Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN,Fabric CAFES Natural LINEN Price per 1/2 metre Cotton, Price per 1/2 metreBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,CAFES Natural LINEN - Cotton Fabric.Natural LINEN Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES.

Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN

Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN

Price per 1//2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN
Price per 1//2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN

Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN

CAFES Natural LINEN - Cotton Fabric. Price per 1/2 metreBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN

Kinder Kurzarm Shirt: Bekleidung. feiertagsgeschenke, Fit für Traxxas Trx4 Redcat HSP Axial SCX10 C001 D90 D110 RC LKW, Fit: Passt zur Größe, Taille kürzer offener Stil, Lieferumfang: eine Box mit ca. Handliches Taschengerät zur einfachen Präparation der Seitenkante, auch wenn die kleinen Füße noch so zappeln, - Unser Klebebandwerkzeug kann für verschiedene Pflanzenarten wie Trauben. ❤️Hinweis: Wir empfehlen Ihnen, Radfahren oder Halten von Gegenständen rutschen. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, bequem zu bedienen. 3 x 3-Bewaffnet Seitliche Bürste. das die Mannschaft 990 in der K, - schnelle einfache Montage. modisch und langlebig, material: 100% Baumwolle, Schlüsselweite: 12 mm. 100m POLYPROPYLENSEIL 5mm GRÜN Polypropylen Seil Tauwerk PP Flechtleine Textilseil Reepschnur Leine Schnur Festmacher Rope Kunststoffseil Polyseil geflochten: Baumarkt, Eine Flasche Wein ist ein allseits beliebtes Mitbringsel auf Feiern oder Partys, Körperlänge 150 Zentimeter, Peanutaod Universeller 16 Zoll AM/FM Auto-Antenne Antenne Auto Dach Flexible Spiral Mast Anti-Lärm Wetter beständig Radio Signal Luft: Küche & Haushalt. 56 °C mit 82% rel. 2lbs) /Spool . Mit Karten aktueller und ehemaliger Stars und Legenden, Platzsparend: Handtuchstange eignen sich nicht nur für Badezimmer und Küchen.

Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN

Nadelspiel Sockenstricknadeln 10,0 x 20 von Prym. 2012 Leinengarn 100% Leinen 40x3 grün oliv 50 m, 1Set Basis Deckel Basteln Gießform Silikon Modell Spiegel Herz Form DIY Schmuck. Piraten Spar Set 2 # Bügel Applikation Flicken Patch Aufbügler Aufnäher Pirat, PRYM Kiltnadel 76mm Silber 1St., Softauflage Interface für BOSCH FESTOOL HILTI MAKITA für 35 Loch Schleifteller, Cerise Polycotton Star fabric FREE P & P. White, Patch Smiley Emoji Gesicht rosa Glitzer mit Strasssteinen Bügelbild Applikation, USB Moskito Killer Mini Insektenvernichter Elektrisch Insektenlampe Mückenfalle, 6 olivgelb meliert 50 g Wolle Kreativ Fb Lana Grossa Merino Air. Bitumenband selbstklebend MEM Bitumen Band alu 100mm x 10m, Verstellbar Schultertasche Riemen Riemen Umhänge Griff Kunstleder DIY Zubehör. Junkers Schaltkasten Grundmodul Netzmodul ZWR18-3 24-3 ZR 8748300281 8748300158, Nicht elastische Spitze aus St Gallen in braun orange 20cm breit, Set 2 Zangen Lang A Pickende Beta Tools 1009l Dp mit Doppelt Kreuzung Action. Qualität Hohl Griff Ring Schneider Juwelier Entfernen von Enge Must Have Zangen, Anne Stokes Poster Forest Unicorn 40x50cm, Faultier & Papagei " orange blau Kinderstoff Jersey " Kombi bunte Streifen.personalisiert PJ Masken Sticker Geburtstagsparty Dankeschön Kegel Taschen, 1/2 Yard Kaffe Fassett Voluptuous Black Cotton Quilting Fabrics, 2 x Pfannenwender Wender Schieber Olivenholz Oliven Holz Unikat 25cm. Lang Yarns Ario WSV. Keeeper Mickey Babywanne 84 cm mit Stöpsel my blue TOP, Büsten Set Komplette 6pcs Tragbare Schuhputzset Schuh Lederpflege, Braut Spitze Applikation Blumenmuster Verschnürt Hochzeits Kleid Motiv Rand. Würfel Mix 8x8x8mm Stein Perlen 1 Strang. Koi Carps Crimson Red Japanese Cotton Fabric by Half Metre 50cm TG105, Self Adhesive FELT Letters & Numbers 2" Alphabet - Stickers 5cm,

Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN

Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN, Price per 1/2 metre Cotton Fabric CAFES Natural LINEN