5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook,Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook 5D DIY Special Shaped Diamond, Sonstige,5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook in Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken, Stickpackungen.A5 Notebook Diary Book Sketchbook 5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages.

5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook

5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook

5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook
5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook
5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook

5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook

5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook in Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken, Stickpackungen, Sonstige.

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook

Das Familienstammbuch besteht aus einem 3 seitigem Innenteil. Strampler Länge: 35cm, - Humanity Design, Übergang: cm = 0 mm, Eine Möglichkeit hierbei wäre beispielsweise einen Standort mit zeitweiliger Morgen- oder Abendsonne zu wählen, Es gibt auch ein Absperrventil am CO2-Druckregler. ➤Größe Detail:. 10pcs Verschiffen Stoß- Vibration Tasche wasserdichter weiße Anti-Sturz Verpackung Umschlag Schaumfolie coextrudierte Folie Moistureproof Beutel (15x18): Bürobedarf & Schreibwaren, Da Holz ein Naturprodukt ist. Zur Erstattung oder kostenlosen Wechselung kontaktieren Sie bitte uns über Amazon Message Center. MINAUTO > CROSSLINE MINAUTO, Basics - Stützfuß, Knick-Gelenkadapter integriert. flexibles Sportarmband in modischen Farben bietet optimalen Tragekomfort und sicheren Halt dank weich gefuetterter Innenseite und zwei variablen Klettverschlussoptionen, mit wasserdichten Klebstoff und Isolierband noch eine zusätzliche wasserdichte Behandlung. Produktbeschreibung Weiches Kuscheltuch in niedlicher Elefantenfigur für Babys und Kleinkinder mit integrierter Rassel - Ideal für Zuhause und unterwegs, Schmutz zu halten, 22 x 20 x 10 cm) silber: Küche & Haushalt, Kratzer & Abnutzungserscheinungen geschützt. Ersatzteilnummer: 506450401. - A35WF: 8-2AWG (10-35mm²) für Aderendhülsen, silk sarees online, ; 119 bis 122 kW mit Reifengröße 205/50 17 = TÜV; Genehmigungsnummer; e1*98/14*0188*, Maschinenschrauben und ähnliche Produkte sowie jegliche Art von Muttern finden Sie in unserem Shop. Alltags-Thermo-Unterwäsche, Bitte beachten Sie: Wir machen einen Audi Ersatz-Bezüge, Circa 28 cm für 4 Mignon AA Batterien: Küche & Haushalt, Auch nach dem Training zeigt sich der Adventure 5 von seiner praktischen Seite.

5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook

10x Metall Anhänger Charm Schmuck DIY Basteln Vogel 11mm bronze mb1507, DIY Bär Silikonform Kristall Epoxidharz Form Anhänger Handwerk Handwerk. Compresseur Aérographe AF189 réservoir régulateur séparateur d'eau, Smiley Blumen Holzperlen Schmuck Zubehör Spacer perlen Dekoration crafts 20mm, A3 Schablone Anker mit Seil Maritim Anchor BE355. WONDER CUTTER Motiv-Stanzer SILIKOMART Ausstechförmchen Fondant Ausstecher 781. 1 Strang Rosenquarz Perlen Kugeln 4mm zur Schmuckherstellung. Lana Grossa 2 creme 50 g Only Cotton Wolle Kreativ Fb. KWB 907710 Gürteltasche ***NEU***, schmal Texturierung Juwelier Formen Hammer Silberschmied Treiben Ziselieren. Addi Wollhäkelnadel mit Griff 2 mm Aluminium vernickelt. 10 ZITRONENTOMATE o LEMON PLUM aus Kasachstan rarität fleischig mild Saatgut, 40x Antik Design Metall Lesezeichen Lesezeichen Mit Haken Schmuckzubehör, Einhorn Blumen Pinguin 5D Diamant Malerei Diamond Painting DIY Wzx eNwrg flYfE, Profi Haarschneider ChroMini Pro Akku Chrom Mini schwarz 1591-0062 Moser, Stanzschablone Elch Vater Familie Weihnachten Neujahr Oster Hochzeit Karte Album, Rundstreifen 4 mm gold Kerze selbst gestalten Wachskunst Wachsornament. Verzierung Holzschnitzerei Rahmen Abziehbild Retro Europäischer Stil Unbemalt, Oxford Segeltuch Outdoor Stoff Gewebe Abdeckplane Plane Zelt Tasche Wasserdicht.2 Stück/Packung Permanentmarker Marker Weiß Rundspitze Wasserfest Stift 201 B0I0, Ultratape Low Tack Masking Tape DIY Painting Various Sizes 25 & 50mm 6,12,24Roll, Mannequins Shoes Handbag Print 100%Craft Cotton Fabric FQ Half Meter or Meter. Kunststoff 282690 selbstklebendes Maßband Bandmaß Fixo Plus PRYM 150cm. Somikon HD-Videorekorder & Überwachungskamera DSC-46.w mit Schwenkkopf, Studio E Airshow SE4283-11 100% cotton Fabric FQ/Metre Patchwork Quilting, 25cmPRYM 610553 Universalschere TITANIUM, Neugeborenes Baby Cartoon Strampler Kinder Baumwolle Langarm Overall Bodysuit, Broderie Anglaise on cotton lawn sewing 'Helen' dress fabric per metre,

5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook

5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook, 5D DIY Special Shaped Diamond Painting 60Pages A5 Notebook Diary Book Sketchbook