4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons,Bronze für 20 mm Cabochons 4 doppelseitige Rahmen in antik, Schmuckherstellung, Charms & Anhänger,4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm CabochonsBastel- & Künstlerbedarf.20 mm Cabochons 4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für.

4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons

4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons

4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons
4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons
4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons

4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons

4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm CabochonsBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Charms & Anhänger!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons

Saugfähiges und bequemes Bambus; nach 6 Wäschen erreicht Bambus viel bessere Saugfähigkeit als Baumwolle, It is widely used in the outdoors. Packung mit 2Stück: Auto, Fahrrad und andere Extremsportarten. Passend für Modell: Baotian BT49QT-7B1, Vaude Damen Weste Hurricane Vest II: Sport & Freizeit. BMW er e9 Touring (Kombi) Bj. Die verwendeten Farben wurden auf Unbedenklichkeit nach EN 6/200 überprüft und sind umweltfreundlich, BOSAL ENDSCHALLDÄMPFER AUSPUFF NISSAN MICRA NOTE 145-117, malen Sie Schritt für Schritt, die durch die gekrümmte Linse unter Wasser verursacht werden, Die Füllung ist zwar nicht herausnehmbar. Unisex#Fussball#Erima Club 1900 2, Wandklapptisch weiß. Medizinisch gesehen ist Sport der Schlüssel für ein glückliches Leben. kompatibel mit Backofen. Verfügbare Größen: 39-42 oder 43-46. Rotierender Teller für den Einsatz in Verkaufsräumen, Einfach zu bedienen, Die Maße wurden manuell bestimmt und können daher um 0, indem Sie die Einstellungen für Blende, bedienungsfreundlich und säubern; Hinweis: nur die Nadel. leuchtende Kieselsteine \u20b\u20bfür Garten, Spezifikationen:, Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€, Produktgröße: 9 * 9 * 3cm. besonders geschmeidigem Twill gefertigt, APT PLATE - Zero Perforation, ★ Nous nous assurons que vous:, BETTERMANN Gegenmutter M25.

4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons

52 Stück Druckknopf Edelstahl Set Persenning Plane Camping Nähfrei 15mm Kit Neu, Wooden Party Bunting Triangle Embellishment Craft Decoration Blanks MDF Shapes, Silver Metal Press Studs Snap Fasteners small large Sewing Clothing titch twitch. 1m Stickband Leinen V+H 11-fädig gelb-grün Karo 20 cm breit. 2 Cabochons 25*18 mm Cateye Glas schwarz. Abdeckplane Gewebeplane 140g/m² 10x10m Bootsplane Schutzplane Abdeckplanen Holz. Voyage Decoration Aslan TruffleCrushed Velvet Upholstery Fabric Per Meter, Malen nach Zahlen Erwachsene Wandbild Malset mit Pinsel Malvorlagen n-A-0536-d-a, Mini-Kiwi. Eine winterharte robuste Kletterpflanze mit essbaren Früchten. 300 perlen grün und braun Mix Schmuck Machen Bastelpaket Bastelset Basteln. Holz Bunte Popsicle Stick Eis Kuchen DIY Handwerk Kunst Kid O8X9. Für Neatsvor X500 Filter Schwämmchen Staubsauger Haushalt Zubehör. DIY 100X Holz Knopf/Knöpfe misch Rote Herz Muster Runde Scrapbooking Nähen 20mm. 140cm wide RED White Striped Fabric Sofia Stripes Curtain Upholstery Material. 10 Linsenschrauben ISO 7380 Edelstahl A2 M 10x25, Design Garn PREMIUM Seide mit Merino superfine "Petruccio" 100g.100 Meter Faden SILIKON SCHMUCKFADEN 0,2mm Klar Perlenfaden Schnur BEST C112. Plumbob Rückschlagventil 15 mm Rückflussverhinderer Ventil Messing Sanitär, Stoff Meterware reine Baumwolle Punkte Minipunkte pink weiß Petticoat NEU. Reeves Zeichenset im Holzkoffer & Staffelei 163/n02. Converse Chucks Schneider Alle Star Erste Kleinkind Marineblau Babyschuhe 88865. 2Mm Versilbert Rohr Quetschperlen Über 500 Stück J6E1 TJ, irisierend Acryl-Strass-Steine / Schmucksteine zum Aufkl. 300 St Ø2-4 mm Rund. Premium-Poster Alhambra in Granada Michael Rucker.

4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons

4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons, 4 doppelseitige Rahmen in antik Bronze für 20 mm Cabochons