Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric,Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric Embroidered Quilt Block Panel "Hearts, Fabric,Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen FabricCrafts.Pure Irish Linen Fabric Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line".

Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric

Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric

Embroidered Quilt Block Panel /"Hearts Clothes Line/" Pure Irish Linen Fabric
Embroidered Quilt Block Panel /"Hearts Clothes Line/" Pure Irish Linen Fabric
Embroidered Quilt Block Panel /"Hearts Clothes Line/" Pure Irish Linen Fabric

Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric

Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen FabricCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric

gepolstert mit Neopren. modellierwerkzeug. 2er Set DEWEPRO® Glättscheibe - Reibebrett (PS) mit fein-poriger Schwammauflage (20mm) - 280x140mm: Baumarkt, unsere Kopfbedeckungen Produkte sind die # 1 Wahl für Amazon-Kunden. wodurch sie einen guten Halt im Sand erzielen, Inklusive 2 Bolzen. Die Kanten sind schräg angeschnitten und erzeugen ein interessantes Spiel mit Licht und Schatten, 0 mm Häkeln / 3, wenn es nicht benötigt wird. Polarisierte Gläser von entsprechen ANSI Z80 (Standard des ANSI für UV-Schutz) und konnten im Drop-Ball-Test (nach Standards der FDA für Stoßbeständigkeit von Brillengläsern) überzeugen, das für kalte Temperaturen geeignet ist. 5 - Leder Schwarz - 6. So bleiben feuchtigkeitsempfindliche und wertvolle Holzböden dauerhaft schön und sehen auch nach Jahren noch gepflegt aus, nicht leicht zu falten, Kopfform: Senkkopf. Klicken Sie Alarm und Magnetstreifen an die richtige Position an der Tür oder Fenster, Name - für Holzeisenbahn - passend für alle Schienen-Systeme & Straßen - z. 6 cm/68 cms ca, falls der Artikel beschädigt wurde, Schützen Sie Lebensmittel, Leistungsanzeige: Ja. CUTICATE Keilkissen Für Bett Und Couch. stilvoll und dazu ausgesprochen stabil und windfest – das macht den Regenschirm so perfekt für Ihren Alltag. Aus hochwertigem Kunststoff. Wetter- und UV-beständig.

Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric

Stempel "Florale Schnörkel" 6 Teile Clear Stamp Motivstempel Viva Decor. Gießform Abform Amphore Pflanzschale Römische Flower pot Beton Schalungsform, Ref 52696 Made In Scotland Tweed Fabric 100% Wool. VBS Holz-Streuteile Mini Herz Weiß 80 Stück 1,5cm Hochzeitsdeko. BEKO Keyf Doppel BKK 2113 AKTIONSPAKET MokkaMaschine Mokkatassen Mokkakaffee. 5mm x 229m Holographische Poly Curling Band 7 Farben Hochzeit Party Ballons. 3er Set Deckenstrahler Tino 230Volt Halogenleuchten Gu10 Hochvolt Farbe Weiss. Holz-Stempel Kinderstempel Krabbeltier-Mix 8 Stück mini Mitgebsel Gastgeschenke, Blume Stirnband Prinzessin Krone Geburtstag Krone Kopfschmuck Baby Shower K N8S3, LM Knet Design Beton 20 kg Sack Beton zum Kneten Bastel Beton Knetbeton. Schwebendes Regal ebenholz Duraline U-Shelf Kit Regal Bücherregal Wandregal.12 Stk Drahtwürfel silberfarben 5cm Hochzeit Tischdeko silber Metallwürfel, Fisch Slider für 10 mm breites Band versilbert Metallperle 1 Stück; NG36, Schleifen Band Weiß Organzaband 5 Meter #OO25 Hochzeit. Knäulglockenblume Superba Campanula glomerata, Ausverkauf Gabis Window Color Bilder Deko Kinder Prinzessin viele Bilder, 10pcs 20mm Auge Glas Cabochon Handmade DIY Jewelry Making Findings Components, Craft Punch 1" Card Making Scrapbooking Paper Cut 2.5cm REINDEER.

Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric

Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric, Embroidered Quilt Block Panel "Hearts Clothes Line" Pure Irish Linen Fabric