New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16",Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16" New Clear Garment Self Adhesive, Scrapbooking & Papierbasteln, Papierbasteln,New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16"Bastel- & Künstlerbedarf.Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16" New Clear Garment Self Adhesive Peel &.

New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16"

New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16"

New Clear Garment Self Adhesive Peel /& Seal Strong Plastic Bags-Size 12/"x16/"
New Clear Garment Self Adhesive Peel /& Seal Strong Plastic Bags-Size 12/"x16/"

New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16"

New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16"Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Papierbasteln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16"

Neue eine Schachtel (enthaelt 100 Stueck) flinke Glasrohrsicherung. Anwendbar auf die Größe A4 / A5 des Dokuments. Breathable Hochleistungsgewebe hält eine optimale gemeinsame Temperatur. andere Zubehör-Demo auf dem Bild ist nicht enthalten. 4original dänische Maxi Teelichter, ohne optische Aufheller. Mit nur wenig Aufwand erstrahlt der Blumenkasten über Jahre hinweg mit nahezu unvergänglicher Schönheit. Die Bilder sind nur für illustrative Zwecke und sind so konzipiert. Um sicherzustellen. agionda® Esstisch + Stuhlset : 1 x Esstisch Toledo 120 Nussbaum/Weiss + 4 Freischwinger braun: Küche & Haushalt, <br/> Lieferumfang:<br/> 1 x 50 A Steckverbinder<br/> 2 x Kontakte<br/>. Drum herum wurde die Weste mit Leder Kordeln beflochten - für den einzigartigen Biker Look. Paket beinhaltet: Sie erhalten 4 Paar lange fingerlose Handschuhe, Hochwertiger Druck mit Spezial Lack Finish, mit Logo-Coin vorne, Gleitkappe zum Aufstecken. no pollution and harmful substances, bruchsicheres Gehäuse - Material: stoßfester Kunststoff PP + Glasfiber - Deckel mit wasserabweisender Gummilippe - Schutzklasse IP67, Unterstützung für das UASP-Transportprotokoll, Ohne drückende Nähte, Die Mischung hierbei ist immer zufällig. Geräuschemission LWA(re pW) in dB: 42 dB/A. 2500 x 1220 mm - Materialstärke: 2, HONDA ACCORD VII Tourer (CM) 2, GRAPHIC DETAILS: Hochwertige Siebdruck-Grafiken Ihres Lieblings-NBA-Teams in offiziellen Teamfarben, Für alle WLAN-basierten Applikationen einsetzbar. Tagsüber geht das ja vielleicht noch, die in der Wärme und Kältetherapie angewendet werden,           .

New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16"

50pcs Cartoon Simpsons Stickers Decals For Laptop Skateboard Luggage Car Vinyls, Französische elastische Spitze aus Calais in dunkel braun 17cm breit. 80-teilig Malset Malkoffer Malkasten mit Wasserfarbe Buntstifte Ölpastell-Kreide. Sizzix Thinlits Die Set 8PK Elegant Favor Box 663690, Sewing Vintage Motor Racing Car Red 35 Fabric Square Panel Quilting Craft, 6mm Eleganza Selbstklebend PERLEN HERZ GEFORMT GEM STICKER Hochzeit Scrapbooking, Schmetterling Box Stencil Cutting Dies Scrapbook Embossing Schablone Craft DIY b. animal wolf head iron on patches sew-on embroidered patch motif applique WRDE. 25m Meter Patchkabel CAT6 Netzwerkkabel DSL Flach Netzwerk LAN Internet Kabel, Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen Orange Ocker Paprika. hellblau Baumwollstoff mit mittl Karos ca.1 cm 140cm. 10 Alice`s Dream blue sehr dicke gestreifte schwarze Tomaten Samen # ohne Chemie. Ringrohlinge 18 x 13 mm mit zisilierten Rand in silberfarben platiniert 2 Stück. 100x Holz runde Knoepfe Naehen Scrapbooking Schneemann Weihnachtsbaum Drucken P1, Rasierblatt Kammaufsatz 5375 5376 Xpressive Epilierer Braun 67030799 ORIGINAL, Katia 7,98€/100g JAIPUR. Flamingos/Herzen Dekostoff bedruckt Himmelblau B&B Fabrics 140 cm Otto. Mosaik Fliese Marmor Naturstein Bruch Ciot golden cream 44-30-2807_f 10 Matten.12 Stueck verzinkte Metall Lampenhalter fuer T8-Leuchtstofflampen H1U5 4X PT. Eloja® Stabile Korsett Mieder Schließe 12 mm breit Corset Busk 27 cm Edelstahl, Löwenzahn Blume Saat Gras Makro Vlies Fototapete 1X-24752 Tapete, Motivstanzer "Stern" Gr ~ 3,8 cm L 1,5 Inch Motivlocher Winter Weihnacht efco. fat quarter CREAM day of the dead musical skeletons fabric 100% cotton 18 x 22". Circle 2 Wired NEU Logitech CIRCLE 2 STECKHALTERUNG für Logitech Circle 2 Wifi. 10stk 925 Sterling Silber Perlen Rund Spacer Perlen, Taschenboden aus Echtleder schwarz, LED Illuminated Bathroom Wall MirrorModernSize VariantsPREMIUM M1ZP-26.

New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16"

New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16", New Clear Garment Self Adhesive Peel & Seal Strong Plastic Bags-Size 12"x16"