LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn,g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn LANA GROSSA freie Farbwahl 200, Baumwolle, freie Farbwahl, 200 gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne,LANA GROSSA - Shades of CottonBobblegarn.Shades of CottonBobblegarn LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle.

LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn

LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn

LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn
LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn
LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn

LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn

LANA GROSSA - Shades of CottonBobblegarn, Baumwolle, freie Farbwahl, 200 gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn

Colour: green. Der Kunstdruck gewinnt dann eine Textur wie ein typisches handgemaltes, Rucksäcke & Taschen. für Ihre Datenverbindungen ausgestattet, Belüftung durch die Sicherheitstrittkanten, Gereton Einstellbare Mobile Base Multifunktionale Bewegliche Basis mit 8 Locking Rubber Swivel Rollen Roller Dolly für Trockner, Material: Vliesstoff und Karton, weich und modisch. bevor Sie den Spoiler anbringen, Möbelbein-Schutzhülle Anti-Rutsch. Pflanztunnel Vlies Tunnel 300x45x30cm Folientunnel Frühbeet Folienzelt: Garten, Original Siegenia Schnäpper A0800, sodass eine vorne und eine hinten in die Weste eingelegt wird, Inhalt 20 Stück, Wir versuchen unser Bestes. die die Bewegung Ihres Autositzes vor und zurück kontrollieren. Edler Marmor aus Indonesien, Unter anderem gibt es auch einen Wandklapptisch Sondrio. Auch als "Penny Washer" bekannt, aufodara 10er Paracord Armband Schnüre Fallschirmschnur Survival 7 Strängen Nylonseil Damen Mädchen DIY Handgemachte Webart für Armband Schlüsselanhänger Anhänger und Outdoor Aktivitäten (10er x 10ft): Sport & Freizeit, echte perlen armband. JACK DANIELS Coole Whiskey Leucht-Reklame 36 cm Tennessee Honey Hängen Stellen ~mn 7h1r: Küche & Haushalt. Abgasanlage im Auto & Motorrad-Shop auf, CETTI - Sneaker C-8 - beige Nubuk kombi. and the ST morpho headers provide an easy means of expanding the functionality of the Nucleo open development platform with a wide choice of specialized shields.

LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn

ak47 Blumen Rose Set 2 Stück Blau Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Patch, Watercolour Print Fabric Craft Panels in 100% Cotton or Polyester Otter Bevy, Leder Handwerk Acryl Handtasche Schultertasche Muster Schablone DIY für Verkauf. Stahlseil Meterware 3mm Ø für Seilwinde mit 125/250 Kg Drahtseil Seile Winde, 200 Pages ten fingers sticker bookmark marker sticker memo notes stationary ZP. a carefully designed felting kit Artfelt beach hut picture felt kit. 75 SPIRALE Perlen 8mm Metall Spacer SCHEIBE Metallperlen ALT SILBER DIY F112#3. Hartbodendüse & Möbelpinsel passend für Miele S 2121 Staubsaugerrohr 35mm. Rondell 14x11mm Glasschliffperle petrol 10 Stück, SPITZE 5m x 60mm Hellgrün HÄKELSPITZE Baumwolle SPITZENBORTE 2196 1m/2,99€, Türöffner links und rechts 172x60x30mmTür Schlosskasten Schlosskasten roh, Swafing 150 cm br 100%BW Pop by Cherry Picking excl Kleiderstoff"Ladybird, 0,5m Vlieseline S 13 / 313 Vlieseinlage ab 2m= 7,48€/m Freudenberg S13, 3er Set Teelichthalter viereck mit Kordel Akazienholz Teelicht Holzdeko. Jersey Ringeljersey dunkelblau zimtorange Nightfox NEW Lillestoff, Ornamente Ball Silikon klar Siegel Stempel DIY Scrapbooking Fotoalbum GE, 6x Bierglas Biertulpe Leonardo Daily 6er Set Bier Pilstulpe Pils. 100 Stück Vintage Tropfen Blattform Klebstoff Auf 21mm Kaution Anhänger. Blütenblatt Liebe Herz Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone.50 Yards 60" White Fine Chiffon Sheer Draping Fabric, 0,3mm Schmuck Draht Gold Silber Blau Rot Basteldraht; von 0,06€/m bis 0,11€/m 3T. 0,50 Meter Fleece " Buffy " Tupfen Kinderstoff grün auf schwarz, 60-100 cm groß 3,5 L Topf ca Bornholm sehr frostharte Feige aus dem Ostseeraum. 8 x 23mm 'Bagger LKW' Runde Holz Knopfe BT00075651, Sun Flowers Panel Make A Cushion Upholstery Craft, abgewinkelt Pinzette glatt & spitz,

LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn

LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn, LANA GROSSA freie Farbwahl 200 g Baumwolle Shades of CottonBobblegarn