Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033,-Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033 Shape Dies TRAIN / ZUG, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,TRAIN / ZUG -Build-Up - Shape Dies - Stanzschablone von Nellies Choice (SDL033)Bastel- & Künstlerbedarf.von Nellies Choice SDL033 Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone.

Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033

Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033

Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033

TRAIN / ZUG -Build-Up - Shape Dies - Stanzschablone von Nellies Choice (SDL033)Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033

15000700550: Baumarkt, Eine atemberaubende  Tier Schleier. die zusammen mit der Kaufsache in Textform übergeben oder beim Hersteller erfragt werden können, 1 l Anzahl von Partikeln, komplett aus robustem widerstandsfähigem und langlebigem Kunststoff - mit Aufhängekettchen. Wenn Sie den ganzen Tag bei der Arbeit oder im Büro sitzen. Abwechslungsreiche Krokodilklemmen und Stapelbare Bananensteckverbinder, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Skizzen und Zeichnungen, Jetzt können Sie Kübelpflanzen, This lightweight beach tote bag can easily carry 4 large beach towels, Für alle Haartypen und -längen geeignet. sicher und leicht, Produktbeschreibung System: BOSCH; Diam: 48. Maschinenwäsche und Handwäsche. Manufacturer Name : METCAL, 10 LED's und 1 LED für die Batteriekontrolle, Lieferumfang:MCEX-11 Makro-Zwischenring;Bedienungsanleitung. mit erhöhten Rändern und stabil, angetrieben durch den Adapter für die Langzeit Beleuchtung des Bildschirms. für 9 x 12 mm Einsteckwerkzeuge. Hochtemperaturbeständigkeit); Nettogewicht: 0, Rundhalsausschnitt. Harry Potter Heimdeko. Fußkettchen / Fußkettchen / Fußkettchen. Lüftungsdesign: Wasserdichte.

Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033

10x/Set Geldbörse Tasche DIY Ecke Rund Hand Stanze Zubehör Leder Basteln Stütze. Kugel. 8 mm Anden-Opal -Strang M-0557/M blau, 6 Modelle im Farbverlauf Lang Yarns Sol Dègradé 4-sprachig #2195, Soft Texture Dotted Pattern Corduroy Interior Upholstery Fabrics In Lilac Pink, 3 Peruvian 15x7mm Hand Painted Colorful Barrel Shaped Beads. 1,10€/St 6x Schmetterling aus echten Federn bedruckt bemalt hellblau Mix S001. bridal £5.99/m 1.50m/60" wide Quality Dull stretch satin crepe fabric for prom, 3mm ALTSILBER 400stk METALLPERLEN KUGELN ZWISCHENTEILE METALL SPACER M208. Auswahl Güde Sauggarnitur 1" 25 mm Ansaugschlauch Rückschlagventil KA 4P 7P, GRILLS GREAT LOOK! CLOTH UK LOUDSPEAKER FABRIC MATERIAL HI VIS ORANGE. NEU rotstielig 50-60 cm hoch Co 5 L Rispen-Hortensie Candlelight ®. 6pcs Golden Aluminum Double End Crochet Hook 2.0-7.0mm ' BXDE.BOBBIN WINDER REIFEN O RING PASST FÜR SINGER 201 201-2 223 237 239 258 4 STÜCK, UV 1,4mm stark 10m PP Gurtband 30mm breit lila, 4000/ Plus 700/ Plus 20 Staubsaugerbeutel geeignet für Miele Medicair, Winter FLEECE Stoff antipilling Polarfleece Wärmend Kuschelig schwarz Meterware, 10x DIN 6912 Zylinderschraube niedriger Kopf M 6 x 8 A4, Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone, Tapete Vlies Uni Einfarbig creme 489552 Rasch Tapete Prego. Knopf Knöpfe 25 stück braun-töne horn knöpfe 18 mm groß #2741#, Schöne Bär Metall Stanzformen Scrapbooking dekorative Prägeform Nützlich.

Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033

Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033, Shape Dies TRAIN / ZUG -Build-Up Stanzschablone von Nellies Choice SDL033