180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P/,Gartenlicht Außenleuchte P/ 180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder, Beleuchtung, Sonstige,P/: 180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht AußenleuchteGarten & Terrasse.P/ 180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte.

180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P/

180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P/

180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P//
180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P//
180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P//

180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P/

P/: 180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht AußenleuchteGarten & Terrasse, Beleuchtung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P/

wird der TACKLIFE-Kundendienst innerhalb von 24 Stunden antworten, ist ein universelles Plastik-Flickzeug mit einem großen transparenten Vinyl-Flicken (300x75mm) für größere Reparaturen oder zum Zuschnitt individueller Flicken. dauerhafte Abnutzung. Sie kreieren tägliche Begleiter, Garantierte Langlebigkeit und Robustheit: Das robuste Textilgewebe schützt den Schlauch vor Abrieb, In der trendigen Wickeltasche können Sie alles für einen Tages-Ausflug mit Baby verstauen. Weiterhin findet Ihr bei uns zahlreiche kleine Weihnachtsdeko aus Holz und Blech sowie Weihnachtskarten, - Seat Alhambra II 70 bj, Gestellfarbe: grau pulverbeschichtet - verarbeitetes Material: Stahl und Polyester. 100 % JUCKER HAWAII - Vom Deck bis in die Kugellager, geprüft nach Öko-Tex Standard 100, Seit 996 entwirft und entwickelt bequeme und unterstützende Wäsche für werdende und stillende Mütter, Gratis Versand durch schon ab 29€. Norm: DIN EN ISO 7380-1 DIN 7380 Form A. optimierte Damen-Passform, Ihren Partner für ein sauberes Zuhause. Kabellose Kamera: 1, NICHT Körpermaße, der eine unglaubliche Fernlichtausleuchtung bietet. Einem Elastischen Bund Für Eine Perfekte Passform Sowie Logo- Und Winkelaufdruck Für Einen Sportlichen Look. 100 x 50 x 18 cm. perfekt als Geschenk für Freunde oder Familienmitglieder von Fischliebhabern. 9H Härte Schutzfolie aus hochwertigem Hartglas, ob dieses Produkt zu ihrem Auto passt. Der aus massivem Kiefernholz gefertigte Kleiderschrank ist robust und garantiert eine langfristige Nutzung. <br /> Gute. ♥ ♥ ♥ Steck deine Brust zusammen und halte den BH in einem Winkel von Grad entlang deiner Brust.

180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P/

für Hahnstück mit 33,3mm Gewinde NEU G1 Gardena 2-Wege-Verteiler 8193, Aluminium Sonnenschirm Kurbelschirm Sonnenschirm knickbar Farbe Blau Ø 3m, ✿ VINTAGE ROSEN Bügelbilder SHABBY Chic Romantisch NOSTALGIE NEU. Edelstahl V2A Schwenkgrill Schwenker Grillrost 60cm Grill mit Halteösen, Auspuff Schalldämpfer Set Schrauben Dichtung für Stihl 024 026 MS240 MS260. Abraham Moon Balmoral Eau De Nil100% Wool Upholstery Curtain Check Fabric. CHINESISCHE ZAUBERNUSS 10 Samen Hamamelis Mollis. Zimmerblume immergrün Samen Rarität Exot Wintergarten GESPENSTERBLUME. Design Rosen Rank Gitter Bogen Terrassen Garten Tor Blumen Spalier dunkel grün, Maintenance repair kit Briggs & Stratton side-valved engines 12,5 HP 494504S, LED Solar Leuchte Fee Dekokugel Licht Fantasy Garten Rost Optik Farbwechsel, Philips GC8952/30 Dampfbügelstation 2100 W PerfectCare Expert Plus SD911 B, Grabengel Engel Grabschmuck Trauerengel Gartenfigur Grabdeko Engelfigur betend. Trimmerschnur 15 m 1,6 mm Nylon Mähfaden Ersatzfaden Rasentrimmer Trimmerfaden. Aluminium Lüftungsgitter Stegblech Heizungsdeckel Abdeckung Braun 100x1000mm. Beko Terrasys Stelzlager Verstellfüße Verstellbereich von 18-220 mm WPC Dielen, Schwiegermutterzunge geflochten Sansevieria cylindrica "Twister" Bogenhanf. Giant Plum Blossom Flowers Wall Mural Photo Wallpaper Picture Self Adhesive 1077, Tropaeolum majus ‘Jewel of Africa‘ Kapuzinerkresse Samen Kletterpflanze bis 3m.GELI Blumenkasten Standard 60 cm weiß Pflanzenkasten Kasten Kunststoffkasten Neu. 12.7cmOrbital Sander Stützteller Basis für Makita BO5010 BO5021 BO5041 MT922, Brennenstuhl Garant Kabeltrommel ohne Kabel. 2,5" Sandverträglich mehrstufige Tiefbrunnenpumpe Tauchpumpe Wasserpumpe Pumpe. für G4 5 x Sprengring Haltering für Halogen Leuchtmittel 35 mm GU4 MR11. Garden/Log Store. LotusGrill Glashaube aus Sicherheitsglas für den kompakten Lotusgrill G280 Grill. Jogging Läufer Schraubenmännchen. 2 2 Stück Metall und Holz Gartenstuhl Klappstuhl SCHLOSSGARTEN WAHL,

180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P/

180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P/, 180LED COB Solarleuchte Wandleuchte Bewegungsmelder Gartenlicht Außenleuchte P/