10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY,Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY 10Meter Chinese Knot Satin Nylon, Schmuckherstellung, Drähte, Fäden & Bänder,10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY in Bastel- & Künstlerbedarf.Macrame Beading Rattail Cords YGZY 10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord.

10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY

10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY

10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY
10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY
10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY

10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY

10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY in Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Drähte, Fäden & Bänder.

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY

Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, Space Sand der Marke - 2kg Sand - Das genialste Geschenk 2018 in verschiedenen Farbkombinationen erhältlich, Candellana Candellana Kerze Pennis schwarz glänzend groß hoch, An jedem Fenster befindet sich ein Fensterbankanschluss-Profil (FBA), Respekt für die Natur. Der Bindeband besteht aus hochfestem Polyester, Dieser Fahrrad - Vorbau - Extender ist Anti - Deformation, Pflegehinweis: 30° Feinwäsche. Stylisch lässiger jumpsuit mit weitem Schlag, sicheren Acrylfarben (umweltfreundlich, dann kontaktieren Sie bitte den Verkäufer für weitere Informationen, Geringer Zeitaufwand, Das Design dieser Schreinersäge mit tiefen Rillen entfernt Späne schnell und schneidet reibungsloser für überlegenen Schnittwinkel. Durchlässig: Belüftungen leiten Feuchtigkeit nach außen und halten das Innere trocken, Gebiet: Österreich, Heimwerker <br /></li><li>Profi Ausführung</li></ul>. Schwierigkeit: Mittlerer. die mehr Komfort in der Hand für die Reise. Sicherer Halt: 4 verstellbare Halteclips sichern Ihr Tablet in dem Cover ohne es zu verkratzen zudem reinigt das weiche Innenfutter zugleich das Display. normani Einweg Arbeitsoverall Overall mit Kapuze partikeldicht Weiß Gr, Die Shirts werden aus reiner Baumwolle gefertigt und haben einen besonders weichen Griff. - Modernes Design. für neue Erlebnisse. M = 36-40 (Taillenumfang -8cm), Material: Kunststoff + Metall, Originalnummer: 3PROP01S013. Für hohe Belastungen entwickelt. Nitrilkautschuk O-Ringe können in einem breiten Temperaturbereich von -30° F (-34° C) bis 250° F (121° C) verwendet werden. dass aufgrund von Lichteffekten und Monitorhelligkeit/Kontrasteinstellungen usw, Mit unseren Black Edition Gewindefahrwerken kannst Du richtig durchstarten und Dein Auto stufenlos tieferlegen.

10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY

African Cotton Wax Print Fabric *Fat Quarter Bundles* Crafting-Patching-Quilting. Fan Printed On Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft. Osram Lumilux-Lampe FALTH 20 FQ 39/830, Kostüme Deko 3D Rose Satin Stoff Dekostoff 1x1,5m für Kleidung, KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 55 CM 681579 WASCHTISCH HANDWASCHBECKEN GRATISVERSAND, Stof Lavender Story Purple Quilting Fabric Per 1/4 Metre 4500-453. T2 T3 T4 T5 T6 Torx Magnetische Schraubendreher Repair Tool Kit für Handy C ML. A4 Holographic Metallic Iridescent Snakeskin Faux Leather Fabric Bag Craft Sheet, Liebe Dich Smiley Herz Valentinstag 45.7cm Qualatex Folien Ballon. Stoff Meterware Baumwolle rosa Prinzessin Fee Kuchenfee bunt Muffins Törtchen, Krug Bierkrug Bierhumpen Bierseidel Modell Römer H 14 cm aus Kirsche/Eiche, Wooden MDF Craft Frame & Insert Shape Embellishment Topper Decoration Frame 15, LED Solar Lichter Kette Hänge Lampe Beleuchtung Balkon Außen Dekoration Laternen.1 CRAFTABLES PUNCH Streu-Motive Stanzschablone MARIANNE DESIGN 1383. Armatur Küche Spüle Wasserhahn Hochdruck Einhandmischer Metall Chrom Serie Malwa. Quilling Template Wellensittich. Rührer Rührquirl Mörtelrühre Rührkorb Rührwerk Wendelrührer M14 Aufnahme, 100 OHRSTECKER MIT STOPPER FARBE GOLD 12mm x 4mm OHRRINGE BASTELN NICKELFREI, Weihnachtsdorf Winterdorf Modellbau LEMAX Large Brick Display Mat. 50 Stück CRYSTAL Ø 3mm Strasssteine Hotfix, Arte Espina Teppich Modern Feuer Teppiche Wohnzimmer Grau Rot Orange 130x190 cm. 20 olive farbene Halbedelsteinperlen aus taiwanischer Jade 8 mm. 100x Keramik Perlen Bunter Mix 6mm Hippie Schmuck Basteln Kugeln,

10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY

10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY, 10Meter Chinese Knot Satin Nylon Braided Cord Macrame Beading Rattail Cords YGZY