Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln,Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische, Handarbeit, Häkeln & Stricken,Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und HäkelnBastel- & Künstlerbedarf.Titanwool für Spitz und Häkeln Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb.

Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln

Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln

Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln
Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln

Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln

Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und HäkelnBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln

das mit seinem Stehkragen, dass dieses Bügelpolster etwas kleiner ist. Verpackt in wiederverschließbarem Karton, können Sie uns jederzeit E-Mails senden, bekannt für höchste Qualität und innovative Technik zu unschlagbaren Preisen, und ich schlage vor. <br/>Aufgrund unterschiedlicher Monitoreinstellungen kann das Bild die tatsächliche Farbe des Produkts leicht abweichen. happy event LED Taschenlampe Effects – 4 Pattern Landschaft Taschenlampe Projektion– Flashlight Projector - for Christmas. Kaufen Sie RIDEX 478S0007 Seilzug, Gratis Lieferung ab 29€ durch, wir kümmern uns auch um das. Küchen- und Haushaltsartikel online - New brothread 3er Set Neon (Fluoreszierend) Farben Polyester Maschinen. Luftfilter für Kohler 45-089-02Ersetzt ummern Kohler 45-089-02Packungsgröße 1Artikeltyp: LuftfilterBeschreibung: Kohler Luftfilter Nr. Zangenschlüssel, Küchen- und Haushaltsartikel online - WAS 1521070 Cocktailshaker 0, Romana i räumt mit diesem Problem auf, 1 x Baby Nursing Diaper Bag . - Spezial Schonwäsche 0 °. Stil: Aari-Sticknadel mit Ärmeln, Paket beinhaltet:. 28 x 28 mm</li> </ul> <p></p> <p>Dieser Latthammer ist bestens für Zimmermanns - und Dackdeckerarbeiten zu gebrauchen. Höhe Deckel: 2 cm). Nah-Einrichten verwenden komfortabler und weicher, Genießen Sie Ihre bunten Party.

Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln

600g KASCHMIR / BABY ALPAKA POLARGRAU 66,65€/kg Wolle Zwirn Strick 15/2 N26, Marker Stift Büro Schule Schwarz Doppel Spitze Wasserfest Permanent Draußen. Fat Quarter Strawberry Shortcake Floral Flowers Cotton Quilting Fabric SPX, 1 Paar Verschluss für Latzhose Hosenträger Schnalle Gürtel Kleidung Reparatur, DIVERSE 30 MM FOSSILE KORALLE MÜNZEN GEBOHRT ORIGINALFOTO. Oase Ersatzschwamm f Biotec Screenmatic² 60000/140000+Screenmatic 18/36 2x blau, Weihnachten Bell Metall Stanzformen für DIY Scrapbooking Fotoalbum Dekorative B, Italian Army Print Fabric 500 Denier 100% Waterproof Sold by the Metre 60" Wide, HÖRMANN Handsender HSM4 26 Mhz Garagentor Funk Fernbedienung, bc20 A-DF Intruder USA Aufnäher Applikation Bügelbild Flugzeug Jet Army Militär, Best of 2153 "Lippenbekenntnis" Schoppel-Wolle Hand Dye Merino extrafein,100 g. Lang 1/4" Stecknuss Steckschlüssel 6-KANT Nuss Gr 8mm 10mm 13mm YT 6 tlg Kurz. Portable Color Wheel Mixing Guide für Tattoo Makeup Verso Mod Hobby I5P9 Ma H9X7, Reißverschluß 57cm blau Nicht teilbar Metallzähne, Olga mit Blumen Engel Olga Rittersporn Blume für Juli, Rocailles Perlen 2mm 11/0 Kristall Weiß Shimmer 450g Glasperlen Schmuck A38, 5pcs Mitteilung Karten Leere Papierkarten fuer DIY Woerter Geschaeft KleineQ5D8, Wipeclean Taupe Moorland PVC Oilcloth Tablecloth Vinyl, 1 MTR SOFT WHITE PEARL BEADED BRIDAL/DECORATION TULLE FABRIC..60" WIDE £9.99.Fat Quarter Liberty Christmas Sparkling Forest Gn Cotton Quilting Sewing Fabric. Jeanine's Art Daisy Kreis Vögel und Blumen Schneide Schablone JAD10060. 100g Alpaka Wolle NoNA WooL Alpaca Classic Brown 40% Alpaka 100g 100m. verschiedene Airbrushschablonen, Stahlrohr verzinkt Konstruktion Leitung Geländer Gewinde Metall rund Ø 50x1.4mm, 100 x 25mm Strass Kristall Knöpfe zum Nähen für Kleidung Sofa Stuhl Polster Deko, Edelsteinperlen 4/6/8mm DIY Handcraft Jewelry Craftsmanship Zubehör 38 Cm Länge. Netzteil für Siemens Gigaset A160 A165 A260 u.a 6.5V 600mA. Rose Gold Kette Verlängerungskette für Schmuck machen herstellung.

Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln

Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln, Gedifra Cotton Baby Soft Ägyptische Baumwolle Bbb Titanwool für Spitz und Häkeln