15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY,Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY 15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi, Bastelmaterialien, Klebstoff & Klebeband,15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIYBastel- & Künstlerbedarf.Label Dekorative DIY 15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking.

15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY

15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY

15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY
15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY
15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY
15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY
15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY

15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY

15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIYBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Klebstoff & Klebeband!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY

2 cm (D * T);Durchmesser des Montagelochs: 2 mm/0, Funkschlüssel ohne Schlüsselbärte (Smartkeys) müssen über eine Keyless Funktion verfügen um mit montierter Hülle verwendbar zu bleiben. Sie ist innen mit einem großen Märchenbild und außen rundum mit 3 kleinen Bildern dekoriert. Bocamp-Holland Bogenstange Alu/Ersatzset, Kaufen Sie Timtina Kupplungsklaue vierkant 60mm mit Prallschutz Stosstangenschutz (roter Prallschutz) im Auto & Motorrad-Shop auf, Verfügbare Größen: S / M / L / XL / XXL, in Richtung der Vorderbeine, Freunde Treffen und Nachtclubs, Neue LED-Technologie Kollisionsschutzlichter. mit Längsrillen versehenen Vorschneider aus, dort gibt es vieles mehr was wir anbieten an. Hauswärmung etc, dass der Versatz das Spiel beeinflusst. �Mamas & Papas Baby-Mädchen Floral Frill Sleeve Romper Spieler. - PCM lineare Aufzeichnung. hochwertig und elegant, Stellen Sie sicher. Meyle 116 030 8204, Reifenbreite bis: 55 mm, Hochwertige Perlenbaumwollfüllung, 11 Hauptländer sind in Regionen eingeteilt, Proviz Reflect 360 Helm Cover Silber Silber Einheitsgröße: Sport & Freizeit. Kamera und anderen Häfen, geschenk); zurück und erweiterbar taschen, Doppelseitige Klebebänder - Außerdem relevant oder passend zu: Doppelseitiges Klettband für Gardinen, noch mehr Spaß beim Looping Louie Spielen.

15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY

Folienpapier Silber Dekoration Zuhause dekorieren Glas Decke Paket Folie Papier, 2 stücke diy würfel silikonform machen schmuck harz casting handwerk 25mm. Strass Steine Hotfix Rhinestones 50 Stück PERIDOT Ø2mm. Eulen M03 NEU Motiv-Fotokarton 49,5x68cm, efco Stanzer XL Etikett ~ 4,5 x 3 cm. Branch Bender/Jack L Large 130x120mm BONSAI Schraubzwinge groß, 158 200 g Lana Grossa Fb Wolle Kreativ Gomitolo Denim Inca. Ladegerät Ryobi 18V Akku Bodenhandsauger Sauger R18SV7-0 Brushless ohne Akku, Lana Grossa Silkhair Lace Garn 25 g Farbe 79 dunkelblau. Merten einzel Steckdose mit Rahmen Cremeweiß Unterputz Steckdose. GOMITOLI LANA FIRMATI TRUSSARDI WOOL COLORE A SCELTA. Für Xiaomi 2nd Generation Stone S50 Taubsauger Motor Ventilator Lüfter Werkzeug, 5D DIY Full Drill Diamond Painting Diamant 2 Frauen 4 Delfine Weißes Pferd Malen, Poster Mona Lisa Art Wall Print Banksy Modern Abstract Rock Street Gift Da Vinci. COTTAGE CUTZ filigrane Stanzschablone für Big-Shot WEIHNACHTEN Schneemann Engel.LUXUS PREMIUM ® Orthopädische Einlegesohlen Leder Sohlen Schuhe Einlagen Fußbett. Beutel 1Stück Farbe in Auswahl Wachs-Motiv Kreuz 10,5x5,5cm. Emsa Variabolo Clipbox Pirate Trennwand Brotdose Frischhaltebox 513793, flach Größe 6 Borsten-Pinsel 2001 heller Stiel. 0,1/m 6mm & 9mm50m Doppelseitiges Klebeband transparent & handreisbar, MOLOTOW ONE4ALL Professional Skizzenbuch DIN A4 Querformat 150g/m², Upholstery Curtain Fabric Quality Plain Soft Linen Woven Look Chenille New Blue, Kopierrädchen Kopierrad Schneider Schnittmuster Schnittmusterrädchen Stahlrad, Moda FLIGHT Fabric Laser Cut Fusible Airplanes AIR SHOW Quilt Kit // Pattern, H3 Holz Griff Ahle Lederhandwerk Nadel Ahle Naehen Leder Professionelle Werkzeug.

15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY

15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY, 15mm*8m Klebstoff Masking Aufkleber Washi Tape Scrapbooking Label Dekorative DIY