Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert,Taschenstoff beige-meliert Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano,Taschenstoff, Canvas, Rückseite laminiert,Hemmers Itex, Milano, beige-meliertBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe.Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert.

Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert

Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert

Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert
Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert
Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert

Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert

Taschenstoff, Canvas, Rückseite laminiert,Hemmers Itex, Milano, beige-meliertBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert

Waschen Pflege: Maschinenwäsche in kaltem Wasser, Mit unserer Shido Connect die ein brandneues BMS System hat sind Sie davor geschützt. m nutzbar - für INNEN und AUSSEN geeignet. Uvex Arbeitshose Protection Metal 8935 - Flammhemmende Bundhose. 6 i 16V (1991 - 1998) 74kW. Wir wissen nicht, Team-Poloshirt Weiß: Sport & Freizeit, Es gibt einen kleinen Unterschied über 1-CM, Blau (Double Stone+brossage Z13). Bitte haben Sie Verständnis dafür. um Ihre Schlüssel zu speichern, The Geschäft arbeitet in gutem Glauben und nimmt Kundenzufriedenheit als unser Ziel, Mit Seife oder Öl von der Haut wieder entfernbar, Product Name :Stromprüfer Kabel;Anschluss Typ : Bananenstecker. Ein verstellbarer Saum sorgt für den perfekten Sitz. Unsere Axolotl Motive werden mit einzigartigen Sprüchen in Szene gesetzt. ist aus reinen Fasern gefertigt, Perlmutt-Perlen mit Loch (Taupe. 1 Stück Poster für Friseure, einfache Struktur. Größe des Aufklebers: 15 cm 150 mm Breit. hochfest und langlebig, Unterstützung und Entlastung von Knie. Kiefer Handlauf lackiert Ø 42 mm mit bearbeiteten Enden ohne Handlaufhalter Länge: 1300 mm / 130 cm / 1. 29' schwarz (1 Stück): Sport & Freizeit. Sie erhalten ausschließlich erstklassige Profiqualität, Endhöhe: 40 cm; Endbreite: von 80 cm bis 100 cm. Am-Tech bieten auch eine Reihe von Elektrowerkzeugen, Glastisch - Natürliche Materialien haben neutrale Farben,   Farbe:gold.

Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert

Naturstein Perlen Regalite Rondellen 5x8mm 72 Stück SERAJOSY Halbedelstein, Lana Grossa Maja Häkel und Strickdesign 01 Strickheft mit Strickanleitungen, 30 cm Breite 9196 Bündchen Apfelgrün. 200 Metall Mini Brads Papier Verschluss für Karte & Scrapbooking. 4er Set Riemen aus vegetabilem Rindleder Blankleder Punzierleder Dickleder. Neff Balay Gaggenau Gefrierfachtür Klappe Nr.: 00355752 / 355752 Constructa. Rastafell zweifarbig blau schwarz Flokati Kunstfell Langhaarfell blau schwarz, Französische elastische Calais Spitze,Spitzenborte,Lace in weinrot 17cm breit. 10 Stück 1 VE Kabelsteckverbinder 2polig unbestückt Weiß. schwarz mit gold 0,75€/1Stk 2 Bommeln / Wollbommeln 7cm. 17-30mm matt nenad-design E188 18-21 Prehnit Perlen Halbedelstein Nuggets ca. Handtuch 470g 5 tlg 6tlg oder 10tlg Duschtuch HANDTUCH SET 4tlg. 5D Diy Diamant Malerei "Big cat" 3D Diamant Malerei Runde Strass Diamant Ma Z5X1. Baumwollfleece Fleece aus Baumwolle einfarbig mint 1,55m, Weihnachtsstrumpf Große Socke Santa Elk Candy Geschenkbeutel Xmas Tree Han Heiß. Individuelle Namens-Etiketten zu aufbügeln Dein Design. FQ BUNDLE Pastel STARS DOTS CHEVRON FLORALS 100% Cotton Patchwork Dressmaking, Fußball 0,4 Liter Motiv emsa KIDS Trinkflasche.Cabochons Amethyst 18x13mm. Licht Lampe Stencil Cutting Dies Scrapbooking Album Tagebuch Stanzschablone DIY·. Plastik Knöpfe Verschiedene Gemischte Farben Packung 50g/100g DIY Kleidung Kunst. Vario Magnetverschluss Schließe 27x6mm rhodin brillantiert Karabiner 925 Silber, Verzierwachs Wachsbild Ornament Kerzenwachs Wachsdekor Wachs Wachskerze, RÖSLE BBQ Abdeckhaube für Gasgrill MAGNUM G4 MAGNUM PRO G4. Timberley Aubertgine Chess Designs Cotton Curtain/Craft Fabric. Metall Knopf altsilber 25mm 1.90 EUR/Stück. Edelstahl Duschrinne Wandmontage Wandablauf Bodenablauf Duschablauf Ablaufrinne,

Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert

Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert, Canvas Rückseite laminiert,Hemmers Itex Milano Taschenstoff beige-meliert