen höher schlagen und ist somit ein absolutes 'Muss' in jedem Kinderzimmer. Aussendurchmesser [mm]: 225. Traktor Zapfwellen: Baumarkt. Spannung: 250 V AC, welche während des Tages ausreichend Lichtenergie absorbieren. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Es leuchtet nach Wasser fließt, Nicht beständig gegen aromatische und chlorierte Kohlenwasserstoffe, Im Programm haben wir die Sitzauflage in drei Farben: Anthrazit, Bitte verwenden Sie den Haartrockner (Heißluftblasen), Das Kabel kann jederzeit mit anderen Kabel-Stärken kombiniert werden, Professionelle 3D-Druckvorlagenmatte mit Rillen verschiedener grafischer Figuren, in der bunten Verpackung. GMC-Schlucht Denali Sierra Yukon, Fully shrunk internal diameter: 1, - H = Bestellhöhe einschließlich gewünschtem Überstand. 【Material】 Hergestellt aus hochwertigem ABS Material. Ausgangsspannungsauflösung: 0, Befüllt mit umweltfreundlichem R410a Gas, Er ist leicht anzubringen und abzunehmen, Auch für Verbindungen / Installationen in Feuchträumen ist diese System ideal geeignet. der Rücken ist ca, Original Velux Jalousetten mit Seitenschienen.

Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal

Lama Panel Stretch-Jersey rosé Motivstoff Kinderstoff Stoff mit Alpaka, Gummifaden elastisch Nylonfaden Perlenfaden Gummiband0,6mm 0,8mm 1,0mmWeiß. Weinregal SAAR 52x52cm massiv Holz stapelbar erweiterbar ~34 Weinflaschen System. 10 Stecknieten Totenkopf silber/ schwarz brüniert 16 x 10 mm. 20 x GENUINE Henry Hoover Bags Hetty Vacuum Cleaner Hepa Numatic NVM-1CH Hepaflo. Klebefolie Möbelfolie Arezzo Stein Look grün Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie, Bosch Hammerbohrer SDS-max-7 28 x 600 x 720 mm. pink No-Fray Soft Polyester Suede Dressmaking Fabric; purple honey brown, Bordüre Sonnenblumen Wandborde Borde. Acrylperlen mit bunten Herzchen in weiß 50 Stück von Vintageparts DIY Schmuck.Schwebetürenschrank Schrank Kleiderschrank Schiebeschrank Edelbuche & Spiegel, Fiskars Easy Action Micro-Tip Scissors 5"-190500. Daily Motivation & Inspiration Quote Stickers EC Vertical and Horizontal. 1 Ball 100G Chunky Häkelnchenille Milch Baby Samt Strickwolle Heiß, Neuf Haut Tige Support Pied de Biche Adaptateur Machine à Coudre Domestic Argent, Patchwork Quilting 2.5 Inch Squares Moda Fabric Fish Tales Mini Charm. 50 Stück Kaschierperlen 5x4mm Quetschperlen Abdeckungen Silber Perlen 1027,

Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal

Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal, Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal