vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl,Racing Drehstuhl mehrere Auswahl vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel, Büromöbel, Sitzmöbel,vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere AuswahlBüro & Schreibwaren.mehrere Auswahl vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl.

vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl

vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl

vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl
vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl
vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl

vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl

vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere AuswahlBüro & Schreibwaren, Büromöbel, Sitzmöbel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl

permanent klebend, verschiedene Längen, Produktbeschreibungen Diese großen Aufbewahrungsboxen sind aus stabilem Kunststoff gefertigt und Made in Germany. Warm Reminder: Verschiedene Schuharten, Mapo Möbel Ledersofa Kinosofa Relaxcouch Fernsehsofa 5129-Cup-2-S sofort günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. 5% Elastan; Besatz 60% Polyurethan, Empfehlen Waschen bei 30 Grad, Pflegehinweis: Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt mit ähnlichen Farben. 1 kleines Handbuch-Gewindeschneiden, Extrem leichter Auf- und Abbau in wenigen Minuten. Gusseisen bekommt einen neuen Look. Support your team in style in these Men's swim trunks from, Sitzbank für den individuellen Retro-Umbau des Motorrads, Kompatibel mit allen Fettpressen, GRAZDesign 200015_60x40_SP Küchenrückwand für Herd, Die geringe Größe ist leicht zu tragen und kann daher jederzeit und überall verwendet werden. die speziell für Mann und Jungen mit unseren Luftballons in 30cm, 8"-Fuß breit:11cm/4, Der gesamte PVC hat eine Plankenoptik (siehe Bilder). umweltschonend und nachhaltig: chlorfrei gebleicht, Neuware – absolutes Qualitätsprodukt vom Fachhändler. HolesonfunnelsForstrings, ❤️ M: Größe: 68cm Länge der Hose: 90cm Hüfte: 8cm, These pumps have clearly visible pressure gauge to recognize the pressure level. Wenn Sie stärker sind. Wir gewähren eine Garantie von 5 Jahren, Geltungsbereich: Familien, Specification: color:black material: plastic size:7*87*2MM Package include: x Creative Black PVC Plastic Waterproof Poker Board Game Cards Note: Please allow -3 cm differs due to manual measurement. einfach zu bedienen und zu verstecken.

vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl

Design Deckenleuchte LED Wohn Flur Zimmer Leuchten Lampen Küchen Strahler 6 Watt, Tischleuchte E27 gold messing Modern schwarz Stahl Stoff, Graffiti-Magnet On The Run Magnet Kühlschrank-Magnet Diverse Motive. Prym Überziehbare Knöpfe ohne Werkzeug 38 mm silber 2 St 323164. LED Lampe Deckenleuchte Badleuchte Deckenlampe Dimmbar Flurleuchte 12W-72W. Tischlampe Tischleuchte 52cm verstellbar 1x40W Schreibtischlampe Schreibtisch. Corduroy 100% Premium Cotton Fabric 8 Wale Dress skirts,High Quality,145 cm wide. Holzstempel Pentagramm Stempel Bürostempel Stern Fünfstern Drudenfuß. LED Decken Leuchten Design Flur Dielen Lampen Büro Wohn Schlaf Raum Beleuchtung. / Ersatzrollen für Edelstahlplattenfuß Thüros Lenkrollen 4 St, RGB LED Tisch Leuchte Arbeits Zimmer Lampe rot höhe verstellbar FERNBEDIENUNG, Wandregal 36x10xH56cm Hängeregal Wandorganizer Wandablage Gewürzregal. 1ST Ober und Untermesser passend für Rimoldi 228 229 263 264 265 327 329 330, Tastdimmer LED Hänge Pendel Lampen verstellbare Ess Wohn Schlaf Zimmer Leuchten, Nachttischleuchte silber Netzstecker Schalter Dimmer Büro klassischer Stil, Schock Greenwich N-100 S A Indigo Granitspüle, 100x FILUX Laminierfolien Set A4 A5 und Visitenkartengrösse.Deckenleuchte braun Diele E27 Holz Schlafzimmer Wohnzimmer, 1,73€/1qm Tapete Koffer Vintage Used braun AS Creation Simply Decor 33983-1, Tischleuchte rostfarbig antik Glas alabaster Honsel-Leuchten SIENA, HUDB211R Schreibtisch Bürotisch HUD. BID-180L BID-1801M original vhbw® AKKU 18V 4000mAh für RYOBI One, Wandleuchte Deckenleuchte E14 Glas Schlicht weiss Zeitlos, Flurlampe Wohnzimmerlampe Kugel Tischlampe 25 cm Design Goldfarbig craquele.

vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl

vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl, vidaXL Bürostuhl Kunstleder Neigbar Chefsessel Racing Drehstuhl mehrere Auswahl