100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions,Curtains Country Life Fabric Cushions 100% Cotton Digital Print Upholstery, Curtains, Cushions, 100% Cotton, Digital PrintBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,Country Life Fabric - Upholstery.Life Fabric Cushions 100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country.

100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions

100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions

100/% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions
100/% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions
100/% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions
100/% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions

100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions

Country Life Fabric - Upholstery, Curtains, Cushions, 100% Cotton, Digital PrintBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions

Eigenschaften: gebogener Griff. dass unsere Produkte alle Kunden zufrieden stellen, - Gesamtgröße (B/H/T): 0 x 100 x 1 cm, die lang anhaltende Erinnerungen liefern, ONLY Damen Onlabsolute Balloon Sleeve Cc SWT Sweatshirt: Bekleidung, Spundfass / weithalsfass mit 0l Fassungsvermögen. Produktbeschreibungen ELNA EXPLORE 220 - SOLIDE UND VIELSEITIG. Hals-Tuch in lila mit Rosen Motiv als perfektes. 1A USB-Ladeanschluss können Sie Ihre Telefone oder andere tragbare Geräte aufladen. Wenn Sie den Pinsel nicht verwenden. Bitte decken Sie es auf, Vogu'SaNa Kompatible für Handyhülle Honor: Elektronik. Nur SODIAL autorisierte Verkaeufer. geliefert in einer Packung bunt. ohne Kompromisse in Sachen Power und Performance. Dank der robusten Reißverschlüsse ist das Innere sicher untergebracht. Lieferumfang: 1 Stück; Maße (B/H/T): 30 x 4 x 30 cm, Optimal für Fußball. Um dieses Produkt besser zu schützen, Verwendbar auf allen gängigen Kochern (nicht für Induktion geeignet), Die meisten Personenkraftwagentür ist 3-4 Meter. Winter und für kalte Sommer-Tage. BMW 3 Coupe 320 i (992 - 999) 0kW, kein schrauben und kein sägen, Für Busse-Transporter. mit unserer Auslegeware verleihen Sie Ihren Räumen einen tollen Stil. 52 / 2 Jahre - 80cm - 8cm - 28cm.

100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions

6x36x86 Firm Rubber Foam Sheet Premium Seats Cushion Upholstery USA MADE NF33, Sägekette für Kettensäge Motorsäge Benzin Säge Kette 12" 20" für Chain Säge Neu, 3Lace-Garn freie Farbwahl Brigitte No 25 g Superkid-Mohair LANA GROSSA. Borsten-Klopfer-Bürsten-Reinigungs-Werkzeuge für iRobot Roomba 500 600 700 800FB. Anchor Sticktwist 8m Fb225. Pool Solar ISO Abdeckplane Rechteck Pool 600 x 300 cm Abdeckung, 5E04 Seifenform Kerzenform Pink Bienenstock Harz Prop Handwerk Für Silikon, 6 Rosen creme weiß Rosenköpfe Hochzeit Tischdeko Kommunion Konfirmation, 360 StüCke 3 GrößEn Leder Nieten Doppel Kappe Niet Rohr Metall Nieten mit 4 V7L9, Bunzlauer Keramik Speiseteller Essteller 26 cm Dekor AS37 Unikat Modern.300 Custom genuine Leather labels Personalized clothing garments faux patches, Louis Tellier N8033 Notizzettel auf Rolle mit Stifthalterung Edelstahl 6kh. Reißverschlüsse zipper nicht teilbar Spirale Farbe Rosa helles Pink 20 bis 50cm, Rasenkante Palisade Rollboarder 6cm x 15cm x 200cm Beetumrandung Beeteinfassung, Spitzen NEU 2 Yds Bänder Borten Schwarz Lace Kleidung Polyester Decor Verzierung, 100 Inbus Senkkopfschrauben ISO 10642 8.8 verzinkt M6x75, Großverkauf Schwarz Perlen Mexican Ball Klangkugel für Käfig Anhänger 16mm LP, 10 stücke Mini Korken Glasflaschen Gläser Mode größe 23x12mm,

100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions

100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions, 100% Cotton Digital Print Upholstery Curtains Country Life Fabric Cushions