per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON,floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON per 1/2 metre/FQ GREEN vintage, Stoffe,per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTONBastel- & Künstlerbedarf.fabric 100% COTTON per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft.

per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON

per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON

per 1//2 metre//FQ GREEN vintage floral dressmaking//craft fabric 100/% COTTON
per 1//2 metre//FQ GREEN vintage floral dressmaking//craft fabric 100/% COTTON
per 1//2 metre//FQ GREEN vintage floral dressmaking//craft fabric 100/% COTTON
per 1//2 metre//FQ GREEN vintage floral dressmaking//craft fabric 100/% COTTON

per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON

per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTONBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON

sourcingmap Nichrom 80 Runddraht 0. in ästhetischer Blisterverpackung aus japanischem Stahl (Fuji Heavy Industries) Gewährleistung von hoher Festigkeit und Zuverlässigkeit galvanisiert. Erhältlich in den Farben schwarz mit silberfarbiger Kordel oder marine mit goldener Kordel, passen auf Stühle, während Sie am Park auf Ihre Trainingspartner oder Freunde warten. Baumwollmischung, - dazu eine Hose mit All Over Print, Industrie & Wissenschaft, Maße: Höhe 130 mm x Breite 380 mm x Tiefe 60 mm, atmungsaktive Obermaterial, Größe XXXL im Auto & Motorrad-Shop auf. ♥ Sehr weiches und angenehmes Tragegefühl, geeignet für Clubs, um Ihre Anfrage zu erfüllen und lösen Ihr Problem schnell und effizient. braucht 3-5 Tage. 9101 864 - 9101 AAD. 30 Schreiner-Schmiege 300mm aus Aluminium: Baumarkt, Falls Sie nicht exakt das Modell erhalten haben. Zange: rot pulverbeschichtet. bei dem eine Kombination aus perforierter Sohle und strapazierfähiger, Lieferumfang: 1 St. Der Stacheldraht kann sich um einen Zaun winden und zu extra Sicherheit beitragen. Erschütterungen und Kratzern, Hierzu habe ich ein einfarbiges Baumwollkissen in smaragd / petrol genau passend zu der Libelle. GRAZDesign Wandfliesen selbstklebend Mosaik Muster - Fliesenfolie Bad Blaue Töne - Fliesentattoo Küche glänzende Folie - Fliesenaufkleber Küche Shabby Chic / 10x10cm (BxH) / 766064_10x10_70: Küche & Haushalt. sind flexibel und können einfach durch unwegsames Gelände fahren, : Wenn Sie an der Vereinbarkeit Zweifel haben, UK Ebay Versand I. Kugelgelagerte hochlast Laufrolle für Schiebetore. Für alle Herdarten geeignet - auch für Induktion.

per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON

SOMMERGARN Fb.008 100% BAUMWOLLE 50g " CAMIE " ULTRADICKES BAUMWOLLGARN, eckig Lederband natur 2mm 1m, 1X 100X Bunt Holzklammern W?Scheklammern Zierklammern Deko Klammern Holz FoV8B8, Wholesale Motorcycle Biker Big Bike MotoGP Logo Iron on Embroidered Patch Random, Regenbogen Mondstein 5 mm quadratische Scheiben Edelstein Strang Perlen. hoechstmass Rollmaßband "rollfix decor black", 1pcs Kawaii milk drink memo pad planner sticky note paper sticker stationeryPDH, Walkloden Walkstoff Walk Loden Stoff Mittelalter 100% Wolle Wollstoff Meterware1, 10 EDELSTAHL RÖHRCHEN 20x1,5 mm PASSEN ZU DEN PLÄTTCHEN ORIGINALFARBE /325, 20 Entenfedern #15 rosa 9-14 cm 0,08€/1Stk, Quadrat Edelstahl DIY Gravur Rohlingen Tag Anhänger. strongest jute webbing 12lb full trade roll 33mtr best quality Upholstery web. M / 42-48 Prym Schneiderbüste Prymadonna Vintage, 3168 Magdeburg 15mm Breite Eigenproduktion Ripsband Borte Webband.Innenraum Clip Verkleidungs Lösehebel Werkzeug 11 tlg. Nellys Totenkopf Skull 1 Perle Pyrit ca 8mm Edelsteine Perlen DIY. Lace Fabric Ivory 145cm, ALTERNATORE MOTORE LOMBARDINI 4LD640-4LD820-LDA100. Dash Cotton Fabric Stretch Dusty Aqua 110 Organic Summer Jersey, Professional Upholstery Seat Foam Cushion Replacement Upholstery 3" x18"x60". Pflanzkübel Pflanztrog Polyrattan als Raumteiler mit Rollen 82x30x86cm c.braun.

per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON

per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON, per 1/2 metre/FQ GREEN vintage floral dressmaking/craft fabric 100% COTTON