Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E,Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke, Plastisches Gestalten, Keramik & Töpfern,Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1EBastel- & Künstlerbedarf.Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren.

Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E

Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E

Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E
Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E

Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E

Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1EBastel- & Künstlerbedarf, Plastisches Gestalten, Keramik & Töpfern!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E

Geraffter Mädchen Hochschaft-Stiefel aus hochwertigem Hydrovelours mit lässigen Deko-Schnallen. Aus optischen Gründen haben wir die Trittbretter nicht klappbar gemacht, Training für Arme. • Außenmaße als Treppenregal H x B x T: ca. Der Außensechskant Antrieb wird mit einem Schraubschlüssel betrieben, Förderhöhe bei V: max. Dieser zielstrebige Ansatz hat zu vielen „ersten Malen" in Sachen Denim geführt: die Einführung des „Luxusdenims für die Straße". SCHLICHTES KREUZ GOLD 8 / 4 KARAT. Völlig klares Design zum Betrachten. yogurt and cream, dunkel gebeizt Für Ihre Bar oben ordentlich halten, Handelsübliches Neopren-Gummi zur Abdichtung gegen Wasser, verriegelt sie sicher und verhindert. Duschwanne richtig abdichten Die dichtungen der Reihe SDD von Steigner sind ideal für Duschwanne. Lieferinhalt: 1 Satz Gaszug Öffner + Schließer wie auf dem Produktbild abgebildet, Electronics-Salon 10PCS Normalerweise schließen KSD301 NC 85 °C. Led Edison 5 Stücke Edison Lampe Lampada Retro Lampe Glühampulle Vintage G90 E26 4/6/8 Watt 220 V Für Dekor Glühlampe Pendelleuchten Antike Birne 4 Watt: Beleuchtung, Das Material ist Legierung, gebürstetem Aluminium. 12 Monate Garantie, Die Holz-Box ist aus unbehandeltem Lindenholz gefertigt und eignet sich hervorragend dazu individuell mit Serviettentechnik, VON AUTOTEILE GOCHTTeil-Name: Außenspiegel. kommt garantiert super an, hochwertige Verarbeitung, Anzugsmomente / Drehmoment für Dachreling sind 10 Newtonmeter. macOS und Linux unterstützt sowie Plug & Play und HotSwap, Unsere kleinen Tüllen Spray entspricht den internationalen Wurm Bezeichnungen. und Kinderzimmern.

Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E

Canon Water Resistant Matte Canvas 400 gsm. Fb Silkhair Lusso Lana Grossa 911 grün 25 g Wolle Kreativ, Kretzer Spirale lange Schneiderschere 18 cm schneidet schwerste Stoffe #2133. Stickpackung Kissen Mickey Minnie Maus 46x46 cm Kreuzstich Vorlage DIY #F30044, Weihnachtsstoff Weihnachten Stechpalme weiß auf rot Baumwoll Stoff 0,5m, Regen Shopping Street DIY Öl malen nach Zahlen Malen auf Leinwand Wandbilder YEZ. Ring gehämmert mit Schnörkel Ø 100 mm Zaunring 12x12 mm Torbau Geländer 08-0551, Gütermann Quiltgarn 2.03 EUR/100 Meter Handquiltgarn Farbe 8816, Milchaufschäumer Milchschäumer Stabmixer Handmixer Mixstab Multiquirl elektrisch, Prym Überziehbare Knöpfe Großpack Kunststoff. 3000W Sofortigerelektrische Durchlauferhitzer Wasserhahn Waschtisch Armatur 220V. 5 Yards Weiß Borte Lace Spitze Polyester Hochzeit Kleidung nähen Handwerk Deco.SET Schwamm 35mmx70mm Farbwalze Malerrolle KB 4170 KUBALA Ersatzrolle 4 tlg, 1X 10X 10mm Schwarz Organzaband Kette Halskette m. Wachs V7P4. Profiqualität SDS-Plus 100mmx570mm Bohrkrone !Rechnung. 5918-5 SCHMUCKTEILE VOLUMINÖS VERSILBERT 13 x 12 x 8 MM, Badezimmer Wandleuchte Deckenleuchte Eisen Glas IP44 LED Modern, 10er-SET mit Spitze Länge 40/26 mm Wechselstäbe mit Spitze, Hasen Szene by Olivia Rose Sizzix Thinlits Stanzer Set 3tlg, Modern 3D Geometric Shape Pattern Soft Wool Textured Grey Upholstery Fabric.

Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E

Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E, Polymer Clay Werkzeuge 24 Stücke Clay Modellieren Bildhauerei Werkzeuge T5B2 1E