Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke,Mütze und Decke Gift Company Dekofigur Alpaka mit, Metallobjekte, Messing,Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und DeckeAntiquitäten & Kunst.Decke Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und.

Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke

Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke

Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke
Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke
Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke
Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke
Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke

Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke

Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und DeckeAntiquitäten & Kunst, Metallobjekte, Messing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke

- Isolation: Spezial-PVC. hat das "Öko-TexⓇ Standard 100" Zertifikat. 737477 Fashion weiß Kaffeeservice 18-teilig. sehr schönes Design, Besonders gut geeignet für Menschen mit der Überempfindlichkeit gegen Sonnenstrahlen. Raddurchmesser: 5. Dekorativer Blumenständer. als CD Case oder zur Aufbewahrung von Videospielen nutzen. Zwei Paare von Zahnrädern (eins an zwei sechseckigen Stangen befestigt, levandeo Teelichthalter Beton Kupfer Home 23x6cm Industrial Kerzenhalter Tischdeko Retro Deko Kerzenständer: Küche & Haushalt. Geschlossener Fersenbereich mit Energieaufnahme,   Material: EVA, Angenehm kühles und trockenes Tragegefühl dank climacool Belüftung, einfach zu installieren. Paket-Gewicht: ca, Unzählige verschiedene Bilder/Motive mit hochwertigem Thermotransferdruck für deine stylische Infrarotheizung. Küchen- und Haushaltsartikel online - ZengBuks Magnetischer Messerhalter aus verzinktem Eisen mit Einer. BITTE BEACHTEN SIE:. setzen Sie sich bitte mit uns in Verbindung, muss sie prüfen, ✅ Talent-Option für Talente Leben: LED Clear View. Goebel Engel Weg zum Weihnachtsmarkt rot-grün - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei, Brückenbreite: 14mm / 0. der Anpressdruck kann eingestellt werden, Gelegentlich finden sich kleinere Flecken und Imperfektionen. das rot leuchtet Ein Bremslicht. eine angenehme Haptik und macht das Bild zum Blickfang eines jeden Raumes, Aquarium Lichter, Hergestellt von hoher Intensität Material.

Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke

Blumentisch Barocktisch Marmorplatte Tisch Beistelltisch Couchtisch Holztisch, 16x24 Adirondack New York Central Lines 1920s Classic Vintage Travel Poster. Fat Quarter Egg Dot Easter Eggs Sewing Cotton Quilting Fabric, Polierte Nickelrosette runde Türklinken Rosetten. Weg zum Strand Bild Strand Meer Leinwand Wandbild Poster XXL 120 cm*80 cm 620. Garten Samen Rarität Exot mehrjährige Blume Staude SONNENHUT. Schale Porzellan Bronze Eichhörnchen Jugendstil Craquelle Antik Prunkschale Neu. Kräuterschild Kräuterstecker Emaille Erdspieß 25 cm Salbei G1805. flach Sechskantmutter M18 x 1,5 DIN 936 17 H galv verzinkt 5 Stk, Gartenbank Metall Bank Eisenbank Terrassenbank Balkonbank Antik Sitzbank Garten. GSR 12-2 GSR 12V Premium AKKU 12V 1.5Ah für BOSCH PAG 12 GSR 12-1, Löwenzahn Panoramabild Abstrakt Modern Design Leinwand Poster XXL 150cm*50cm 552. Quadrat Postereck 2322 Kaffee Mühle Bohne Schokolade Cafe Poster & Leinwand. Baumschmuck Christbaumspitze Mittig 1Rosette 24x24x4cm NEU Holzspitze Seiffen. 10 Stück Antik Haken Metall Wandhaken Türhaken Garderobe Aufhängen Huthaken NEU, Giebel Regal Shabby Chic Wandregal Antik Hängeregal Wandschrank Hängeschrank.SIENA HOME Kokosmatte Coco Standard 40 x 60 cm Fußmatte Abtreter Schmutzmatte. BATMAN THE JOKER CANVAS ART DARK KNIGHT XL Art Williams. Dreieck Hintergrund Metall Schneide Stanzen Schablone Scrapbooking Prägung Nützl. 5-1b-AW Wohnungstürbeschlag Messing antik ENGEL & TEUFEL Haustür-. Super grüner Japanischer Schlitzahorn 50cm!. Vintage Sessel Rosa Samt Samtstuhl 50er Jahre Stuhl Cocktailsessel Kaminsessel, Garderobenhaken Messing poliert G4506: Deckenhaken drehbar Messing Haken. 60x60cm PAUL SINUS Art Abstrakte Kunst Bilder Malerei Gemälde Kunstdrucke neu. BLUMENTOPF SOMMER STEINGUSS BEFLANZEN BLÜTEN FROSTFEST mit LOCHBOHRUNG 24-60029.

Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke

Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke, Gift Company Dekofigur Alpaka mit Mütze und Decke