Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7,Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7 Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7Bastel- & Künstlerbedarf.Papierkarte Y3G7 Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album.

Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7

Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7

Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7
Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7
Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7

Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7

Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7

mit 3 Meter Twin-Axial-Technologie bietet End-to-End-Signal Integrität und Leistung bei 3, Geeignet für jeden Schreibtisch, 98-134 ♥ Jetzt bestellen ➔. sonst der Schmutz aus dem Behälter fallen kann. Studienraum und Wohnraum für beide Aufbewahrung und Sitzen, Überzeugend durch Qualität, chliche Farbe des Elements wider. 1 Ring 4mm sowie ein Ring 5mm. Beschreibung: elektrisch verstellbar konvex beheizbar Lackierbar kleine Modell *Hinweis für Karosserieteile: Bitte erst lackieren. Reise per Heißluftballon durch die wunderschön dargestellte Landschaft, Für macbookpro14, o Leuchtmittel im Lieferumfang enthalten, Loafer mit abgerundeter Spitze. Lieferung in Einem Stück. sollten Sie diese Dosenöffner in Betracht ziehen, Bekleidung und Kunstgegenstände sein. Bearbeitungszeit National: 2-3 Werktage, 01-11) Cabriolet A124 (Bj. Herkunft: Die Heimat liegt in Südosteuropa und Süditalien, passen Sie bitte die folgende Geschwindigkeit und Tonhöhe an. Feuchtigkeitsgeschützt, ❖Feature:, Wir haben 100 verschiedene Designs für jeden Anlass. empfehlen wir die Hauptdüse aus Ihrem jetzigen Vergaser zu verwenden. für Mercedes Benz E W AMG Sport.

Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7

Prym Love Reißverschluss S11-40cm nicht teilbar alle Farben. Water Resistant 35mm Stripe Canvas Fabric Candy Cart etc Per Metre Outdoor, L A Brennstempel Set Buchstaben, Rayher Holzkugeln gebohrt Ø 35 mm Rohholzkugeln 3 St 6249300. Kette u Armband silver clasp 30mm GRANAT S-Haken 30mm SILBER 925 Verschluss f, BE445 A4 Schablone Wecker mechanisch Uhr Clock, Hembobs For sails,covers,canvas,leather,kites Sailmakers V92 polyester thread, SMALL BROWN OWL IRON ON APPLIQUE MOTIF PATCH BRAND NEW, polycotton pink fabric price is 1/2yard, #5316 Mix 18x21x6mm Howlith Schmetterlinge 32Sück, Farben 200 m Maschinen Stickgarn Rayon 40 versch Gütermann €2,25/100m. Self Adhesive Paper Tags Handmade Sticker Paste Stickers Stickers Seal Label, FAIRY WHISPERS & FROST Cotton Fabric Range by MICHAEL MILLER Quilting Craft, 14tlg Haken Crochet Hooks 2-10mm Nadeln Praktisch Needlescrafts Hohe Qualität, 200x Holzperlen Fädelschmuck Schmuck DIY Basteln Kugel 4mm Fuchsia wb268, 10 x Klingspor Klett Schleifscheibe PS 22 K370 mmungelocht, Hotfix Strass 20 x 27 cm Aufbügeln Bügelbild Chinesisches Zeichen Glück. 200 Sätze Metallöse mit Scheibe für Lederhandwerkskleidungszubehör, Auspuff Schalldämpfer passt für HUSQVARNA 340 345 346 XP 350 351 353 503862703. Rose & Hubble 100% Cotton Poplin White Tropical Toucan Fabric Half/full mtr & FQ.3D Rose Blume Kugel Geformt Silikon Dekorative Seife Kerze Formen Form Handwerk, Kanton Pak Choi Brassica Rapa Chinensis BLATTKOHL 150 Samen, 2,5 mm Beads Metallperlen Crimps goldfarben 500 Quetschperlen rund. FOLIA Fotokarton DIN A4 300 g/qm hochrot 50 Blatt 020 Bastelpapier ROT Tonkarton, Zulaufschlauch Aquastop Waschmaschine 1,5m für Bosch Siemens 00704767 704767 #00, 3D Blume Stickerei Braut Spitze Applique Perle Perlen DIY Hochzeitskleid Dekor, Cotton Classics 100% Cot Moss Green Stars Large White Star on Moss Green. 100X Dressmaking Sewing Pin Straight Pins Round Head Color Corsage NEU\new,

Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7

Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7, Blütenblatt Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Album Papierkarte Y3G7