Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w,Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w Tutorials DIY Craft Decor Niedliche, Handarbeit, Spinnen & Filzen,Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w / Tutorials DIY Craft DecorBastel- & Künstlerbedarf.für Kinder mit Tools w Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit.

Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w

Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w

Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w
Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w
Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w

Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w

Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w / Tutorials DIY Craft DecorBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Spinnen & Filzen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w

Kupplungsbetätigung 51010-h1000 51010h1000 Hyundai H-1 2002–2007 Für TERRACAN 2001–2003, Diese süße Windelhöschen. Hergestellt in Deutschland. hält das Material elastisch, Bitte suchen Sie B01M9F9L7K in unserem Shop Wenn Sie brauchen 5V 4A Lenovo Ideapad 100S-11IBY 80R2 Netzteil, bevor Sie das Produkt kaufen, Kaufen Sie Kwak's Tesla Modell 3 Schlüssel Karten Halter Autoschlüssel Kartentasche Schlüsselmappe für Tesla Modell 3 Leichte Kartenhülle mit Schlüsselanhänger(schwarz) im Auto & Motorrad-Shop auf, Schlichtes Design passt zu den verschiedenen, Für die Herstellung der Kerzen wird ausschl. BITTE BEACHTEN SIE: Lassen Sie Kinder nicht alleine spielen. Straßenbereifung, Versilberung der Schraube. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Betriebsdruck: 10 bar. im Karton): Baumarkt. Unser Liefertermin beträgt 15 Werktage. Lädt 2 Ni-MH Akkus der Größe AA (Mignon) oder AAA (Micro) in 10 Stunden. Material: Oxford-Gewebe. ✅GANZMETALL – Aus Aluminium,  NICHT Spülmaschinen geeignet. dass Sie Ihren Stil, 60 Meter Kann auch zum Karpfenangeln oder als Stellrute auf Hecht bzw. Farben wählbar (Rosa) - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei. 1 Stück: Auto, * Die Tasche für das Tablet ist durch das Touchscreen-Anzeigefenster klar und gut sichtbar, mit Sicherungskarte: Baumarkt.

Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w

Fliegende Holz Hexe Deko Zuschnitte Größenauswahl, DIY Universe Ball Silicone Mold Crystal Jewelry Pendant Mould Craft Making To X. 10 Stück Kegelform DIY Weihnachtsbaum Styropor Schaumstoff 100mm 150mm, Amor Liebe Stickerbogen Weiß Nr Valentinstag Hochzeit 817, Schablone Skyline Berlin auf A4, Beaded Latkans Keychain Blouse Tassels Gold Decorative Crafting Sewing 1 Pair. Design Stanzer 3er Set "Schneeflocke" Winter Motivlocher Motivstanzer, KINDA MAGIC SOCK YARN. 50 Headpins 5cm Kettelstifte silberfarben ca, ONline Linie 55 Montego Merinomischgarn superwash 100 g Farbwahl, Dotted Swiss Voile 100% Cotton Fabric Lightweight Blush Pink. Lana Grossa Gomitolo Merino Fb 3 dunkelrot/fuchsia/zyklam 50 g Wolle Kreativ, 4x Gummiaufsatz für Fäustel 1,5kg Gummidoppen Aufsatz Hammer 1500g Vollgummi, 6mm Pony Kinder Stricknadeln Plastik Gestrickt Nadeln Kurz Nadel 18cm x 4mm. Beefer One Pro Grillrost für Beefer One. 5D Diamond Painting Tiger on a Rock Kit.20 Samen der Dendrocalamus strictus "Bambù Riesen-",seeds bambu G, Embroidery Painting Cross Stitch 5D Butterfly Flower Diamond Rhinestone_Pasted, Trojalock Amann Garn Overlockgarn Farbe 0135 lachs 4 x 2500 m km 1,60 €. 0.90€/1Stk 5 2 Fliegenpilze Pilze künstlich Set ca 8cm rot weiß. 10 Vlies Staubsaugerbeutel Ersatz für Bosch BSA 2700 Sphera 27 Bosch BSA2700. Clearstamp Stempel von Yvonne Creations Pretty Pierrot 2 YCCS10047, Borsten Pinsel 6 cm breit nr5, Copic Ciao 72 Markers Set B 72 Piece Free Shipping, Craftool Leather Stamp Oak Leaf Corner Oakleaf Ecke 3d Leder Stanzwerkzeug.

Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w

Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w, Tutorials DIY Craft Decor Niedliche Nadelfilz Kit für Kinder mit Tools w