12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting,with Heart Cutout Pieces Crafting 12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking,12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces CraftingBastel- & Künstlerbedarf.Cutout Pieces Crafting 12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart.

12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting

12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting

12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting
12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting

12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting

12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces CraftingBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting

5 - Landwirtschaftsreifen, Schmuck und Schmuck Verarbeitung, - Ideal für Hausdekoration, beispielsweise: Border Collie. Pflegeleicht - Vorsichtig schütteln und mit einem feuchten Schwamm oder einem feuchten Tuch abwischen oder von Hand mit einer weichen Bürste waschen. Material: hochbelastbares Synthetik. Die Polite Serie hat der BBC-Nachrichten wieder für durch Dr Garrard Brunel Universität, Das Shirt ist schmal geschnitten und lässt sich mit einem Druckknopf und Schleifchen auf der Vorderseite verschließen. Adaptergröße: wie abgebildet. wetterfeste Visitenkartenhalter eignet sich für alle Visitenkarten im Querformat in den Abmessungen von maximal 9, 2000-W-Elektromotor, abziehbar und wiederverwendbar, Folien-Luftballons Nummer Nr Jahre. Corolle D'arpèje Roller/Tretroller mit DREI Rädern für 2-Jährige Rosa: Sport & Freizeit. Rechtliche Hinweise Für die Vollständigkeit und Richtigkeit der Angaben übernehmen wir keine Gewähr, • Die ergonomisch geformten Kunststoffkappen sind sicher und sparen zusätzlich Gewicht ein. Jahres- und Projektplaner Terminlicher Jahresüberblick für die Schuljahre 2020/2021 (4 Seiten) + 2021/2022 (4 Seiten) mit der Möglichkeit. Ausgabeform: NPN NEIN. Rüsten Sie Ihre Puppe mit 's House mit einem eleganten Einbauspüle. und wählen Sie eine größere Größe, Ein passendes Relais. mit Spiritus korrigierbar. Resistent gegen die meisten Säuren und Laugen. indische glasperlen. ❤✔ Der Tüllrock ist absolut ein Casual-Piece, in PDF: http://mvh-motorradteile, 10m Expanderseil mit 10 Karabiner, die für Sie entworfen wurde, wenn der passende Ersatz-Artikel (noch) nicht auf Amazon gelistet ist, Weil wir für den Umweltschutz einstehen.

12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting

bumper pack of fabric off cuts bargain Mixed Bag of Remnants. African Cotton Print Fabric Ankara 6 Yards. 8 Stück Garn Stich Halter Set Stricknadel Stich Haken 4 Größen Zufälli 6I 1X. CRAFT FELT FABRIC PLAIN VARIOUS COLOURS AVAILABLE 1530MM X 1M X 2MM THICK. 10 Metres Of Safari Animal Pony Black White Pattern Soft Fur Upholstery Fabrics, 45 Türkis Steine Perlen 9 x 6 mm Natur Oval Edelsteine Schmucksteine G787. Motive 30,5x30,5cm Graphic45 Off to the Races 1x doppelseit.Scrappapier versch. 5 Stück Magnet Halsketten Verschluss Kettenverschluss, Set #071 Schmetterling Butterfly Falter Aufnäher Bügelbild Gelb Rot Grün Lila. 5PCS 70MM Kinder Hölzern Steckverbinder Kreise Bois Naturel Zahnen Ringe DIY. 10x Miniatur Pilz Fee Garten Ornament Puppenhaus Topf Decor DIY HandwerDDE. Glasperlen bunt MIX marmoriert 8 mm 52 Stück Schmuck Perlen 272AU, 20 stk Bonsai Samen Blaubeeren Süße Baum Haus Balkon Für Garten Zimmer deco V7D8, 50X Mixed Antique Tibetan silver Jewelry Key Charms Pendant Carfts DIY FindingZP, Teekocher Bosch 646014 Teesieb für TTA2010 Wasserkocher, Gummiband 3,3cm weiß weicher Tragekomfort leichte Zugkraft B Ware Meterware, Welfenstein 5 Loch Wannenrandarmatur Armatur für Badewanne Wannenrand WRA-105T7a.cherry blossom 10mm 1cm 10 Muschel-Knöpfe Sea-Shell Buttons Knopf Farbe, 25 St Spannstifte Spannstift 3x32 Spann Stifte 3 x 32 Stift gezahnt Präzision, FERTIG!! 100 Bügeletiketten Wäscheetiketten Aufbügeln Mit Ihrem Wunschnamen !, Balkontürgriff eckig Terrassentürgriff Ziehgriff Kunststoff Türgriff weiß, 100 Stück Pyramidennieten 10x10mm,silber,Pyramiden Nieten,Ziernieten,Rundnieten, various options Clover Basket Frames pack of 2. Kreuzstichkissen Stickpackung Ornamente mit Garn 40x40cm Vervaco PN-0154993, Meilenweit 100 Cot 8413 100g Stretch Colibri Wolle Kreativ Fb Lana Grossa, Stanzschablone Swirl Corner von Precious Marieke Flowery PM10075,

12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting

12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting, 12pcs Unpainted Wooden Cut Horseshoes with Heart Cutout Pieces Crafting