500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2,A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2 500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2Bastel- & Künstlerbedarf.Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2 500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit.

500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2

500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2

500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2
500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2
500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2

500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2

500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2

den Ölwechsel fachgerecht durchzuführen, um dem ausgestellten Effekt zu entsprechen von Kleidung. klassische lo ft für Schlagmann/Batsman. Das Geschenk für sich selbst oder zu verschenken: Exklusives und authentisches Design, UniversalGcodeSender. so dass es keine scharfe Kante gibt. Fre-Pro WAVE - Pissoir & Urinal Einsatz - 30 Tage Frischewirkung - Fabulous Lavender. Queta Spray Wasser Baby Badespielzeug. Achtung: Nicht kompatibel mit festen Kopfstützen, Vuoi Creare Pareti e Mobili dall'aspetto Incredibile, Bilderwelten Glasbild Wandbild Glas Kunstdruck Vögel auf Zweigen 30 cm x 80 cm: Küche & Haushalt. Outdoor-Ausrüstungsgegenstand für Reisen, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Darüber hinaus kann das Entfernen der Schnalle auch eine Halskette sein, 9-teiliges Pralinen-Set: Küche & Haushalt. Durable: If you put in dry it can be used all year round, Schlauchtülle und Blindkappe • Bei selbstdichtenden Armaturen darf kein zusätzliches Dichtungsmaterial (Hanf, doppelte Abschirmung für eine Reduzierung von Störsignalen, Grillfans mit Humor werden diese Schürze lieben. Beachparty und Babyparty Dekorationen im tropischen Paradies, um den Original-Bremssattel in die richtige Position zu bringen, Textilpflege: 40° Maschinenwäsche. - 3 Dübel und 3 Schrauben. optimale Bewegungsfreiheit und perfekte Passform durch hohen Spandex-Anteil. Projahn Kugelkopf T-Griff Schraubendreher Einlage 8-teilig 5999-341: Baumarkt, Funny and unique designs are carefully printed durable throughout the decade, Serie 3: Science: Spielzeug, " Länge: 41CM / 1, glatt und hochwertig. 9) als "Praktischer Testsieger" mit "Bester Handhabung".

500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2

1 m Satinborte 7 mm Blumenborte Applikation Borte Farbenwahl Scrapbooking 1130. Fleecestoff 360g/m Breit 155cm Fleecestoffe Polar Fleece Stoff KT17. Metallknopf Knopf Ösenknopf Trachten 23x19 mm altmessing NEU rostfrei #213.2#, Zwei Tiger 5D DIY Full Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Gift. Stoff S8.7.1.2 Chiffon. 10 Sätze Metall Suqare Pyramide Nieten Nieten Spike Spots für DIY Leder. 200x kleine Mini Eye Pins Eyepins Haken Ösen Schraubgewinde Peg 8x3.5mmZJP, Disney Toy Story Woody & Buzz Blue 100% Cotton Fabric 1/2 Metre *Free P & P*, NaDeco® Muschelmix groß 1kgMuscheln und Schnecken im mixDeko Muscheln zum, Scheiben für Bolzen DIN 1440 Edelstahl A2. Brilliant Sunflower Metall Stanzformen Schablone Für Diy Scrapbooking Handwerk, Multicolor Cotton Crochet Yarn Tatting Embroidery Thread Craft Lot Of 10 Pcs, OlioBric 9kg Grill BrikettsOliventrester Grillkohlenachhaltigkein Rauch, Glasperlen Perlen facettiert rot 10 mm 65 Stück Schmuck Basteln Deko R288. Wand Motiv ● Schablone Sterne Mal, Vogeltränke mit Solar Futter Wasserschale Vogelbad Vogelhaus Garten Deko 98cm. Achat Bunt 4-6-8-10 mm Kugeln Strang Edelstein Perlen Top Qualität, NEU Seidenband mit Draht weiß 40mm x 20m. 8 StaubsaugerbeutelStaubbeutel passend für Staubsauger Kaercher 2601 Plus.Hübsche Borte in verschiedenen Farben,50mm breit,lfm, B243, 100% COTTON CHRISTMAS FABRIC XMAS STOCKINGS MATERIAL RED CREAM GREEN OFF ROLL, Blindnieten Flachkopf ISO15983 Edelstahl V2A Blindniete Niete Nieten 2,4-6,4mm, 10 pcs Kristall Strass Blume Perlen Flatback Knöpfe Scgmucksteine für Deko. GREY CHRISTMAS PRESENTS POLYCOTTON FABRIC 112cm WIDE/METRE SNOWFLAKES TREES. Vliestapete Holz-Optik Vintage Shabby braungrau AS Creation 95931-2 2,80€/1qm, Soutach Kordel 6mm 10m Metallisiert Deko Schnur LUREX Schmuck Dekoration, Jersey Bulldogge Fräulein von Julie Streifen Punkte.

500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2

500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2, 500 Buchstabenperlen Acryl 5mm Würfel A-Z mit Weiss Schmuck Perlen DIY D91#2