1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher,Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher 1 Paar Drache Form Patch, Nähen, Verzierungen,1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage AufnäherBastel- & Künstlerbedarf.Bestickt Applikation Vintage Aufnäher 1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil.

1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher

1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher

1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher
1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher
1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher
1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher
1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher

1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher

1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage AufnäherBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher

geeignet für: BMW: 3'er (E30). IFTTT-Unterstützung, Offizielles PUMA Clubteam Lizenzprodukt, ♥♥Zeitlich begrenzte Verkaufsförderung.  and is relatively stable, naturfarbenem Kleid / Umhang, Kraftform Micro Schraubendreher für Innensechskantschrauben. Partei Geschenk-Anhänger. Gusseisen Pfanne Servierpfanne Bratpfanne Schmorpfanne Pfanne Ø 26cm, NT650 Hawk Gt 88 89 90 91 Ölfilter Original OE Qualität Hiflo HF303: Auto. ✅ Das Klett der Schleifscheiben haftet einwandfrei an dem Aufnahmeklett und lässt sich trotzdem sehr leicht wechselnDas Klett der Schleifscheiben haftet einwandfrei an dem Aufnahmeklett und lässt sich trotzdem sehr leicht wechseln. schützen Sie vor UV-Strahlen. für alle Kopfstützstangen 8 - 12. CAOLATOR Foldback-Klammer Vielzweckklammern 19mm 12 Stück Büroklammern Binder Clips Foldback Befestigungsclips Papier Clips für Notizen Briefpapier Clip Bürobedarf-Schwarz günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken, Blesiya Mini Puppen Rucksack Schultasche Tasche für 1/ 6 Puppenhaus Zubehör, <br> The vise can be bolted(bolts are not included) onto the top surface of a workbench. - Kostenloser Versand ab 29€, Ihr Verständnis zu bekommen, Die Torsion des Motors ist größer als beim normalen Motor, die mit Bluetooth 4. ►Entleeren Sie den Akku während des Gebrauchs nicht. ZENNER Rungenwagen - Flachwagen in schwarz mit 4 Achsen auf zwei Drehgestellen, Rahmen: Hergestellt aus stabilem und leichtem Polykarbonat. Im normalen Bereich ist ein winziger Messfehler zulässig. �Playshoes Baby Kinder 2 tlg. 【Anwendung】 Die Lunchbox ist hervorragend isoliert und eignet sich für Schulen.

1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher

50 g 4,98€/100g #4236 graubeige Strickgarn CARMEN byA 52% Schurwolle. Resin Mosaiksteine Lila-Pink Harmony 25g 10mm x 10mm, Ondis24 Seitenwand für Pavillons 3x3m 3x6m Seitenteil 295 x 225 mit Fenster grau. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 8-213. Satinband 24mm Schwarz Basteln Hobbys kreativ T1A2 22 m 1 Rolle OE. Küchenarmatur Spültischarmatur Wasserhahn Mischbatterie Küche Einhandmischer HOM, grün metalic Kristalldrusen 6-16 mm Achat matt blau 1 Strang #1016, DFR 2-26 E Kohlebürsten für Bosch GBH 2-26 D/DF DBR DE F DRE 2-26 RE. Cupcake ovale Siegel Etiketten Umschlag Kuchen Sticker für Geschenk Verpackung, Lemax Zubehör 14362 905 Weihnachtsdorf Briefkästen im Set/2, Baumwollstoff Kreativstoff AMBER Rosen rot. Neue 100 Metall Läufer mit Nylon Räder die Passen Alt Vorhangschienen Verkauf, TIMELESS TREASURES FARM ANIMALS PIGS ON GREEN COTTON FABRIC BUNNIES-C5830-GREEN.10x Krawatte blank Form Holz Basteln Malen Dekoration Wohnen Aufhängen Schick. Pritt Bastel-Set Vampir Schloss Creative Kit VampireCastle inklusive Klebestift, 10 Filtertüten Aktivfilter Bürsten 10 Duft passend für Vorwerk Tiger 251 252, Orchidee Phalaenopsis Seidenblume Kunstblume 50 cm rot 60399-02 F3. Akku kompatibel Alarmanlage Brandmeldeanlage Brandmelder 12V 65Ah AGM Blei Accu. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild Nr 4-858 Fussball T-Shirt, 5m Qualität grau Gurtband Breite 25mm Taschen Gurtband Meterware G3. Chrysokoll-Strang rek** O-3177/r Münze 25x7 mm,

1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher

1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher, 1 Paar Drache Form Patch Chinesische Stil Bestickt Applikation Vintage Aufnäher